Субота, 2024-04-27, 1:44 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Побачення?!
Побачення?!
СвєтаДата: П`ятниця, 2007-11-09, 11:55 PM | Повідомлення# 41
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Quote (godschild@)
Як ви дивитесь на таке,коли побачення відбуваються по телефону,коли хлопець живе в іншому місті?Це можна назвати побаченням чи це тількі формальність?

Побачення на те і називається ПОБАЧЕННЯ, тобто люди бачать один одного.Телефон - це засіб спілкування, а не побачення.Все залежить від того про що розмовляєте???!!!З власного досвіду знаю, що по телефону можна дуже сильно привязатись до людини


З Господом жити прекрасно
 
MAH9kДата: Четвер, 2008-01-17, 11:05 AM | Повідомлення# 42
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Офлайн
в кожного є своя думка, але людина пізнається протягом життя, і при побаченнях чи вже не намалювали собі ідеала ????
 
СвєтаДата: П`ятниця, 2008-01-18, 1:30 AM | Повідомлення# 43
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Quote (MAH9k)
при побаченнях чи вже не намалювали собі ідеала ????

Особисто в мене ідеал вже був намальований ще в шкільному віці, це був хлопець конретного зовнішнього вигляду.А коли я почала зустрічатись зі своїм майбутнім чоловіком мій їдеал рухнув biggrin


З Господом жити прекрасно
 
MAH9kДата: Середа, 2008-02-13, 9:16 PM | Повідомлення# 44
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Офлайн
але тут розуміється я думаю чи мона зустрічатися на однці, моя думка однозначна ,ні в церкві , в дома , при людях і таке інше , я думаю що при одиноких зустрічах чи не йдем ми на гріх добра завтра продовжу а то вже час на роботу
 
NatalyДата: П`ятниця, 2008-07-11, 11:53 AM | Повідомлення# 45
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (MAH9k)
я думаю що при одиноких зустрічах чи не йдем ми на гріх добра

Я б сказала що дуже багато залежить від цінностей і приорітетів 2 людей..... Якщо захочуть згрішити то непотрібно виїжати за місто чи на безлюдний отрів і так знайдуть можливіть smile smile smile
Хоча я згідна що багато усамітнюватись непотрібно..... Але ж все-таки і потрібен час коли зробити пропозицію вийти заміж і час щоб відповісти "так" При всій компанії це ж робити не будеш smile smile smile smile smile
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Побачення?!
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: