П`ятниця, 2024-04-19, 3:22 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Качества будующей супруги (На что вы смотрите выбирая на ком жениться?)
Качества будующей супруги
На что вы смотрите больше всего выбирая на ком жениться? (опрос для парней)
1.красота, привлекательность[ 0 ][0.00%]
2.мудрость, целомудрие, богобоязненность[ 14 ][100.00%]
3.талантливая(красиво поёт, играет,...) или уважаемая всеми[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 14
Friend_of_JesusДата: Субота, 2006-05-27, 2:56 AM | Повідомлення# 1
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 53
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Мир вам всем! Мне просто интересно, на что больше всего смотрят братья, выбирая, на ком жениться,-- вот я и составила этот опрос. А что вы об этом думаете? biggrin

I want you to be
In Heaven with me! :)
 
StRingДата: Субота, 2006-05-27, 2:43 PM | Повідомлення# 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Особисто я більше звертав увагу на особистість, характер, душевну красоту, відношення до тих, чи інших речей. Звичайно фізична красота також відіграє свою роль. Але якщо основою кохання буде фізична красота, тоді що робити через 10-20 років?

Краса то омана, а врода марнота, жінка ж богобоязна вона буде хвалена! (Пр.31:30)


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
АнютаДата: П`ятниця, 2006-06-09, 12:42 PM | Повідомлення# 3
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 46
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Классная тема!!!
Только что-то мало парней сюда заходят...
Очень бі хотелось знать их мнения. wink


Всегда радуйтесь... : )
 
KOlanДата: Вівторок, 2006-07-04, 0:11 AM | Повідомлення# 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Мне кажется что все парни сначала смотрят на внешность, а уже потом присматриваются в глубь. А во всём остальном я согласен со StRing. cool Возможно это не тот ответ, которого вы ждёте, ноя так думаю.
 
StRingДата: Вівторок, 2006-07-25, 8:28 AM | Повідомлення# 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Так, спочатку дивляться на зовнішність. Але в той момент вони зовсім не думають про одруження. Просто дівчина подобається, з нею приємно проводити час і т.д. А вже коли хлопці починають думати про одруження, тоді в більшості зовсім інші критерії вибору. tongue

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
KOlanДата: Вівторок, 2006-07-25, 9:52 AM | Повідомлення# 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 1
Статус: Офлайн
100%
 
Friend_of_JesusДата: Середа, 2006-08-02, 9:09 AM | Повідомлення# 7
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 53
Репутація: 2
Статус: Офлайн
teehee Спасибо всем, кто ответил!

А может ещё кто-то хочет высказаться? cranky


I want you to be
In Heaven with me! :)
 
olbi74Дата: П`ятниця, 2006-08-25, 2:46 PM | Повідомлення# 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Я бал разочарован в поисках и однажды сказал так та которая скажет мне что любит меня и будет моей супругою и неважно как выглядит. Вскоре произощло так и мы теперь вместе живём и ростим 3 прекрасных детей. Как мало тут в опросе ответов мой ответ прост Спрощу Господа моего кого уготовил мне он в спутники и бо имеет все ответы он. heart

Только Господь делает человека, человеком
 
StRingДата: П`ятниця, 2006-08-25, 7:06 PM | Повідомлення# 9
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (olbi74)
Я бал разочарован в поисках и однажды сказал так та которая скажет мне что любит меня и будет моей супругою

Але навряд чи це універсальний метод. wacko Можливо для декого це справді від Бога. Але для більшості все одно потрібно вибирати


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
olbi74Дата: Понеділок, 2006-08-28, 11:01 AM | Повідомлення# 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Я некого неубеждаю в правоте так ахкак на самом деле ваща Совесть если она чиста подскажет каждому правельное рещение в любом вопросе. На скрежалях сердца написал Бог законы свои и ето так, ведь совесть говорит людям некради плохо ну и об остальном тоже к сожалению есть и такие у которых совесть замарана или хуже того прожонна грехом.

Только Господь делает человека, человеком
 
StRingДата: Вівторок, 2006-08-29, 9:25 AM | Повідомлення# 11
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Я думаю пошук Божої волі в питанні вибору супутника життя не набагато відрізняється від пошуку Божої волі в простому житті людини. І це завжди по різному. Звичайно є загальні принципи, але в кожного відносини з Богом проявляються по-різному.
Але важливо розуміти, що якщо в простому житті ми не шукаємо Божої волі, то нам практично неможливо буде знайти її і питанні одруження.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
LiraДата: Субота, 2006-09-02, 9:33 AM | Повідомлення# 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Я не хлопець, тому не голосувала.
Але мене дуже зацікавила відповідь olbi74, та которая скажет мне что любит меня и будет моей супругою и неважно как выглядит.
А не здається Вам, що ви не робили вибору в своєму житті?
А не думали ви ,що ця дівчина могла помилитися в своїх почуттях? Адже іноді так важко відрізнити справжні почуття від закоханості?
 
StRingДата: Субота, 2006-09-02, 1:11 PM | Повідомлення# 13
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Lira)
А не здається Вам, що ви не робили вибору в своєму житті?

Все залежить від ситуації. Звичайно, якщо просто вирішити хто скаже - на тій одружуюсь, то гра в рулетку. Але якщо молитись і просити Бога вказати на ту хто тобі приготований, то Бог може і так відповісти. Можливо olbi74 передав вибір в руки Бога?
Але, звичайно, краще хай він відповість.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
LiraДата: Субота, 2006-09-02, 2:02 PM | Повідомлення# 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Є такий жарт, чи реальна історія, точно не знаю, але суть ось вчому:
там брат сказав, що буде ходити в гості до кожної сести і просити пів стакана чаю. І яка з них дасть йому саме пів стакана чаю, а не цілий - ця і є найслухняніша і стане його дружиною. Так і сталося і після кількох невдач, він потрапив до сести, яка дада йому саме пів стакана чаю. Він дуже зрадів: "Ось вона!"
Одружився, але в реальному житті вона виявилась не такою вже і послушною, і коли він спитав, чому ж тоді ти мене послухала, і налила пів стакана?
На що вона відповіла: "Просто вода в чайнику закінчилась"
І булоб дуже смішно якби не було так сумно. Бо так часто трапляється у реальному житті.
Вибір чоловіка і дружини є дуже важлимим і я думаю другим по важливості вибором після вибору життєвого шляху.
Хтось може бути незгідний?
 
Friend_of_JesusДата: Понеділок, 2006-10-09, 8:36 AM | Повідомлення# 15
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 53
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Да, полагаться "на случай" рискованно. Нада как-то узнать волю Божью! Правильно StRing сказал:
Quote (StRing)
Але якщо молитись і просити Бога вказати на ту хто тобі приготований, то Бог може і так відповісти.

-- suspect ...Так что будем молиться!?
-- yes yes yes yes yes yes yes


I want you to be
In Heaven with me! :)


Повідомлення відредагував Friend_of_Jesus - Понеділок, 2006-10-09, 8:39 AM
 
knigaputДата: Неділя, 2007-01-28, 2:58 PM | Повідомлення# 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Так!!
 
lifeДата: Вівторок, 2007-05-08, 2:08 PM | Повідомлення# 17
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
А мені здається, що воля Божа тут ні причому. В мене таке розуміння, є те, що Він хоче і те, що Він допускає, от і все. А що є чим, Бог його святий знає wacko . Я покищо не взмозі відрізнити одне від іншого! Ну, поміркуймо разом, в переважній своїй більшості ми маємо впевненність при позитивному результаті, ну а негативний ми просто називаємо - не воля Божа. А чому так? Класно було б якщо сам Бог нам Своїм перстом вказував на правильний вибір, щоразу перед вибором. А так, маємо що маємо: бачили очі що брали eek . Бог нам дарував право вибору, і тому, нам вибирати, а Він через Біблію промовить про "Загальні принципи" (StRing, в яблучко up ) для створення благословенної сім`ї smile . Це моя, можливо навіть суб`єктивна думка. prof

die

Повідомлення відредагував life - Вівторок, 2007-05-08, 2:12 PM
 
lifeДата: Вівторок, 2007-05-08, 2:30 PM | Повідомлення# 18
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Що до якостей, на початковій стадії годі і увавити про всі можливості, або благословіння які Бог приготував для тебе в дружині. Якщо є взаємна симпатія, цінності, повага respect - то це, не не погано для початку будування стосунків. Я навмисне не включив любов, бо вона дарується, пардон, тільки в шлюбі. Любов, як чемпіонство, потрібно постійно захищати, щоб бути коханим (Не тільки на 8 березня, день народження, юбилей, тощо) heart .

die
 
7aДата: Субота, 2007-08-04, 6:12 PM | Повідомлення# 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Так, спочатку дивляться на зовнішність. Але в той момент вони зовсім не думають про одруження. Просто дівчина подобається, з нею приємно проводити час і т.д. А вже коли хлопці починають думати про одруження, тоді в більшості зовсім інші критерії вибору.

Амінь! biggrin


7a
 
StRingДата: Неділя, 2007-10-21, 7:28 AM | Повідомлення# 20
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (life)
А мені здається, що воля Божа тут ні причому. В мене таке розуміння, є те, що Він хоче і те, що Він допускає, от і все. А що є чим, Бог його святий знає . Я покищо не взмозі відрізнити одне від іншого! Ну, поміркуймо разом, в переважній своїй більшості ми маємо впевненність при позитивному результаті, ну а негативний ми просто називаємо - не воля Божа. А чому так? Класно було б якщо сам Бог нам Своїм перстом вказував на правильний вибір, щоразу перед вибором. А так, маємо що маємо: бачили очі що брали . Бог нам дарував право вибору, і тому, нам вибирати, а Він через Біблію промовить про "Загальні принципи" (StRing, в яблучко ) для створення благословенної сім`ї . Це моя, можливо навіть суб`єктивна думка.

Добре що це суб'єктивна думка. Все залежить від твоїх відносин з Ним. Якщо є особисте спілкування, якщо ти вмієш чути і розрізняти голос Божий, тоді в будь-якому виборі ти можеш з Ним порадитись.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Качества будующей супруги (На что вы смотрите выбирая на ком жениться?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: