Субота, 2024-04-27, 11:43 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Євангелізація (Як донести сучасним людям істину про Бога)
Євангелізація
StRingДата: Четвер, 2006-03-02, 11:28 AM | Повідомлення# 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Сьогодні багато говорять про євангелізацію. Наскільки вона потрібна, методи євангелізації, євангелізаційні проекти і т.д.
Як ви думаєте яка євангелізація ефективна в теперішній час? Як це в вас виходить? Які благословіння ви бачите? Які поради для тих, хто ще не розказує про Бога?


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
GOOOOODДата: Понеділок, 2006-03-13, 2:39 AM | Повідомлення# 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Я думаю масові евангелізації в наш час не діють або зараз просто не актуальні..... подівіться що робіться в центрі міста постійно якісь мітинги, демонстрації, агітації, людям напевно це набридло и вже привикли до маштабних акцій, я думаю треба переходити на особисте спілкування ( в кожного з нас є робота, навчання, або спілкування з невіруючими людьми, вони хочуть підтримки в цьому світі ми своїм життям можем краще засвідчити ніж масові заходи)
 
ВітерДата: Четвер, 2006-03-16, 8:43 PM | Повідомлення# 3
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Всі методи підійдуть. Давайте діяти!!!
 
АнютаДата: Середа, 2006-03-22, 0:00 AM | Повідомлення# 4
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 46
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Пробачте мене, що я буду писати на російській мові, але по-іншому не можу. smile
Так, погано знаю державну мову! sad
У нас есть молодёжный клуб, ему всего 2года и мы много раз проводили евангелизационные служения, было 4 похода на природе - но неверующие не приходили.
Мы раздавали огромное количество пригласительных, клеили флаера в ВУЗах, но ничего не происходило.
И мы пришли к такому выводу, что надо приглашать лично, не всех неверующих, в нашем городе, а тех, кто нас окружают, наверно у каждого из нас есть 3-4 или хотя - бы 1 неверующий друг.
И вот, мы праздновали Рождество и каждый из членов нашего клуба обязался привести одного друга и в течении недели молиться за него.
И что вы думаете... пришло 10 человек неверующих. Действительно, Бог услышал нас.
Мы так были рады! biggrin


Всегда радуйтесь... : )
 
StRingДата: Понеділок, 2006-05-22, 11:18 PM | Повідомлення# 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Проект "1+1". Кожен віруючий приводить свого невіруючого друга (хоча б одного). Це супер!

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
АнютаДата: Середа, 2006-06-07, 2:02 PM | Повідомлення# 6
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 46
Репутація: 1
Статус: Офлайн
А вот сейчас у нас в Одессе с 12 - по 22 июня будут проходить английские курсы.
Это тоже евангелизация.
У нас такое было в 2004 году. К нам приезжала группа американцев, которая проводила курсы. Было где-то 300-400 чел. неверующих.
В этом году будет тоже самое.
Про эти курсы передают по радио, печатают в газетах рекламмы, расклеивают афиши и конечно же раздают приглашения.


Всегда радуйтесь... : )
 
LavinaДата: Понеділок, 2006-07-03, 10:47 PM | Повідомлення# 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Для мене це питання дуже важливе, бо відчуваю що "ми не можемо не казати про те, що ми бачили й чули " Дії Св. Апостолів 4:20 Я на всі сто відсотків згодна з тим що найкращий метод евангелізації - це особисте спілкування з людиною, чи то ваш друг чи людина з якою ви тільки познайомились. Але ми теж намагаємось використовувати й масові проекти, для дітей та молоді. В минулому і в цьому році встановлювали дитячі майданчики і на цей час проводили денний табір для дітей. 1 червня робили акцію к "Дню захисту дітей", конкурс малюнка на асфальті (якщо роблю помилки вибачайте, вперто вчу українську мову :)) було багато дітей, це як би то не була сама евангелізація, але через цю акцію ми запросили дітей на Недільну школу. Слава Богу це діє! Але все ж таки якби всі ми християни хоча б по одній людині в рік приводили в церкву, уявіть що сталося б в нашій Державі!!!
 
Friend_of_JesusДата: П`ятниця, 2006-11-17, 11:50 PM | Повідомлення# 8
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 53
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Сьогодні багато говорять про євангелізацію. Наскільки вона потрібна, методи євангелізації, євангелізаційні проекти і т.д.
Як ви думаєте яка євангелізація ефективна в теперішній час?

Я считаю, что евангелизация очень необходима т. к. Бог повелел нам. Для того, чтобы кого-то привести к Богу, надо и самому стараться свято жить, иметь близкие взаимоотношения с Богом и в первую очередь делами быть светом. А потом уже словами.


I want you to be
In Heaven with me! :)
 
FlowerДата: Вівторок, 2006-12-05, 11:29 PM | Повідомлення# 9
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Євангелізація - це наше покликання.
І казав Він до них: Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!
(Мар.16:15)


 
NatalyДата: П`ятниця, 2006-12-08, 12:32 PM | Повідомлення# 10
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Я погоджуюсь, що масові євангелізації приносять мало ефекту, але мені сподобався один підхід який нещодавно використала наша церква- ми протягом місяця молилися індивідуально за когозь з своїх друзів, знайомих і тоді аж приводили їх на євангелізацію. Ми не акцентували на оголошеннях, на рекламі а кожен індивідуально підготовлював людину до євангелізації. Знаєте, ефект був вражаючим...
 
godschild@Дата: Середа, 2007-10-24, 0:19 AM | Повідомлення# 11
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 3
Статус: Офлайн
У нас нещодавно в церкві появилася групка молоді,яка готовить програму та іздить по тюрмам і проповідує,а засновник цієі групи в минулому сам був засудженим і познав Бога через таких людей як ми,які колись теж іздили по тюрмам.Ми вже були в тюрмі в Черкасах,в чоловічій зоні,в них там є на теріторіі церква і багато людей,які вже прийшли до Бога і служать Йому.А вось незабаром збираємось іхати в Уманську жіночу колонію та в чоловічу колонію суворого режиму.От так ми євангелізіруємо!

Аннушка
 
СвєтаДата: Середа, 2007-10-24, 0:29 AM | Повідомлення# 12
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
godschild@, це сила!Хай Бог благословить!

З Господом жити прекрасно
 
NatalyДата: Середа, 2007-10-24, 12:34 PM | Повідомлення# 13
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Трошки давніше, літом, у мене була можливіть побувати на одній євангелізвації, де нажаль організатори переплутали пріоритети sad Було вложено багато грошей, були запрошені відомі музиканити, але все звучало так дешево.... була замітна показуха яку невіруючі люди бачать на всіх концертах і яка всім уже давно набридла, люди хочуть побачити щось інще, щось шоб іх змінило.... І цє євангелізація немало бажаного результату бо головні пріоритети помінялись місцями з другорядними...
Хоча я притримуюсь думки що на даний час масові євангелізації мало ефективні... потрібна особиста євангелізація...
 
СвєтаДата: Четвер, 2007-10-25, 11:35 PM | Повідомлення# 14
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Quote (Nataly)
потрібна особиста євангелізація...

З нашої церкви мого містечка одна сімя вирішила зробити одну потужню особисту євангелізацію!Вони вирішили удочерити дівчинку, котру покинула мама алкоголічка.Зараз вони оформляють документи.Це справді сила!
Не кожний віруючий може таке вчинити!Мені б забракло сили духа sad
Хай Господь благословить таких людей!!!!


З Господом жити прекрасно
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Євангелізація (Як донести сучасним людям істину про Бога)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: