Понеділок, 2024-04-29, 12:16 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: StRing, Flower  
Форум » Форуми » Запитання по Біблії » Престол в небі – символ духовної владти. (Об.4-5 рзд.) (Яке значення характеристик влади і оточуючих її?)
Престол в небі – символ духовної владти. (Об.4-5 рзд.)
kbebogdanДата: Вівторок, 2019-02-12, 10:49 AM | Повідомлення# 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Шановні члени Форуму, на початку хочу підкреслити, що "Об’явлення Ісуса Христа, яке дав Йому Бог, щоб показати рабам Своїм, чому належить бути незабаром", описане в книзі "Об’явлення Івана Богослова", являєтьса пророчим і тому книга пророча, а не історична.
(Об.1:1) Об'явлення Ісуса Христа, яке дав Йому Бог, щоб показати Своїм рабам, що незабаром статися має. І Він показав, і послав Своїм Анголом рабові Своєму Іванові,
(Об.1:3) Блаженний, хто читає, і ті, хто слухає слова пророцтва та додержує написане в ньому, час бо близький!
Подаючи розуміння, основане на Писаннях і відкриттях, заздалегідь прошу вибачити, якщо буде воно трудне до розуміння.
(Об.4:1) По цьому я поглянув, і ось двері на небі відчинені, і перший голос, що я чув його, як сурму, що зо мною говорив, сказав: Іди сюди, і Я тобі покажу, що статися має по цьому! 
Після характеристики семи Церков, перед початком Великої скорботи, відкривається вхід в небо (відкривається духовний зміст подій), де було показано, що має статися в часі скорботи.
(Об.4:2) І зараз у дусі я був. І ось престол стояв на небі (в грец.в небі), а на престолі Сидячий.
Згідно цього вірша, щоб побачити і зрозуміти ці події необхідно бути в дусі, тобто тілесна і душевна людина цього не побачить і не зрозуміє, бо вони розуміються духовно.
(Об.4:3) А Сидячий подібний був з вигляду до каменя яспіса й сардиса, а веселка навколо престолу видом подібна була до смарагду.
(Пс.88:15) Справедливість та право підстава престолу Твого, милість та правда обличчя Твоє випереджують!
Престол – символ влади, камінь яспіс символізує слухання (хто має вухо хай чує, що Дух промовляє), сардис – дар Божий (9 дарів Духа 1Кор.12:7-10), веселка подібна до каменя смарагду – благодать Божа (хрещення в Дусі Святому, сім кольорів райдуги вказують на сім Духів - складових Духа Святого).
Такі роздуми зроблені на основі таких місць Писання: Мт.12:2-4; Об.21:14, 19-20 (Камінь яспіс – Симон, сардис – Варфоломій (Нафанаїл), смарагд– Іван).
(Значення імен взято з «Біблійна Енциклопедія Праця і видання Архимандрита Никифора Москва.1891 р.)
(Об.4:4) А навколо престолу двадцять чотири престоли, а на престолах я бачив двадцятьох чотирьох старців, що сиділи, у шати білі одягнені, а на головах своїх мали вінці золоті.
Двадцять чотири престоли з двадцятьма чотирма старцями в білих одежах, на головах яких золоті вінці - це 24 години доби, білий колір символ чистоти. Речів скинії, які були зроблені із золота, або покриті золотом вказували на небесне, на духовне. Золоті вінці на головах старців, символ духовної складової часу.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: П`ятниця, 2019-02-15, 10:44 AM | Повідомлення# 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.4:5) А від престолу виходили блискавки, і голоси, і громи. А перед престолом горіли сім свічників огняних (в грец.світильників вогню), а вони сім духів Божих.
Блискавки – печатки; голоси – голоси сурем; громи – чаші гніву. На рахунок блискавок, голосів і громів хачеться привести вірш із книги Вихід і звернути увагу на закінчення цього вірша. Народ перейнявся страхом перед ознаками, які супроводили присутність Бога.
(Вих.19:16) І сталося третього дня, коли ранок настав, і знялися громи та блискавки, і густа хмара над горою та сильний голос сурми! І затремтів увесь народ, що був у таборі...
Перед престолом сім світильників вогню, які сім духів Божих. Прошу звернути увагу, що вогонь образ духа Божого.
(Об.4:6) І перед престолом як море скляне, до кришталю подібне. А серед (в грец.в середині) престолу й навколо престолу четверо тварин (грецьке слово ζω̣ον ще значить жива істота), повні очей спереду й ззаду.
В часі скорботи, перед духовною владою, людство як море скляне, тобто по прозорості подібне до кришталю.
(Ів.2:24) Але Сам Ісус їм не звірявся, бо Сам знав усіх,
(Ів.2:25) і потреби не мав, щоб хто свідчив Йому про людину, бо знав Сам, що в людині.
В середині престолу, або зміст духовної влади в чотирьох живих істотах, ті ж живі істоти і кругом престолу повні очей спереду і ззаду. Чотири живі істоти, це чотири Євангелії (Єв.Матвія, Єв.Марка, Єв.Луки, Єв Івана), а Слово Боже живе і діюче, Воно бачить, що було, що є і що має настати.
(Об.4:7) І перша тварина подібна до лева, а друга тварина подібна до теляти, а третя тварина мала лице, як людина, а четверта тварина подібна до орла, що летить.
Перша жива істота подібна до лева – Євангелія від Матвія характеризує Ісуса Христа як Царя. Друга жива істота подібна до теляти - Євангелія від Марка характеризує Ісуса Христа як Слугу. Третя жива істота мала лице, як людина - Євангелія від Луки характеризує Ісуса Христа як Сина Людського, як Людину. Четверта жива істота подібна до орла, що летить - Євангелія від Івана характеризує Ісуса Христа як Духовну Особу, як Сина Божого.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Вівторок, 2019-02-19, 10:21 AM | Повідомлення# 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.4:8) І ті чотири тварині, кожна з них мала навколо по шість крил, а всередині повна очей. І спокою не мають вони день і ніч, промовляючи: Свят, свят, свят Господь, Бог Вседержитель, що Він був, і що є, і що має прийти!
Шість крил, свідчення чотирьох Євангелій (Єв.Матвія, Єв.Марка, Єв.Луки, Єв.Івана) продовжується протягом трьох тисяч років (потім вічність), дві тисячі років благодаті плюс сьома тисяча років (тисячолітнє царство). Зміст чотирьох Євангелій (Матвія, Марка, Луки, Івана) повні очей Ів.2:24-25, вони просвічують кожну людину, що приходить до них, і весь час славлять Творця. Подібні живі істоти, згадуються і в книзі пророка Єзекіїля:
(Єз.1:5) А з середини його подоба чотирьох живих істот, а оце їхній вид: вони мали подобу людини.
(Єз.1:6) І кожна мала чотири обличчі, і кожна з них мала чотири крилі.
Від Авраама до Ісуса Христа дві тисячі років, тому чотири крила.
(Єз.1:10) А подоба їхнього обличчя обличчя людини та обличчя лева мали вони четверо з правиці, а обличчя вола мали вони четверо з лівиці, і обличчя орла мали вони четверо.
З правого боку в храмі знаходився стіл хлібів – зразок на Закон, а з лівого боку знаходився семисвічник, виготовлений з цілісного шматка залота, - зразок на Духа Святого (подано для роздумів).
(Гал.3:24) Тому то Закон виховником був до Христа, щоб нам виправдатися вірою.
Обітниця Аврааму і Закон даний Богом через Мойсея, підготовляли Ізраїля до прийняття Ісуса Христа своїм Месією, а для всіх народів Землі Бог дав попередження і обітницю:
(Бут.12:3) І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну. І благословляться в тобі всі племена землі!


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: П`ятниця, 2019-02-22, 10:35 AM | Повідомлення# 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.4:9) І коли ті тварини складають (в грец. складуть) славу, і честь, і подяку Тому, Хто сидить на престолі й живе віки вічні,
Коли чотири живі істоти – чотири Євангелії (Єв.Матвія, Єв.Марка, Єв.Луки, Єв.Івана), виконають місію по благовістю спасіння в Ісусі Христі усім народам, тоді вони складуть славу, честь і подяку Богові.
(Мт.24:14) І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво народам усім. І тоді прийде кінець!
(1Кор.15:22) Бо так, як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть,
(1Кор.15:24) А потому кінець, коли Він передасть царство Богові й Отцеві, коли Він зруйнує всякий уряд, і владу всяку та силу.
(1Кор.15:28) А коли Йому все Він упокорить, тоді й Сам Син упокориться Тому, Хто все впокорив Йому, щоб Бог був у всьому все.
(Об.4:10) тоді падають (в грец.впадуть) двадцять чотири старці перед Тим, Хто сидить на престолі, і вклоняються (в грец.вклоняться) Тому, Хто живе віки вічні, і складають (в грец. кинуть) вінці свої перед престолом та кажуть:
Кінцевий акорд – двадцять чотири години доби, впадуть перед Богом, Який їх створив, вклоняться Йому і сладуть свої повноваження. Це закінчення тимчасового земного буття.
(Об.4:11) Достойний Ти, Господи й Боже наш, прийняти славу, і честь, і силу, бо все Ти створив, і з волі Твоєї існує (в грец. існувало) та (в грец. є слово було) створене все!
Згідно волі Божої все було створене, час існував згідно Його волі і згідно Його волі час був створений.
(Бут.1:14) І сказав Бог: Нехай будуть світила на тверді небесній для відділення дня від ночі, і нехай вони стануть ознаками, і часу, і днів, і років.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Вівторок, 2019-02-26, 10:46 AM | Повідомлення# 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.5:1) І я бачив в правиці Того, Хто сидить на престолі, книгу, написану всередині й назовні, і запечатану сімома печатками.
(Об.5:3) І не міг ніхто ні на небі, ні на землі, ані під землею розгорнути книги, ані навіть зазирнути в неї.
Той, Хто сидить на престолі Дух, перед Його престолом сім духів. Зміст написаного всередині книги духовний, запечатаний сімома печатками. Вияснення написаного всередині книги робить дух, після зняття відповідної печатки. Написане назовні книги, доступне для тілесного і душевного розуміння, воно не запечатане. Біблія – Слово Боже, її читають тілесні, душевні і духовні, а розуміти її треба духовно, як каже апостол Павло:
(1Кор.2:14) А людина тілесна (в грец.душевна) не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно.
(Об.5:5) А один із старців промовив до мене: Не плач! Ось Лев, що з племени Юдиного, корінь Давидів, переміг так, що може розгорнути книгу, і зламати сім печаток її.
Лев (цар) племени Юдиного (хвала Господу), корінь Давидів (улюблений) -"Це Син Мій Улюблений" Мт.3:17 і це Ісус Христос. Господь переміг сатану, якому передана влада над Землею, над її жителями з тілесними і душевними цінностями Лк.4:6. В результаті цієї перемоги, Ісус отримав можливість розкрити духовну книгу і відкрити сім духовних її печаток. Також, в п'ятому вірші інформація про Господа для Ізраїля, оскільки вони мають пророче слово від їхнього прабатька Якова.
(Бут.49:9) Юда лев молодий! Ти, мій сину, вертаєшся з здобичі: прихиливсь він, поклався як лев й як левиця, зведе хто його?
(Бут.49:10) Не відійметься берло від Юди, ані з його стегон законодавець, аж прийде Примиритель, що Йому буде послух народів.
(Об.5:6) І я глянув, і ось серед престолу й чотирьох тварин і серед старців стоїть Агнець, як заколений, що має сім рогів і сім очей, а це сім Божих духів, посланих на всю землю.
Слово старозавітнє, новозавітнє і час, вказують на Ісуса Христа – Агнця. Дух Божий, як ріг і як око. Дух докоряє людині за гріх – коле, Дух просвічує кожну людину – все бачить.
(1Кор.10:23) Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, та будує не все!
(Ів.1:9) Світлом правдивим був Той, Хто просвічує кожну людину, що приходить на світ.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: П`ятниця, 2019-03-01, 10:23 AM | Повідомлення# 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
Об.5:9) І нову пісню співають вони, промовляючи: Ти достойний узяти цю книгу, і розкрити печатки її, бо Ти був заколений, і кров'ю Своєю (в грец.в крові Своїй ) Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду.
Для того, щоб викупити людей Богові, живе і діюче Слово (духовне) вимушене було прийти на Землю, народитися в тілі (стати тілесним), покропитися кров’ю (стати душевним), щоб людина змогла Його зрозуміти і прийняти.
(Ів.3:12) Коли Я говорив вам про земне, та не вірите ви, то як же повірите ви, коли Я говоритиму вам про небесне?
А Дух Святий прийшовши до цього Слова, яке сталося тілесним і душевним, і робив Його цілою правдою – духовним.
(Ів.16:13) А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди
(Ів.16:14) Він прославить Мене, бо Він візьме з Мого та й вам сповістить.
Стара пісня, пророцтво про прихід Месії:
(Пов.18:18) Поставлю Пророка для них з-поміж їхніх братів, Такого, як ти, і дам Я слова Свої в уста Його, і Він їм говоритиме все, що Я накажу.
(Пов.18:19) І станеться, кожен, хто не слухатиме слів Моїх, що Той Пророк говоритиме Моїм Ім'ям, Я покараю того.
(Об.5:10) І Ти їх зробив для нашого Бога царями (в грец.царством), і священниками, і вони на землі царюватимуть!
Ісус Христос (Слово) викупив людей Богові, зробив їх священниками (відділеними), зробив їх царством, в якому разом з ними буде царювати тисячу років.
(Об.5:14) А чотири тварині (живі істоти доб.мною) казали: Амінь! І двадцять чотири старці попадали та поклонились Тому, Хто живе повік віку!
Цей вірш говорить про завершення земного буття, чотири живі істоти – чотири Євангелії (Матвія, Марка, Луки, Івана) казали: Амінь (кінець)! Двадцять чотири старці (24 години) впали і поклонились Богові.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
Форум » Форуми » Запитання по Біблії » Престол в небі – символ духовної владти. (Об.4-5 рзд.) (Яке значення характеристик влади і оточуючих її?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: