Четвер, 2024-04-25, 8:15 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Молодіжне служіння » Служіння молоді: яке воно? (Що молодь може робити і що робить в Церкві)
Служіння молоді: яке воно?
LelikДата: Неділя, 2008-08-10, 2:48 PM | Повідомлення# 21
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
а в нас в церкві починає молодь зростає, а ле дуже тяжко визначити до якого служіння підійти ми разом молилмось, що Господь допоміг. Коли людина розуміє, що вона потрібна, тоді є вже стимул прагнути ще ревніше ставитись до діла. А бува таке, що знаходишся у стахі, що це ж перед Богом служити велика відповідальність і так зникають люди сидять у куточку( Хай допоможе Господь кожному з нас прагнити служити від Щирого сердця для Нього тільки) рясних благословінь

Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
yurecДата: Неділя, 2008-08-10, 8:40 PM | Повідомлення# 22
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Офлайн
якщо ми говоримо про служіння (в даному випадку - молоді), то на мою думку, його повинні здійснювати служителі - люди, посвячені Господу (вони не обовязково так називаються, і не завджи ті, хто називають себе служителем, є ним насправді). вони (служителі) чують голос Бога і слухняні Йому; сказане стосується не лише брата, відповідального за молодіжне служіння, а й усієї його команди (думаю, ви розумієте, чому).
проблема, коли над певним керівником служіння стоїть брат-пресвітер, який тільки називається служителем, але питання іншої розмови...
я вважаю, що молодь повинна бути всюде, де тільки зможе:
1. молодь - це найефективніший інструмент
2. несучи служіння з іншими, більш досвіченими (у кращому розумінні) братами і сестрами, молодь має нагоду сприймати цей досвід, набуввати його, трансформувати відповідно до своєї епохи.
 
павелДата: Вівторок, 2011-03-15, 8:57 AM | Повідомлення# 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Молодь у Церкві може робити все!!! smile згідно дарів і покликання. Чомусь зациклюємось на проведенні молодіжних (служінь???) зібрань.

Звичайно розвиток молодих людей у церковному служінні в великій мірі залежить від ціленаправленого служіння пастора молоді у їхньому розвитку.На це йде багато часу, це нелегко (а хто казав, що буде легко? :)),але без цього молоді люди не будуть служити. Давайте спробуємо скласти список того, що молоді люди можуть робити, і допоможемо нашим пасторам розвивати молодь у цих напрямках.
Наприклад:
1. молитва - як я як пастор можу розвивати молоду людину у цьому напрямку?
2. відвідування хворих - те саме запитання?
3. як я можу допомогти відкрити духовний дар?

і т.д. іт.п.


павло
 
Форум » Форуми » Молодіжне служіння » Служіння молоді: яке воно? (Що молодь може робити і що робить в Церкві)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: