Четвер, 2024-04-25, 3:24 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Друг - хто він? (Хто такий друг, який він має бути, як його знайти...)
Друг - хто він?
StRingДата: Четвер, 2006-04-27, 6:37 AM | Повідомлення# 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Не выбирай себе друзей по виду
На трудной жизненной дороге.
Ведь и красивые ботинки
Нам натирают часто ноги.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
StRingДата: Неділя, 2006-04-30, 11:34 PM | Повідомлення# 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Що ви думаєте про дружбу, про друга? Який має бути друг?

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
NatalyДата: Середа, 2006-05-03, 3:21 PM | Повідомлення# 3
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Дружба найперше залежить від нас, чи взагалі нам потрібні друзі.Якщо ми цінуєм людину то і ставлення до неї відповідне smile
 
TaniaKrДата: Субота, 2006-05-06, 11:29 AM | Повідомлення# 4
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 32
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Друг - він щирий з тобою. Нелицемірний. Некорисливий. Друг розділиить твій смуток і радість. Дуже важливо, коли друг може порадіти разом з тобою твоєму успіху, не заздрячи. Друг підтримує в молитві, співпереживає. flower

а взагалі, хто хоче мати друзів, той сам повинен бути дружелюбним. smile


Любящим Бога всё содействует ко благу
 
FlowerДата: Неділя, 2006-05-07, 9:57 AM | Повідомлення# 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Друг залишається з нами навіть тоді, коли всі відвернулись. Друг завжди підтримує, але необов"язково він повинен в усьому згоджуватись з нами, він вкаже і на недоліки.

 
StRingДата: Понеділок, 2006-05-22, 11:10 PM | Повідомлення# 6
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
А в кого є (були) справжні друзі? Якщо так поділіться яскравою ситуацією коли ця дружба проявилась?

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
FlowerДата: Середа, 2006-05-31, 2:30 PM | Повідомлення# 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Найперше наш найкращий Друг- це Ісус, але люди так створені, що їм потрібні дружні стосунки і серед людей.
У мене є найкращий друг, якого я дуже люблю і він буде моїм другом все моє життя - я в цьому впевнена.


 
АнютаДата: Середа, 2006-06-07, 10:32 PM | Повідомлення# 8
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 46
Репутація: 1
Статус: Офлайн
У меня есть несколько близких людей, которым я доверяю, которые мне помогают, которые радуются вместе со мной, но есть одна единственная подруга, которую я ОООЧЕНЬ ЛЮБЛЮ и доверяю ей во всём!!! Я благодарна Богу за неё!!!
А если затронуть немножко похожую тему, то я не верю в женскую дружбу, но верю в то, что всё-таки существует крепкая мужская дружба. cool wink
Вот так вот я думаю и это чисто моё мнение.


Всегда радуйтесь... : )
 
StRingДата: Четвер, 2006-06-08, 0:01 AM | Повідомлення# 9
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Анюта)
А если затронуть немножко похожую тему, то я не верю в женскую дружбу, но верю в то, что всё-таки существует крепкая мужская дружба.

Таке рідко почуєш від представника кращої половини людства. smile
Хоча вам видніше. holiday


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
АнютаДата: Четвер, 2006-06-08, 9:45 PM | Повідомлення# 10
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 46
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Если посмотреть на некоторые ситуации, то можно сказать, что мужская дружба крепче.
К примеру: парни не ссорятся из-за одной девушки, лучше они перестанут с ней общаться, чем порвут дружбу между собой, а девчёнки - наоборот.
Парни реже обижаются по каким - либо пустякам, они конкретные и прямолинейные, в отличие от девчёнок.
Но это я сужу только по тому, что видела в своей жизни, поэтому, девчёночки - не обижайтесь smile
И это только по поводу дружбы, а во всём остальном, мы, действительно самая прекрасная и лучшая половина человечества!!! cool biggrin


Всегда радуйтесь... : )
 
NatalyДата: Понеділок, 2006-06-12, 0:07 AM | Повідомлення# 11
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (Анюта)
я не верю в женскую дружбу

Я розумію про що ти говориш. Звичайно дружба буває, але часто вона має певні цілі, або до певної межі. sad sad sad

 
GOOOOODДата: Неділя, 2006-06-18, 1:34 PM | Повідомлення# 12
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Nataly "Звичайно дружба буває, але часто вона має певні цілі, або до певної межі."-- Та шо ти кажеш і таке буває.
Анюта "Если посмотреть на некоторые ситуации, то можно сказать, что мужская дружба крепче.
К примеру: парни не ссорятся из-за одной девушки, лучше они перестанут с ней общаться, чем порвут дружбу между собой, а девчёнки - наоборот.
Парни реже обижаются по каким - либо пустякам, они конкретные и прямолинейные, в отличие от девчёнок.
Но это я сужу только по тому, что видела в своей жизни, поэтому, девчёночки - не обижайтесь
И это только по поводу дружбы, а во всём остальном, мы, действительно самая прекрасная и лучшая половина человечества!!! "-- Гарно написано підтримую на всі 1ОО%
 
АнютаДата: Вівторок, 2006-06-20, 0:45 AM | Повідомлення# 13
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 46
Репутація: 1
Статус: Офлайн
ДЯКУЮ,GOOOOOD!!! wink

Всегда радуйтесь... : )
 
StRingДата: П`ятниця, 2006-06-30, 0:22 AM | Повідомлення# 14
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
"Лучший друг – это тот, с которым ты можешь сидеть на крыльце, не проронить ни слова, а затем уйти с чувством, что это была лучшая беседа, которая когда-либо была в твоей жизни."

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
LavinaДата: П`ятниця, 2006-06-30, 9:41 AM | Повідомлення# 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Не могу промолчать по поводу дружбы!!! Не буду комментировать мужскую дружбу им видней. Но из-за девушек они ссорятся это 100% как и девушки из-за парней. Качество и содержание дружбы зависит исключительно от нас, а не от принадлежности к тому или иному полу. Я хочу сказать что у меня несколько верных классных подруг с которыми мы дружим уже 7, 8 лет. И яркий пример дружбы которым хочу поделится, для меня это было огромное благословение через мою подругу. Этой весной мы собирались поехать с молодежью в Крым, уже всё, взяли билеты, собрали вещи и в субботу у нас был поезд, но так случилось что в пятницу я внезапно загудела в больницу на операцию, моя подруга сдала билеты (я ее об этом не просила) и она все 7 дней пока я лежала в больнице просидела возле меня когда весь народ гулял (это были майские праздники) , при этом ей пришлось отпрашиваться с работы и жертвовать своим временем. Для меня это пример того как нужно дружить! Так что есть настоящая женская дружба!!!!! biggrin И у меня масса примеров, просто этот самый свежий! Все зависит от того на каком основании мы дружим, насколько мы готовы жертвовать собой друг для друга!!!
 
FlowerДата: Субота, 2006-07-01, 7:14 PM | Повідомлення# 16
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Друзья искренне счастливы и рады нашим победам! А если в нашу жизнь приходит опасность, они становятся на колени в молитве за нас, закрывая нашу спину...

 
NatalyДата: Вівторок, 2006-10-24, 1:39 PM | Повідомлення# 17
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (Flower)
Друзья искренне счастливы и рады нашим победам! А если в нашу жизнь приходит опасность, они становятся на колени в молитве за нас, закрывая нашу спину...

Flower, молодець!!! hands hands hands
Чи друг справжній ми самі можем побачити на протязі певного часу, адже друг це та людина яка поділяє наші погляди,вподобання. Ні, це не є наша копія але в друга з нами є багато спільного. А на рахуно жіночої дружби я можу з впевненістю сказати, що вона є!!! просто інколи ми хочем зробити другом зовсім чужу до нас людину і при першій невдачі розчаровуємся.
 
FlowerДата: Вівторок, 2006-10-24, 8:00 PM | Повідомлення# 18
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Щоб мати хорошого друга перш за все потрібно навчитися бути ним.

 
LelikДата: Вівторок, 2006-12-12, 2:06 PM | Повідомлення# 19
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
А як ви вважате чого між хлопцем і дівчиною не може бути дружби?іноді хлопці можуть більш зрозуміти піддержати навідь більше ніж подруга.

Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
LelikДата: Вівторок, 2006-12-12, 2:12 PM | Повідомлення# 20
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
на рахунок того, який має бути мій друг це залежить від того, який я є друг. в Біблії написано : " Итак во всём ,как хотите, чтобы с вами поступали люди, так поступайте и вы с ними"

Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Друг - хто він? (Хто такий друг, який він має бути, як його знайти...)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: