Понеділок, 2024-04-29, 3:26 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: StRing, Flower  
Форум » Форуми » Запитання по Біблії » Новий Єрусалим–місто від Бога. Дерево життя.Об.21-22рзд (Складові міста від Бога, який їх духовний зміст?)
Новий Єрусалим–місто від Бога. Дерево життя.Об.21-22рзд
kbebogdanДата: Середа, 2019-12-04, 10:42 AM | Повідомлення# 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Початок в темах: Престол в небі – символ духовної влади. (Об.4-5 рзд.); Відкриття печаток, –духовний зміст. (Об.6 рзд.); 144 000 пропечатаних – хто вони? (Об.7 рзд.); Голоси сурем – духовне значення ознак. (Об.8-9 рзд.); Що сказали сім громів? Два свідки–хто вони? (Об.10-11рзд); Жінка і змій–хто вони? Число 666–значення.(Об.12-13рзд); Агнець на Сіоні з бездоганними. Жатва землі.(Об.14-15 рзд); Сім золотих чаш з гнівом Бога. За що? (Об.16 рзд.); Велика блудниця, Вавилон велика–хто вона? (Об.17-18 рзд); Ім'я Його: Слово Бога.Царство Христа 1000р.(Об.19-20 рзд

(Вірші 21 розділу риведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.21:1) І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було.
Апостол Іван перебуваючи в духовному світі, старався описати досконалу реальність цього світу, людською мовою, на основі земних прикладів. В нашому фізичному, матеріальному світі перше небо символізує духовний світ в людському розумінні, перша земля це тілесне сприйняття Писання, або сприйняття Писання на рівні букви, море – людство Землі з душевним сприйняттям Писання. В духовному світі, нове небо, духовна досконалість, а нова земля вказує на основу досконалого, духовного світу, яким є живе і діюче Слово Бога. В першому вірші написано, що моря в духовному світі Іван не бачив, тобто там душевність відсутня.

(1Кор.13:12) Отож, тепер бачимо ми ніби у дзеркалі, у загадці, але потім обличчям в обличчя; тепер розумію частинно, а потім пізнаю, як і пізнаний я.
Апостол Павло називає наше, земне розуміння духовного світу частинним, воно вказує на духовну досконалість, якою пізнані ми, і все ж таки, нове небо, та нава земля, для нас залишаються загадковими.
(Об.21:2) І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка свого.
Іван бачить небо відкрите Об.19:11, а це духовне відкриття, в якому йому показано відділену (місто святе) нову науку від Бога, приготовану для Церкви, яка вводить її в духовну досконалість (місто святе, Новий Єрусалим).
(Об.21:3) І почув я гучний голос із престолу, який говорив: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними,
Гучний голос пролунав від престолу, а це символ влади Творця, що святе місто Новий Єрусалим, який зійшов із нового неба від Бога, являється Його оселею, тобто Творець проживає в духовній досконалості, в якій буде жити і Його народ.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Субота, 2019-12-07, 11:25 AM | Повідомлення# 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ  
(Вірші 21 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ)

(Об.21:4) і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані скорботи, ані крику, ані муки вже не буде, бо перше минулося!
Сльози, смерть, скорбота, крик і мука складові першої Землі при першому небі,тобто в тому дочасному фізичному, матеріальному світі, в якому Дух Святий навчав і готував віруючих до життя у досконалій вічності з Богом.
(Об.21:5) І сказав Сидячий на престолі: Ось нове все творю! І говорить: Напиши, що слова ці правдиві та вірні!
Сидячий на престолі, творить все нове, для нової людини, яка прийняла ІсусаХриста своїм спасителем, наставником; народилась з гори, Отцем якої є Бог;
прийняла духовне хрещення і визнала учителем своїм Духа Святого.  

(Об.21:6) І сказав Він мені: Сталося! Я Альфа й Омега, Початок і Кінець. Хто прагне, тому дармо Я дам від джерела живої води. 
Перше все минуло, настало все нове, сталося спасіння людства, тобто спасіння довершилось увіруванням Ізраїля в Ісуса Христа, як свого Месію. Слово вийшло від Бога і це Слово говорило про Початок і Кінець земного буття Іс.46:10. Слово стає джерелом живої води Ів.7:38-39 під дією Духа Святого, Який робить це слово живим, діючим і пророчим.
(Об.21:7) Переможець наслідить усе, і Я буду Богом для нього, а він Мені буде за сина!
Кожне з послань до семи церков, закінчується обітницею Ісуса Христа переможцю в духовній боротьбі, і він згідно обітниці наслідує:
1.Буде їсти від дерева життя, яке в раю Божім.
2.Не буде пошкоджений від другої смерти. 
3.Буде їсти приховану манну.
4.Одержить владу над поганами.
5.Зодягнеться в білу одежу.
6.Буде стовпом у храмі Бога.
7.Сяде з Ісусом Христом на престолі Його.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Середа, 2019-12-11, 10:46 AM | Повідомлення# 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 21 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ). 

(Об.21:8) А лякливим, і невірним, і мерзким, і убивцям, і розпусникам, і чарівникам, і ідолянам, і всім неправдомовцям, їхня частина в озері, що горить огнем та сіркою, а це друга смерть!
Люди з відповідними характеристиками, перерахованими в восьмому вірші, являлись членами церкви блудниці, вони знакоміз Писанням, мали частково його духовне розуміння, але їхня доля -   духовний суд через Писання (озеро, що горить огнем та сіркою), а це духовна смерть.
(Об.21:9) І рийшов до мене один із семи Анголів, що мають сім чаш, наповнених сімома останніми карами, та й промовив до мене, говорячи: Ходи, покажу я тобі невісту, жону Агнця.
Ангол, як службова особа духовного світу, показує невісту, жону Агнця не як особистість, а як Церкву – спільноту людей, з відповідною доктриною, та її складовими, що являються обов’язковими для перебування в духовному, досконалому світі.
(Об.21:10) І заніс мене духом на гору велику й високу, і місто мені показав, святий Єрусалим, що сходив із неба від Бога.

Щоб побачити і зрозуміти доктрину Церкви з її складовими, необхідно бути в дусі, знаходитись на великій і високій горі Іс.2:2-3, а це бути хрещеним в Дусі Святому, перебувати в величній науці Божій.
(Пс.35:7) Правда Твоя, — як гори Божі, а присуди (рос.судьбы) Твої, — як безодня велика…
(Об.21:11) Славу Божу він має (місто святий Єрусалим доб.мною). А світлість його подібна до каменя дорогоцінного, як каменя ясписа кристалічного.
З одинадцятого вірша подається характеристика науки, що зійшла з неба від Бога, яка повинна бути основою доктрини Церкви, тобто людей, які будуть жити в оселях Бога, і Він житиме з ними. Ця характеристика починається з того, що наука повинна мати світлість, подібно до дорогоцінного каменя яспіса, який згідно віршів Об.21:14, Об.21:19, Мт.10:2 вказує на першого Апостола Ісуса Христа Симона, що Петром прозивався, а значення імені Симон – слухання, тобто основою науки з неба від Бога є слухання. Кристалічність каменя ясписа говорить про його надзвичайну прозорість і твердість, що вказує на зрозумілість науки з неба і її непохитність.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Субота, 2019-12-14, 10:20 AM | Повідомлення# 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 21 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.21:12) Мур воно мало великий і високий, мало дванадцять брам, а на брамах дванадцять Анголів та ймення написані, а вони імення дванадцятьох племен синів Ізраїля.
Обороною міста від ворогів в давнину, був мур, або стіна, і чим величнішим, або ширшим, чим вищим був цей мур тим надійнішою була оборона. Обороною Нового Єрусалиму, науки з неба від Бога є Його Слово, яке святе (велике), бо до нього ніхто не може прийти без Бога Ів.6:44, духовним (високим) його робить Дух Святий Ів.16:13-14. На кожній з дванадцяти брам, через які можна увійти в місто, в науку, знаходиться духовна службова особа Ангол, який посилається на служіння тим хто має спасіння вспадкувати Єв.1:13-14. На кожній з дванадцяти брам, ім’я дванадцяти племен синів Ізраїля, бо написано, що «увесь Ізраїль спасеться» Рим.11:26. Хто ігнорує, або зневажає спасіння Ізраїля, в Новий Єрусалим увійти не зможе.
(Об.21:13) Від сходу три брамі, і від півночі три брамі, і від півдня три брамі, і від заходу три брамі.

В книзі пророка Езекіїля в 48 розділі з 31 по 34 вірші, вказані імена синів Ізраїля на дванадцятьох брамах входу в місто, по три брамі на кожній з чотирьох сторін світу, від сходу три брами: Йосипа (додати), Веніямина (син правиці), Дана (суддя); від півночі три брами: Рувима (побачити), Юди (хваління), Левія (прив’язаність); від півдня три брами: Симеона (почути), Іссахара (нагорода), Завулона (помешкання); від заходу три брами: Гада (щастя), Ассира (блаженство), Нафталима (боротьба). В дужках подано значення імен, на основі яких можна роздумати над даним віршом.
(Об.21:14) І міський мур мав дванадцять підвалин, а на них дванадцять імен дванадцяти апостолів Агнця.
Оборонна стіна, або мур Нового Єрусалиму, науки від Бога є Його Слово, а підвалинами, або основою на якій збудований цей мур є імена дванадцяти апостолів Ісуса Христа. Апостоли, Слово Христа та Його науку, проповідували по Землі і Дух Святий, на основі цих проповідей, збудував Церкву, а наука Христа є наукою Бога.
(Ів.7:16) Відповів їм Ісус і сказав: Наука Моя не Моя, а Того, Хто послав Мене.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Середа, 2019-12-18, 10:00 AM | Повідомлення# 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 21 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.21:15) А той, хто зо мною говорив, мав міру, золоту тростину, щоб зміряти місто, і брами його і його мур.
Згідно Об.21:9 з апостолом Іваном говорив Ангол, який являється духовною службовою особою, міра духовної особи є духовною, тому і сказано, що мірна тростина є золотою.
(Езк.40:5) …у руці того мужа тростина для вимірювання у шість ліктів
В пророка Езекіїля сказано, що довжина мірної тростини шість ліктів, а це міра людська. І Ангол, і мірна золота тростина духовні, то відповідно місто, брами і мур теж повинні бути духовними. Місто Новий Єрусалим, це духовна наука приготована для людської душі, записаної в книгу життя Ісуса Христа. В цьому міст, в цій науці душа буде жити з Богом, тому її міряють золотою, духовною тростиною, розміром в шість ліктів, бо це оселя для людської душі. Ввійти в місто, в духовну науку, можна через дванадцять брам, на яких імена дванадцяти племен синів Ізраїля і це не випадково, бо важливою складовою Слова, є обітниця спасіння народу спадку Божого Іс.19:25.

(Рим.11:26) і так увесь Ізраїль спасеться, як написано: Прийде з Сіону Спаситель, і відверне безбожність (в грец.нечестя) від Якова,
(Рим.11:27) і це заповіт їм від Мене, коли відійму гріхи їхні!
Брами муру теж міряються духовною, золотою тростиною в шість ліктів, тобто в місто, в духовну науку зможуть увійти тільки ті душі, які визнали і сповідували важливість спасіння дванадцяти племен синів Ізраїля. Дванадцять брам знаходились в мурі, або оборонній стіні міста, що є Слово Боже і цей мур теж вимірюється тростиною золотою, духовною, тобто все Слово є духовним, а довжина тростини в шість ліктів, говорить про те, що це Слово повинно бути в спасенній людській душі.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Субота, 2019-12-21, 10:41 AM | Повідомлення# 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 21 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.21:16) А місто чотирикутнє, а довжина його така, як і ширина. І він зміряв місто тростиною на дванадцять тисяч стадій; довжина, і ширина, і вишина його рівні.
Ангол зміряв місто Новий Єрусалим золотою, духовною тростиною, довжина якої шіть ліктів, а це міра людська. Вказане місто, являється наукою Бога для людей, які в цій оселі будуть з Ним жити, і це місто чотирикутне, але сказано, що довжина, ширина і висота його рівні, тобто це куб. Куб має дванадцять сторін, а написано, що вимір міста склав дванадцять тисяч стадій, тобто кожна з дванадцяти сторін була в тисячу стадій. Тисяча символізує велич Божої милості.
(Вих.20:6) і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
(Пс.104:8) Він пам'ятає навіки Свого заповіта, те слово, яке наказав був на тисячу родів,
Святеє Святих в скинії, збудованій Мойсеєм, мало розміри довжини, ширини і висоти по десять ліктів, тобто це був куб. В Святеє Святих, скинії чи храму, Бог відкривався Ізраїлевим синам, там знаходився ковчег заповіту, який із своїм вмістом символізував Ісуса Христа.
(Вих.29:43) І буду відкриватися там (в Святее Святих скинії доб.мною) Ізраїлевим синам, і це місце буде освячене Моєю славою.

Одинаковість довжини, ширини і висоти Нового Єрусалиму ототожнюється із Святеє Святих земного храму, але в Новому Єрусалимі Бог не буде відкриватися своєму народу, а буде з ними жити у Слові Писання (довжина - тілесність, буква Ив.1:14, 2Кор.3:6), в прагненні душі пізнати правду (ширина - душа Мт.11:12) і в цілій правді Духа Святого (висота - дух Ив.16:13). Пізнання науки Бога на трьох рівнях станеться рівномірно по Його милості.
(Об.21:17) І зміряв він мура його на сто сорок чотири лікті міри людської, яка й міра Ангола.
Мур Нового Єрусалиму, вимірюється золотою, духовною тростиною, і розмір його сто сорок чотири лікті, міри людської, але написано, що ця міра є міра і Ангола, тобто величина муру є також і духовною. Оборонною стіною науки Бога є Його Слово, цим Словом, як Нового, так і Старого Заповітів є Ісус Христос бо написано:
(1Кор.10:4) і пили всі той самий духовний напій, бо пили від духовної скелі, що йшла вслід за ними (Ізраїлем), а та скеля бувХристос!
В Ісусі Христі, Бог послав Своє Слово на Землю, щоб люди через це Слово примирилися з Ним. Людська, душевна міра в шість ліктів, вміщається в сто сорока чотирьох ліктях розміру муру міста, двадцять чотири рази, тобто людська душа, протягом свого свідомого земного буття, повинна постійно перебувати в Слові Божому, в роздумах над Ним 24 години доби.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Середа, 2019-12-25, 10:34 AM | Повідомлення# 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 21 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.21:18) Його мур був збудований з яспису, а місто було щире (в грец.чисте) золото, подібне до чистого скла.
В одинадцятому вірші даного розділу говорилось, що світлість міста подібна до каменя яспіса, а це згідно віршів Об.21:14, Об.21:19, Мт.10:2 вказує на першого апостола Ісуса Христа Симона, що Петром названий, значення імені Симон – слухання. Мур (оборонна стіна) Нового Єрусалиму – науки від Бога, збудований з яспісу, тобто обороною здорової духовної науки від Бога є слухання, і слухання Духа Святого. На підтвердження того, що ця наука є духовною, говориться що місто чисте золото, подібне до чистого скла, тобто наука тільки духовна і зрозуміла для народжиних з гори, для духовно-живих.
(Об.21:19) Підвалини муру міського прикрашені були всяким дорогоцінним камінням. Перша підвалина яспис, друга сапфір, третя халкидон, четверта смарагд,
(Об.21:20) п'ята сардонікс, шоста сардій, сьома хризоліт, восьма берил, дев'ята топаз, десята хрисопрас, одинадцята гіацинт, дванадцята аметист.
Вірші Об.21:14, Об.21:19-20, Мт.10:2 вказують на дванадцять апостолів ІсусаХриста, які в Євангеліях, в Діях Апостолів і своїх посланнях, дають нам можливість роздумувати і зрозуміти обов’язкові елементи основ науки Господа, та дають приклад практичного її використання.

(Об.21:21) А дванадцять брам то дванадцять перлин, і кожна брама зокрема була з однієї перлини. А вулиці міста щире золото, прозорі (в грец.вулиця міста чисте золото прозоре), як скло.
Новий Єрусалим, як наука Бога, мала оборонний мур в якому дванадцять брам з іменами дванадцяти племен синів Ізраїля, а кожна з дванадцяти брам була з однієї перлини. Тобто в досконалу науку Творця можна увійти тілки сповідуючи спасіння народу спадку Божого Ізраїля, та доктрину Церкви, на яку вказує перлина Іс.54:11-12(рос.). Більшість людей, сповідуючи одну із конфесійних наук, належачи до тої, чи іншої релігійної общини, після народження з гори, народження від Бога, почали шукати таку общину, яка сповідує здорову науку на основі Біблії. Знайшовши таку дорогоцінну перлину – Церкву Христову, зрікались своїх попередніх релігійних переконань, «батьківської віри», все це «продавали» і купували цю перлину Мт.13:45-46, ставали членами її. В Новому Єрусалимі, в науці Бога є одна вулиця і цією духовною вулицею (чисте золото), зрозумілою (прозорою як скло) є Ісус Христос – Слово Бога Ів.14:6.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!


Повідомлення відредагував kbebogdan - Середа, 2019-12-25, 10:36 AM
 
kbebogdanДата: Субота, 2019-12-28, 10:43 AM | Повідомлення# 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 21 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).
(Об.21:22) А храму не бачив я в ньому, бо Господь, Бог Вседержитель то йому храм і Агнець.
В Храмі, в Святеє Святих, Бог відкривався Ізраїлевим синам Вих.29:43, а в Новому Єрусалимі Творець буде жити з народом Своїм, записаним в книзі життя Агнця і тому храмом міста є Вседержитель із Своїм Словом – Агнцем.
(Об.21:23) І місто не має потреби ні в сонці, ні в місяці, щоб у ньому світили, слава бо Божа його освітила, а світильник для нього (в грец.його) Агнець.
На Землі, світлом для людини є Бог, Який в Писанню уподобляється сонцю Пс.83:12, а також Церква, яка віббиває світло Ісуса Христа Еф.5:8, як місяць відбиває світло сонця. У вічності, досконалу духовну реальність, освітлює слава Божа, а світильник Нового Єрусалиму, науки від Бога є Агнець, Ісус Христос, про що було сказано Богом, через пророка Езекіїля:
(Ез.48:35) А ім'я міста з того дня: Тут Господь.
(Об.21:24) І народи ходитимуть у світлі його, а земські царі (в грец.землі) принесуть свою славу до нього.

Народи, записані в книгу життя Ісуса Христа, будуть жити в досконалій науці Бога і ходитимуть в світлі Слова, яке є світильником духовного міста. Царями землі являються плоди духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, лагідність, здержливість Гал.5:22-23, ось вони і принесуть свою славу в це місто.
(Об.21:25) А брами його зачинятись не будуть удень, бо там ночі не буде.
Вічність з Богом і Агнцем є духовною досконалістю – днем, брами муру міста з іменами племен синів Ізраїля, закриватись не будуть, бо Ізраїль увірувавши в Месію, в Ісуса Христа теж буде жити в цьому місті з народами, записаними в книгу життя.
(Об.21:26) І принесуть до нього славу й честь народів.
Славою і честю народів Землі, були дочасні земні цінності, і у кожного з цих народів, хто увірував в Ісуса Христа, пройшла переоцінка цінностей і все це старе стало як сміття, а тільки все нове, народжене від Бога, від Його науки, буде принесене в Його місто.
(Об.21:27) І не ввійде до нього ніщо нечисте, ані той, хто чинить гидоту й неправду, і не записані у книзі життя Агнця.
У вічність, в досконалий духовний світ з Божою наукою, в місто Новий Єрусалим, може увійти тільки той, хто записаний в книгу життя Ісуса Христа, як Агнця, принесеного в жертву за спасіння людства.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Середа, 2020-01-01, 11:40 AM | Повідомлення# 9
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ 
(Вірші 22 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).


(Об.22:1) І показав він мені ріку води життя, світлу як кришталь, що виходила від престолу Бога і Агнця.
Від престолу Бога і Ісуса Христа виходить Дух Святий, складовою Якого є сім духів Божих.
(Об.4:5)… А перед престолом горіли сім світильників огню, а вони сім духів Божих.
Ріка води життя, виходить від владних повноважень (престолу) Бога і Його Слова, Яке під дією Духа Святого робиться рікою води життя. Всі, хто буде жити в Новому Єрусалимі з Богом, будуть пити цю криштально чисту воду Ів.4:14.
(Ів.7:38) Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його.
(Ів.7:39) Це ж сказав Він про Духа, що мали прийняти Його, хто ввірував у Нього
Приведені слова ІсусаХриста, записані в Євангелії від Івана, досить грунтовно і в повноті пояснюють
перший вірш даного розділу.
(Об.22:2) Посередині його вулиці і ріки, звідси і звідти, дерево життя, що творить дванадцять плодів, кожного місяця віддає плід свій. А листя дерева на вздоровлення народів.

У святому місті від Бога – Новому Єрусалимі, в досконалій духовній Його науці, є ріка води життя, яка виходить від престолу Творця (звідти), про що згадано вище. А також є одна вулиця, підкреслюю одна вулиця, якою є Ісус Христос – Слово.
(Ів.14:6) …Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.
Ця вулиця вела і веде нас, з цього дочасного земного буття (звідси), у вічні оселі Отця. Посередині вулиці і ріки дерево життя, яким є наш Господь.
(Лк.23:31) Бо коли таке роблять зеленому дереву, то що буде сухому?
Ісус Христос, прийшовши в цей дочасний світ, прийнявши тіло людини, ставши деревом живим «зеленим», дав науку людям (які теж є як дерева Мк.8:24) для того, щоб вони перебуваючи в Його Слові, прийняли цілу правду від Духа Святого, стали живими для Бога не ухиляючись ні в дух, ні в букву.
(Ів.16:13) А коли прийде Він, Той дух правди, Він вас попровадить до цілої правди
(Ів.16:14) Він прославить Мене, бо Він візьме з Мого та й вам сповістить.
Отець послав Свого Сина, до народу спадку Свого, до Ізраїля Мт.15:24, щоб привести їх до Себе. Вони і єті дванадцять плодів, які творить «дерево життя», від чого прославиться Отець Ів.15:8. В часі скорботи, Ізраїль прийме Ісуса Христа своїм Месією, а листя «дерева життя» на вздоровлення народів «Світло на просвіту поганам» Лк.2:32.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Субота, 2020-01-04, 10:41 AM | Повідомлення# 10
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 22 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.22:3) І всякого прокляття вже не буде. І престол Бога і Агнця в ньому буде і раби Його будуть служити Йому,
В ньому, тобто в Новому Єрусалимі, в духовній досконалій науці, є одноосібна влада (престол) Бога і Його Слова (Агнця), тому прокляття вже не буде, а раби це ті, які не знають думок і планів свого пана:
(Ів.15:15) Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об'явив усе те, що почув від Мого Отця.
В вічності, як написано «пізнаєм, як пізнані ми», тобто ті, кому в періоді благодаті були закриті події часу скорботи, в духовному світі будуть служити своєму Господеві в пізнанні Його таємниць.
(Об.22:4) і побачать лице Його і ім’я Його на їхніх чолах.
В одинадцятому вірші двадцятого розділу написано, що від лиця Сидячого на престолі втекли земля і небо, настільки недосконалими є матеріальний світ (земля ), а також духовна наука (небо) надана людині, для розуміння духовних процесів і подій. В Новому Єрусалимі, в духовному світ, раби побачать лице Господа, настільки віра в Ісуса Христа і Його Слово підготують вірних до зустрічі з Ним, а ім’я Бога, яке було закрите для них в періоді благодаті, відкриється в духовному світі, вони приймуть Його науку в свою думку (на чоло).

(Об.22:5) А ночі не буде вже, і не мають потреби в світлі світильника, ані в світлі сонця, бо Господь Бог буде світити на них і будуть царювати вічні віки.
Ніч і темрява в Писанні, дуже часто, символізують розгул беззаконня на Землі, в духовному світі беззаконня відсутнє. Вічність, духовна досконалість це день, а освітлювати живучих в ній буде Господь, складовими Якого є і світло світильника Пс.118:105 і світло сонця Пс.83:12, про що згадувалось в попередніх дописах. Вислів «царювати вічні віки» говорить про вічність духовного буття.
(Об.22:6) І сказав він до мене: Це вірні й правдиві слова, а Господь, Бог духів пророків, послав Свого Ангола, щоб він показав своїм рабам, що незабаром статися мусить.
В другому і третьому розділах, даної книги, в посланні до кожної з семи Церков, є одинакове повеління: «Хто має вухо, хай почує, що Дух промовляє Церквам». В часі скорботи Бог, через Свого Ангола, показав віруючим кінця періоду благодаті, яких ввів в час скорботи, «що незабаром статися мусить».
(Об.22:7) Ото, приходжу швидко. Блаженний, хто зберігає пророчі слова цієї книги!


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Понеділок, 2020-01-06, 11:20 AM | Повідомлення# 11
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ 
(Вірші 22 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).


(Об.22:8) І я, Іван, чув і бачив оце. А коли я почув та побачив, я впав вклонитись перед ногами Ангола, що мені це показував.
Апостолу Івану, було показано перебіг процесів короткого часу скорботи, яким закінчується період благодаті, період спасіння людської душі. Через почуте і побачене, із вдячності за відкриття такої великої таємниці, вірний учень Ісуса Христа, щиро дякує Анголові, що йому це показував.
(Об.22:9) І сказав він до мене: Таж ні! Бо я співслуга твій і братів твоїх пророків, і тих, хто зберігає слова цієї книги. Богові вклонися!
Але Ангола, як службову особу духовного світу, «посилають на службу для тих, хто має спасіння вспадкувати» Євр.1:14. Крім того, ці особи посилаються на служіння до тих віруючих, які через сповідування пророчих слів цієї книги, набувають статус пророків.
(Об.22:10) І сказав він до мене: Не запечатуй слів пророцтва цієї книги.Час бо близький!
Вислів: «Не запечатуй слів пророцтва цієї книги. Час бо близький!», вказує на те, що дана книга на кожний час, мала відповідні відкриття.

(Об.22:11) Ображаючий хай ображає ще, брудний хай ще більше забруднюється, а праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується!
Вислів Христа: «без пошани пророк в вітчизні своїй, та в домі своїм» Мт.13:57, актуальний на всі часи. Як зневажали, ображали пророків Господніх в давні часи, в часи Ісуса Христа, те ж саме роблять і нині, тому «праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується».
(Об.22:12) Ото, незабаром приходжу, і зо Мною заплата Моя, щоб кожному віддати згідно з ділами його.
З приходом Ісуса Христа, буде прихід і Його Слова, Яке буде судити не світ, а віруючих, згідно діл записаних в книгу, тому всі станем перед судним престолом Гсподнім, одні для одержання нагороди, а інші для одержання осуду 2Кор.5:10.
(Об.22:13) Я Альфа й Омега, Перший і Останній, Початок і Кінець.
Даний вірш вказує на те, що устами промовляючого Ангола говорив Сам Господь, Який є Словом «Я Альфа й Омега» Ів.1:1, Який є Спасителем «Перший і Останній» Лк.2:11, Яким сотворено тимчасове земне буття «Початок і Кінець» Ів.1:3.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Субота, 2020-01-11, 10:27 AM | Повідомлення# 12
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ 
(Вірші 22 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).


(Об.22:14) Блаженні, хто випере шати свої, щоб мати право на дерево життя, і ввійти брамами в місто!
Щасливими будуть ті, які приклавши старання своєї душі до Слова Христового, вибілять свою праведність в Його Крові, одержать право на дерево життя, яке знаходиться між рікою і дорогою Нового Єрусалиму, і тим самим увійдуть брамами в це місто, яке являється новою, досконалою, духовною наукою від Бога.
(Об.22:15) А поза ним будуть пси, і чарівники, і розпусники, і душогуби, і ідоляни, і кожен, хто любить та чинить неправду.
За межами міста будуть не тільки ті, хто чинить неправду, але і ті хто її любить, а це ті, які не мають і не приймають вияснення Духа Святого, тобто вони не зможуть зрозуміти основ досконалої духовної науки.
(Об.22:16) Я, Ісус, послав Свого Ангола, щоб засвідчити вам це у Церквах. Я корінь і рід Давидів, зоря ясна і досвітня!
Господь, через Свого Ангола, буде подавати відповідні застереження Церквам, особливо в останні часи. Ці застереження будуть подаватись на основі слів Старого Заповіту, а «зоря ясна і досвітня» зявляється в кінці ночі, тобто
вказані застереження зявляться в кінці часу скорботи.

(Об.22:17) А Дух і невіста говорять: Прийди! А хто чує, хай каже: Прийди! І хто прагне, хай прийде, і хто хоче, хай воду життя бере дармо!
Члени Церкви – тіла Ісуса Христа, які водяться Його Духом, прагнуть якомога швидшого Його приходу, ось вони і будуть пити воду життя даром.
(Об.22:18) Свідкую я кожному, хто чує слова пророцтва цієї книги: Коли хто до цього додасть що, то накладе на нього Бог кари, що написані в книзі оцій.
(Об.22:19) А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святого, що написане в книзі оцій.
Багато хто, читаючи цю пророчу книгу, не розуміють написаного, тому Господь їх застерігає від «добрих намірів», внести тілесне, чи душевне вияснення пророчих слів даної книги, бо вияснення дає тільки Дух Святий.
(Об.22:20) Той, Хто свідкує, говорить оце: Так, незабаром прийду! Амінь. Прийди, Господи Ісусе!
(Об.22:21) Благодать Господа нашого Ісуса Христа зо всіма вами! Амінь.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
Форум » Форуми » Запитання по Біблії » Новий Єрусалим–місто від Бога. Дерево життя.Об.21-22рзд (Складові міста від Бога, який їх духовний зміст?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: