Субота, 2024-04-27, 10:08 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Любов чи захоплення? (Чим відрізняється любов від захоплення?)
Любов чи захоплення?
StRingДата: Середа, 2006-09-13, 10:51 PM | Повідомлення# 21
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
100% згідний. Те що в двох молодих людей до весілля дуже важко назвати справжньою любов'ю. Можливо їм подобаються біологічні дані один одного, але це не любов. До одруження люди практично не знають одне одного. Все що вони знають - це рекламний ролик, який їм показали чи то на побаченнях чи при інших зустрічах. Тому коли вони кажуть, що люблять один одного, це ще мало що значить. Адже вони не знають що вони люблять. А коли вони поживуть разом декілька років, тоді вони вже можуть свідомо сказати любля я цю людину, чи ні.
А взагалі справжня любов, любов не просто зовнішнього вигляду, а особистості не приходить сама по собі. Над цим потрібно працювати. Працювати разом...
Щось я розговорився... happy happy


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
sdgДата: Четвер, 2006-10-05, 11:40 AM | Повідомлення# 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
smile Любов- це жертва. Постійно потрібно щось віддавати, навіть коли ти не получаєш нічого взамін... А закоханість швидше прагне щось отримувати....

Нельзя назвать глупцом того, кто отдает то, что невозможно удержать, чтобы приобрести то, что невозможно потерять.
 
ангелДата: Понеділок, 2007-01-22, 2:01 PM | Повідомлення# 23
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
я вважаю кохання - це подарунок Бога для людей щоб вони могли відчути частинку раю на землі. проте диявол і тут приклав свою руку зробивши тисячі підробок під справжнє кохання в тому числі і захоплення. різниць між коханням і захопленям безліч про багато вже згадувалось я вважаю кращий метод перевірки спитати Божої волі у молитві він обовязково дасть вам бачення на справжність ваших стосунків.


I BEALIVE I CAN FLY
 
RafajilaДата: Понеділок, 2007-01-29, 1:35 PM | Повідомлення# 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Вітаю всіх учасників цього форуму!
Дякую за цю думку. Справді, любов - це дар від Бога і у цій справі варто говорити з Ним про це на молитві. Токож слід памятати, що Бог дав кожній людині розум і свобідну волю, тому багато залежить від двох людей, які зустрічаються. Чому вони разом, які їхні наміри і бажання? Якщо будуть щирі між собою, то швидко відчують, що їх єднає.


Найбільша міра любові - відсутність будь-якої міри
 
Friend_of_JesusДата: Середа, 2007-01-31, 11:26 PM | Повідомлення# 25
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 53
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (Flower)
Любов - це вибір.

Я согласна, что любовь-это выбор и решение, а чувства на втором плане.


I want you to be
In Heaven with me! :)
 
lifeДата: Четвер, 2007-05-17, 12:30 PM | Повідомлення# 26
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Мабудь, це гірка правда! sad

die
 
NatalyДата: Четвер, 2007-05-17, 12:58 PM | Повідомлення# 27
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
Мабудь, це гірка правда!

Чому гірка??????? я недуже згідна........ smile
 
lifeДата: Понеділок, 2007-05-21, 3:03 PM | Повідомлення# 28
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Незнаю! Коли комок стоїть під горлом, приємного тут мало, от і все! Тут апеляція не має ніякого значення. Ви, говорите, що ви не згідні; а хто ж згідний? Пардон, Адам і Єва нас не питали коли вибрали такий шлях. Хоча, власне це і наш вибір.

die
 
FlowerДата: Субота, 2007-05-26, 3:34 PM | Повідомлення# 29
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
life, чому при виборі любити у вас "комок стоїть під горлом"? Добре що в нашого Бога поняття "любити" не співпадає з вашими. yes yes yes yes yes

 
lifeДата: Вівторок, 2007-05-29, 10:39 AM | Повідомлення# 30
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Квіточка, мабудь Ви мене не правельно зрозуміли! sad Тут мова йшла не про вибір, і не про любов, а про те, що існують випадки, коли люди живуть не по любові. Я наприклад, знаю такі сім`ї. Комок в горлі, це реакція всього життя. Просто, хтось вирізав частину цього діалогу, от і все. А на рахунок любові і вашого ("нашого") Бога, і особистого - пропустимо. Не мені піднімати п`яту, я грішник промовчу. Дякую за увагу! smile

die
 
FlowerДата: Середа, 2007-05-30, 11:22 AM | Повідомлення# 31
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Коли люди живуть не по любові, то вони самі вибрати цю дорогу. Я думаю, що любити можна навчитись і потрібно це робити, особливо коли це в шлюбі. Звичайно це не легко (я маю на увазі тих, хто вже живе не по любові), але треба спробувати і почати все спочатку.
P.S. Ісусу теж не легко було, але він помер за нас, бо любив нас.


 
lifeДата: Четвер, 2007-05-31, 12:41 PM | Повідомлення# 32
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Flower, ви мене лічите, чи тих хто в сімейному житті плаче в подушку і підсвідомо мріє лише про єдине? Я щось не розумію вас! Починати спочатку що? Розлучитись і одружитись вдруге із коханою людиною? Заставити себе любити, чавкало, зануду, нотіка...? У вас мабудь є великий досвід, поділіться! А що до Ісуса, то, не слід все що трапилось в Його житті повторювати, або до себе застосовувати, а то нам прийдеться наступати на граблі історії. Були такі люди, що намагались все , що було в житті Христа застосувати до себе, Царство їм небесне!

die
 
NatalyДата: Четвер, 2007-05-31, 4:55 PM | Повідомлення# 33
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
Царство їм небесне

ну воно всім нам буде, такщо нетреба так сильно ним нас лякати, всеодно неполучиться biggrin biggrin biggrin
 
NatalyДата: Четвер, 2007-05-31, 4:58 PM | Повідомлення# 34
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
А що до Ісуса, то, не слід все що трапилось в Його житті повторювати

............. незрузуміла......... То що Ви хочете сказати, що в достовірності того що пише Біблія про Ісуса потрібно перевіряти і вибирати, що більше нам підходить з тим ми погоджуємся, а що не підходить то ні??? ....... wacko wacko wacko
 
NatalyДата: Четвер, 2007-05-31, 5:01 PM | Повідомлення# 35
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
Заставити себе любити, чавкало, зануду, нотіка

Ми самі вибираємо собі з ким одружуватися..... перепрошую за вислів, але ми всі добре памятаємо " Бачити очі що брали тепер ... " angel з чим я і погоджуюсь.......
 
NatalyДата: Четвер, 2007-05-31, 5:03 PM | Повідомлення# 36
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
life,
hands
 
lifeДата: Четвер, 2007-05-31, 11:22 PM | Повідомлення# 37
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Боже помилуй, щоб я вас лякав. Хоча, не лякаю, а бажаю Царства Небесного! smile biggrin На рахунок достовірності Біблії, то я а ні слова, то святе! Ну якщо ви бажаєте повторити справу Христа, я вам тільки співчуваю. А в всьому остальному, парадоксально, але погоджуюсь; амінь сестра!!!! smile smile smile

die
 
FlowerДата: Четвер, 2007-05-31, 11:56 PM | Повідомлення# 38
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (life)
Flower, ви мене лічите,

я вас не лічу, але якщо потрібно, то звертайтеся. Щось придумаємо up
Quote (life)
Я щось не розумію вас! Починати спочатку що?

Почати будувати відносини! Тому що любов - це не почуття, які контролюють наш розум і поведінку. Якраз навпаки. Любов - це свідомий вибір, який зрощує почуття. love
Quote (life)
Розлучитись і одружитись вдруге із коханою людиною?

А що ви не читали: "що Бог з'єднав..." Якщо одружена людина має кохання на стороні, то це навіть не кохання а похоть і перелюб. dont
Quote (life)
Заставити себе любити, чавкало, зануду, нотіка...?

Про яку любов ви говорите? Агапе чи ерос?


 
FlowerДата: Четвер, 2007-05-31, 11:58 PM | Повідомлення# 39
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (life)
Ну якщо ви бажаєте повторити справу Христа, я вам тільки співчуваю

Справу (спасіння) - ні, а життя - так!


 
lifeДата: П`ятниця, 2007-06-01, 11:16 AM | Повідомлення# 40
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Привіт, взагалі я людина однголюб, тому навіть і не вірю в друге кохання, не говорячи навіть про розлучення - це великий гріх!
Quote (Flower)
Почати будувати відносини! Тому що любов - це не почуття, які контролюють наш розум і поведінку. Якраз навпаки. Любов - це свідомий вибір, який зрощує почуття.
- на рахунок цих слів, то я не знаю що вам відповісти. Слова навідь дуже потужні! Іноді, здається вони - частина мого світогляду, там щось є. А за кохання на стороні, я б робив із ними як Жан Кальвін (Ну, ладно їх кістки перемивати, Бог їм суддя. Хоча як кажуть: важко в селі без пістолета).
Quote (Flower)
Справу (спасіння) - ні, а життя - так!
- з цього приводу бажаю вам успіхів, я помолюсь за вас! Може, Бог пошле полегшення вашій долі. Якщо ви маєте на увазі повторити життя Ісуса із усіма: труднощами, спокусами, агоніями, муками, зрадами..., а якщо ні то пробачте мою зухвалість. На рахунок, щось придумаємо із лікуванням, дякую іншим разом і не в цьому житті! В мене є інший Лікар. А всім бажаючим ним стати, я говорю: не кажіть мені що робити і я не скажу вам куди іти. Звичайно, це вас не стосується, ви ж мене не лічите! Дякую за повагу! wink


die
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Любов чи захоплення? (Чим відрізняється любов від захоплення?)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: