П`ятниця, 2024-04-26, 0:04 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Духовні дари (Все про духовні дари)
Духовні дари
СвєтаДата: Понеділок, 2007-10-29, 10:45 PM | Повідомлення# 21
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Є дуже цікавий семінар на цю тему

Точно цікавий!!!!
Дякую за диски StRing, я по трохи починаю вчитись biggrin


З Господом жити прекрасно
 
StRingДата: Вівторок, 2007-10-30, 6:53 AM | Повідомлення# 22
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Дивлячись семінар можеш ділитись своїми враженнями тут на форумі

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
qweДата: Четвер, 2007-11-08, 10:27 AM | Повідомлення# 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Чи правильно спочатку шукати чи відкривати свій дар? Можливо в Писанні є вказівка це робити?
 
LelikДата: Четвер, 2007-11-08, 10:57 PM | Повідомлення# 24
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
qwe,
Думаю шукати можна все життя,так і не знайти, витрати все так і не зрозумівше чого ж все таки шукав... точніше і правильно скористатися тим даром, спочатку відкрити, а от як відкрити це вже інше питання happy
У Слові Божому думаю е вказівкі треба ретельно розглянути та правильно застосувати у своєму житті


Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
StRingДата: Четвер, 2007-11-08, 11:59 PM | Повідомлення# 25
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (qwe)
Чи правильно спочатку шукати чи відкривати свій дар? Можливо в Писанні є вказівка це робити?

В Писанні є вказівка служити тим даром, якого отримав. Це те місце в тілі Христовому - Церкві, де Бог призначив нам трудитись. І так як в тілі немає загальних (універсальних) членів, так і в тілі Христовому також їх немає. 1.Кор.12


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
qweДата: Вівторок, 2007-11-13, 12:27 PM | Повідомлення# 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
В Писанні є вказівка служити тим даром, якого отримав.

І все-таки, шукати (відкривати), чи використовувати у служінні те, що є.?


Повідомлення відредагував qwe - Вівторок, 2007-11-13, 1:01 PM
 
StRingДата: Четвер, 2007-11-15, 11:18 PM | Повідомлення# 27
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (qwe)
І все-таки, шукати (відкривати), чи використовувати у служінні те, що є.?

Це неправильна постановка запитання. Одне не протилежність іншому. Якщо ти вже служиш, "використовуєш в служінні те, що є", якщо є результати служіння, переконання, що Бог тебе поставив саме на це служіння, то скоріше за все ти служиш тим даром, якого отримав. Просто потрібно назвати його по імені.
Проблема в іншому. Проблема коли члени церкви, які є таким десятки років, не служать і навіть не знають чим служити. Їм потрібно шукати свої дари і своє служіння.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
qweДата: П`ятниця, 2007-11-16, 8:59 PM | Повідомлення# 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Проблема коли члени церкви, які є таким десятки років, не служать і навіть не знають чим служити. Їм потрібно шукати свої дари і своє служіння

Таким людям треба не дари шукати, а впорядкувати своє християнське життя, щоб виконувати науку Христа, і тоді проблема дарів і вмінь буде вирішуватися по ходу.

Повідомлення відредагував qwe - П`ятниця, 2007-11-16, 9:00 PM
 
StRingДата: Неділя, 2007-11-18, 0:54 AM | Повідомлення# 29
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Ось цитата з книги одного автора на тему Духовних дарів. Що ви думаєте про цей так званий "тринітарний принцип": дар-служіння-дія(енергія, плід)?

"Дары милости определяют вид и способ моего служения как члена Тела Христова в церкви. Все списки даров милости в Новом Завете исходят из отождествления дара с соответствующим служением. В 1. Кор.12,4-6 этот принцип сформулирован следующим образом:
Дары различны, но Дух один и тот же;
И служения различны, а Господь один и тот же;
И действия различны, а Бог один и тот же, производящий всё во всех.

Действие триединого Бога определяется здесь следующим образом:
1.Дух даёт дары (в день моего возрождения и после этого),
2.Господь определяет задания, соответственно дарам (в процессе укрепления в церкви через руководителей),
3. И Бог, Отец произведёт проистекающую энергию, действие, соответственно практически применённому дару (в служении).
Слово действие могло бы здесь теологически также подразумевать плод. Греческий текст поясняет зависимость одного от другого: Задание отводится соответственно дару и через это становится возможным действие. Выражаясь другими словами можно также сказать: Без дара нет задания и соответственно нет действия."


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
qweДата: Неділя, 2007-11-18, 8:11 AM | Повідомлення# 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Без дара нет задания и соответственно нет действия."

А возможно без задания нет дара? А действия в християнской жизни нет не по причине отсутствия задания или даров,(потому что есть и одно и второе) а по причине неисполнения заповедей Христовых из-за непонимания, незнания или,хуже всего, нежелания.

 
StRingДата: Неділя, 2007-11-18, 10:15 PM | Повідомлення# 31
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (qwe)
А возможно без задания нет дара?

Можливо, але Слово Боже говорить спочатку про дар, потім про служіння, а потім про дію.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
qweДата: Понеділок, 2007-11-19, 1:32 AM | Повідомлення# 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Слово Боже говорить спочатку про дар

це в якому уривку? wacko
 
StRingДата: Понеділок, 2007-11-19, 6:49 AM | Повідомлення# 33
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
4 Є різниця між дарами милости, Дух же той Самий.
5 Є й різниця між служіннями, та Господь той же Самий.
6 Є різниця й між діями, але Бог той же Самий, що в усіх робить усе.
1Кор. 12:4-6


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
qweДата: Середа, 2007-11-21, 11:20 AM | Повідомлення# 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Прийдеться знову тебе вчити читати і вивчати Писання в контексті всього уривку, а не користуватися окремими віршами для підтвердження думки. В цьому уривку говориться не про логічну послідовність, а про Господа, який по різному наділяє і по пізному проявляє свою силу через віруючих людей.
 
StRingДата: Середа, 2007-11-21, 6:32 PM | Повідомлення# 35
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (qwe)
В цьому уривку говориться не про логічну послідовність,

Звідки така впевненість (чи самовпевненість wacko )? А ті, хто читає на грецькій говорять про протилежне. На українській не так видно, але тому, хто читає на оригіналі очевидна взаємозалежність цих віршів. Кожен наступний як наслідок попереднього.
Quote (qwe)
а про Господа, який по різному наділяє і по пізному проявляє свою силу через віруючих людей.

Взагаліто у всьому розділі ап. Павло пояснює ціль духовних дарів, яку коринтяни розуміли не зовсім правильно. В кінці розділу він навіть заохочує "дбати ревно про ліпші дари", але в наступному розділі попереджає, що всі дари без любові - це ніщо.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
StRingДата: Середа, 2007-11-21, 6:50 PM | Повідомлення# 36
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (qwe)
А возможно без задания нет дара?

Це тоже правильно. Одного без іншого не може бути. Хоча я би сформолював по іншому: Дух Святий не дає дару просто так, а для певного завдання (служіння). Якщо ми виконуємо завдання, яке нам дійсно приготовив Господь, то для цього завдання Дух Святий ще раніше нам дав необхідні дари. Господь не посилає нас на працю, не давши інструментів для її виконання.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
СвєтаДата: П`ятниця, 2008-04-11, 0:07 AM | Повідомлення# 37
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Дивлячись семінар можеш ділитись своїми враженнями тут на форумі

О таке зі мною сталось.
Дивилась я ці диски по одному, все так цікаво там розказували.І дійшла я до дарів"Вигнання демонів", та "Розпізнавання духів" Після перегляду семінару цих дарів я не могла дві нічки спати, на мене напав страх що навколо мене ходять духи, а ще в той час мій чоловік поїхав у відрядження.Я цілі ночі пробувала заснути та не могла, я молилась та страх не проходив, я співала пісні християнські та страх не проходив.Колись ще не будучи віруючою, після перегляду якогось фільму-ужасу я теж не могла заснути, але через якихось півгодини чи годину я всетаки засинала.А тут ну ніяк, таке враження що диявол просто над дімною стояв!Правда після цих безсонних ночей мене перестали мучити також деякі погані марнотні думки, котрі напротязі кількох років мене преслідували, я отримала полегшення, за що вдячна Богу.
З кимось із вас таке бувало?Що ви думаєте про цей мій випадок життєвий?


З Господом жити прекрасно
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Духовні дари (Все про духовні дари)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: