Субота, 2024-04-27, 10:26 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Побачення?!
Побачення?!
NatalyДата: Понеділок, 2006-12-11, 3:13 PM | Повідомлення# 21
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
на наступну неділю smile
 
LelikДата: П`ятниця, 2006-12-15, 4:37 PM | Повідомлення# 22
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
а в свете Библии как можно ответить на этот вопрос?

Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
МарфуткаДата: П`ятниця, 2006-12-15, 11:24 PM | Повідомлення# 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Quote (Friend_of_Jesus)
А вот и не правда! Я, например, на слова не клюю. И вообще, это глупо "развешивать" уши!

дуже і дуже згідна!!!!!
 
slOnikДата: Субота, 2006-12-16, 1:03 AM | Повідомлення# 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Вы все говорите что человек хочет показать себя с лучшей стороны.. это не всегда так: я например так не делаю, глупо показать себя с лучшей стороны а потом показать что ты свинья... И еще что лучше идти на свидание с тем с кем ты собираешься прожить остаток жизни. Как можна узнать про человека больше если не встречаться с ним? В компании спрашивать какой он (она) и методом распрашивания узнать о нем (ней) больше? Это глупо.
 
FlowerДата: Субота, 2006-12-16, 11:30 PM | Повідомлення# 25
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (slOnik)
Как можна узнать про человека больше если не встречаться с ним? В компании спрашивать какой он (она) и методом распрашивания узнать о нем (ней) больше? Это глупо.

Глупо те, коли ми самі хочем вибирати собі супутника життя, а не довіряємо цей вибір Богу. Звичайно, якщо ми не довіряєм Богу свого життя, тоді нам приходиться вибирати самим. Але людину неможливо взнати досконало (дещо нам відкривається протягом життя), тому потрібно не взнавати про людину а просто полюбити і приймати її такою як вона є.
P.S. Це моя особиста думка.


 
DenДата: Вівторок, 2007-02-06, 11:13 PM | Повідомлення# 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Моя думка така!!!
Для побачень має бути ціль! (одруження)
 
StRingДата: Четвер, 2007-03-01, 11:18 PM | Повідомлення# 27
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Den)
Для побачень має бути ціль! (одруження)

Але побачення це поганий метод досягнути такої цілі


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
lifeДата: Вівторок, 2007-03-06, 4:59 PM | Повідомлення# 28
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Побачення - це спосіб маскування своїх недоліків! Саме при побаченні особи так і намагаються показати себе із найшіпшої сторони. А куди подіти недоліки? Я зауважив, що люди які довго спілкуються, або зустрічаються (Модне слово "дружать"), не мають майбутнього. Бурне побачення приводить до штилю. Так можливо і травмуватись! Всі ці слова, сльози, слюні, тощо є просто - хвороба, яку потрібно лікувати. Християнин повинен тримати своє "начиння" в чистоті! Крутити голови - це великий гріх, за який прийдеться платити! Народ, який там Божий вибір? Не Богу ж жити з твоїм партнером! І не твоїм батькам, є спільність - вперед до нагороди! Нехай в нас буде "Так" "Так" і "Ні" "Ні", а всяке "незнаю", "почекаємо", "запитаю інших", "давай покищо залишимось друзями" - від лукавого. Дай Боже нам не бути лукавими, бо таких в світі і без нас вдосталь!

die
 
mazdaiДата: Вівторок, 2007-03-13, 11:26 AM | Повідомлення# 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Повністю згідний з останньою думкою вважаю що побачення можливі після того як запропонував вийти заміж чи одружитися. Якщо Бог дійсно відкрив вам що це ваша половинка але потрібно знати межу. Адже ГРІХ не спить smile

постав ціль розкажи за рік 100 людям про Христа
 
victtorioДата: П`ятниця, 2007-03-16, 8:08 PM | Повідомлення# 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Амінь!

УБТС
 
snv512Дата: Вівторок, 2007-03-27, 12:52 PM | Повідомлення# 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Quote (Nataly)

Дуже цікава книжка, можу поділитись- дати прочитати.

Принеси в неділю зранку в церкву, добре! Дякую smile



 
NatalyДата: П`ятниця, 2007-05-18, 3:53 PM | Повідомлення# 32
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
Нехай в нас буде "Так" "Так" і "Ні" "Ні", а всяке "незнаю", "почекаємо", "запитаю інших", "давай покищо залишимось друзями" - від лукавого

ну я б так не сказала, що це від лукавого, це прото спосіб сказати ні....Адже якщо людина не впевнена, то про які почуття можна говорити......


Повідомлення відредагував Nataly - П`ятниця, 2007-05-18, 3:54 PM
 
NatalyДата: П`ятниця, 2007-05-18, 3:58 PM | Повідомлення# 33
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
Крутити голови - це великий гріх

ну знаєте, багато від нас залежить чи ми дозволимо собою крутити.....Найпростіше когось обвинуватити, але ж ми теж самі маємо бути на варті наших почуттів, думок, планів... а то інколи як намріємо вже глобальні плани, а насправді ними і близько не пахне.....


Повідомлення відредагував Nataly - П`ятниця, 2007-05-18, 4:00 PM
 
lifeДата: Понеділок, 2007-05-21, 2:32 PM | Повідомлення# 34
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (Nataly)
Найпростіше когось обвинуватити,

Nataly, насамперед це стосується моїх гріхів. Як я можу, чи маю право, когось обвинувачувати коли сам стою в очікуванні покарання (та, власне вже маю (мабудь))?
А що до впевненності, то скажу відверто - точну впевненність мають уже в шлюбі. Якщо хтось, щось там пропонує, значить це є вагоме і вже обдумане рішення. А глобальні плани від мрій звичайно слід відділяти, це факт! Я згідний, тому що, наші плани не Божі, але це не виключає пасивності. Єдісон витратив масу часу і видів лампочок, поки винайшов відповідність своїм очікуванням. Хто зна? Плани - це добре, але за реальність не слід забувати wink .


die
 
СвєтаДата: Четвер, 2007-10-25, 11:43 PM | Повідомлення# 35
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Я думаю що побачення потрібні, але тоді коли ти вже справді маєш намір одружуватись.Я думаю що на побаченнях ми відкриваємось один перед одним, а в колі людей ми не такі.

З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: П`ятниця, 2007-10-26, 2:09 PM | Повідомлення# 36
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
на побаченнях ми ще більш не такі, як на людях. Ти вже знаєш, що подобаєшся йому і ще більше хочеш показати свої найкращі риси, для впевненості biggrin

 
godschild@Дата: П`ятниця, 2007-10-26, 5:06 PM | Повідомлення# 37
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Як ви дивитесь на таке,коли побачення відбуваються по телефону,коли хлопець живе в іншому місті?Це можна назвати побаченням чи це тількі формальність?

Аннушка
 
СвєтаДата: П`ятниця, 2007-10-26, 6:11 PM | Повідомлення# 38
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Саме
Quote (Flower)
на побаченнях ми ще більш не такі, як на людях. Ти вже знаєш, що подобаєшся йому і ще більше хочеш показати свої найкращі риси, для впевненості

А чому б ці риси і не показати?Можливо так і є в деякій мірі як ти кажеш Flower, , але про всіх так не скажеш.Особисто за себе можу сказати, що у мене з моїм чоловіком побачень до шлюбу було безліч biggrin і я там не випендрювалась перед ним biggrin , а навпаки- на людях мої емоції дещо стримані, а на побаченнях я говорила що думаю, навіть деколи і не дуже хороше sad , навть деколи розчаровувались один в одному.Але це була не гра і не на показ.Тому сказати що на побаченнях ми себе робимо тільки красивими не можна, а от стосовно гріха, то тут всі сприятливі умови biggrin


З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: Неділя, 2007-10-28, 9:32 PM | Повідомлення# 39
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (Свєта)
але про всіх так не скажеш

Звичайно не провсіх, але більшість tongue


 
NatalyДата: П`ятниця, 2007-11-02, 9:24 AM | Повідомлення# 40
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (godschild@)
Як ви дивитесь на таке,коли побачення відбуваються по телефону,коли хлопець живе в іншому місті?Це можна назвати побаченням чи це тількі формальність?

Я б незказала що це тільки формальність.... ПО телефону є теж свої нюанси в спілкуванні, які дуже похожі до побачень. Але один плюс в цьому спілкуванні, що дійти до гріха тільки в спілкуванні по телефону набагато важще biggrin biggrin :D Але в спілкування по телефону дуже легко привикнути один до одного... Так же само як і на побаченнях smile Адже все воно робится з однією ціллю biggrin biggrin biggrin heart
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Побачення?!
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: