П`ятниця, 2024-03-29, 5:36 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Друг - хто він? (Хто такий друг, який він має бути, як його знайти...)
Друг - хто він?
StRingДата: Вівторок, 2006-12-12, 8:30 PM | Повідомлення# 21
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Lelik)
А як ви вважате чого між хлопцем і дівчиною не може бути дружби?іноді хлопці можуть більш зрозуміти піддержати навідь більше ніж подруга.

Чому ж, дружба може бути. Просто якщо це справжня дружба, то вона закінчиться весіллям. hands heart hands heart hands


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
LelikДата: П`ятниця, 2006-12-15, 4:31 PM | Повідомлення# 22
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
StRing,Це точно, а бували іноді такі випадки, коли друзі ставали ворогами. sad

Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
NatalyДата: Четвер, 2007-01-11, 11:03 AM | Повідомлення# 23
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (Lelik)
а бували іноді такі випадки, коли друзі ставали ворогами.

якщо вже аж так стаєтся то мабуть та дружба не була дружбою а вирішення своїх інтересів.....
 
knigaputДата: П`ятниця, 2007-02-09, 6:19 PM | Повідомлення# 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Як же друг може стати ворогом?
 
NatalyДата: П`ятниця, 2007-02-23, 5:06 PM | Повідомлення# 25
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (knigaput)
Як же друг може стати ворогом?

да, і таке буває. як не прикро але буває.... Але це залежить від людей які дружили, які в них були дружні відносини, чи це було вирішення своїх особистих питань чи бажання допомогти..........
 
FlowerДата: Субота, 2007-03-03, 6:19 PM | Повідомлення# 26
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Справжня дружба формується на любові і тому можна простити все. Я не вірю, що друг може стати ворогом. Якщо ми не можем простити нашому другу, то як ми можем сподіватися на прощення Христа?

 
knigaputДата: Субота, 2007-03-03, 7:39 PM | Повідомлення# 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Правильно, и Иисус также говорил: сначала помирись, а потом иди ко мне жертву приносить
 
lifeДата: Понеділок, 2007-04-23, 2:55 PM | Повідомлення# 28
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (Flower)
Я не вірю, що друг може стати ворогом.

І мені чомусь не хочеться вірити в те, що в християнстві друг може стати ворогом. Це потрібно мати кам`яне серце, або просто - наглу смерть. Навіть при втраті, хоча це явище дуже рідкісне, я ніколи не переставав молитись за цю людину і тоді, вона ставала мені ще ріднішою, мені хотілось її любити по-справжньому. Можливо, просто для її блага не слід лізти людині в душу, але це інша тема. Даруйте.


die

Повідомлення відредагував life - Понеділок, 2007-04-23, 2:58 PM
 
NatalyДата: П`ятниця, 2007-05-18, 4:03 PM | Повідомлення# 29
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Інколи причиною того, що друг стає ворогом стаємо ми самі.....В нас починає нехватати на нього часу, його проблеми стають для нас далекими і ми маємо результат.....
 
LelikДата: П`ятниця, 2007-05-18, 10:21 PM | Повідомлення# 30
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
Nataly, а ще може бути, коли ми самі вині і робимо свого друга ворогом, це може статися, коли ми перекручуємо обставині у свою сторону, вважаємо, що робимо краще на відміну від друга.
А один раз чула таку фразу не памятаю, але суть ось у чому: якщо ми хочемо мати друзів, ми потрібні до них ставитись,так як до себе, нам не потрібно друга перероблювати так як на цього хочеться саме цим можна втратити друга . якщо ми починаємо дружити ми не повині залишати друга, бо ми у відповіди за тих, з кими дружемо.


Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
lifeДата: Четвер, 2007-05-24, 2:23 PM | Повідомлення# 31
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (Lelik)
ще може бути, коли ми самі вині і робимо свого друга ворогом, це може статися, коли ми перекручуємо обставині у свою сторону, вважаємо, що робимо краще на відміну від друга.
. Lelik, це дуже цікаве і мудре спостереження. Я також зауважував цю думку - перекручування обставин на свій лад. Питання в тому, як правельно зрозуміти свого ближнього? Чи доречна відвертість?


die
 
NatalyДата: Вівторок, 2007-07-10, 1:28 PM | Повідомлення# 32
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
Чи доречна відвертість?

Якщо ми шукаємо вигоди в дружбі, задоволення власних інтересів тоді в цих відносинах немає нічого доречного....
 
lifeДата: Понеділок, 2007-07-30, 9:04 PM | Повідомлення# 33
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (Nataly)
Якщо ми шукаємо вигоди в дружбі
Наташенька, та хіба це дружба, коли хтось шукає вигоди? Це навіть товаришуванням соромно назвати! Вигоди в дружбі не існує і не може існувати, я вже не говорю за вигоду!!! В іншому випадку, це просто - знайомство. Я б таких друзів і своєму вогогу не побажав! В доречності відвертості, мається на увазі те, що ми можемо не правельно зрозуміти щирість і вже від цього суб’єктивно сприймати особистість і навіть її добрі наміри.


die
 
NatalyДата: Середа, 2007-10-24, 12:14 PM | Повідомлення# 34
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
хіба це дружба, коли хтось шукає вигоди?

так,це не дружба, але часто буважє що на ці відносити натягнула маска дружби і ми довірям цим людям потім боляче страдаєм від того, що нас зрадили......
 
СвєтаДата: Середа, 2007-10-24, 8:15 PM | Повідомлення# 35
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
У світі є поговірка"дружба дружбою, а ковбаса за гроші" biggrin Справжній друг перевіряється часом, приятелів може бути безліч.Звісно що найкращий друг Христос!Я наприклад частенько бачила що дружба розпадається через одну (через роки) невиконану по бажанню справу.І бачила і бачу до тепер одну дружбу яка незважаючи на зради і обмани всеодно є міцною.

З Господом жити прекрасно
 
godschild@Дата: Середа, 2007-10-24, 9:53 PM | Повідомлення# 36
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Друг один,а всі інші це просто знайомі!

Аннушка
 
NatalyДата: П`ятниця, 2008-07-11, 11:41 AM | Повідомлення# 37
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (godschild@)
Друг один,а всі інші це просто знайомі!

Не дуже згідна smile smile smile В мене є 3 хороших друга smile І кожен з ним мені одинаково близький... Я їх люблю і дуже ціную ними, звичайно, вони теж не ідеальні, інколи як щось вчверять biggrin Але мабуть і в цьому прояляється ціль дружби - допомогти, підтримати, підказати.... А друзі це взагалі дуже класно!!!!!!!! yes yes yes

Quote (Свєта)
бачила і бачу до тепер одну дружбу яка незважаючи на зради і обмани всеодно є міцною.

В цьому і є ціль дружби!!!!!!! smile
 
ТамплієрДата: Вівторок, 2009-05-12, 9:24 PM | Повідомлення# 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Офлайн
да це супер коли є друзі ( яким ти може сказате все, і вони з тобою будуть до кінця щирі, і правдиві ), а коли є знайомі це теж непогано це ті люди які можуть тобі просто допомогти можливо через якісь інтереси.
і цілком погоджуюсь що вірний християнин це вже може бути твоїм вірним другом biggrin
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Друг - хто він? (Хто такий друг, який він має бути, як його знайти...)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: