Четвер, 2024-03-28, 6:20 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Особисті взаємовідносини з Богом
Особисті взаємовідносини з Богом
lifeДата: Понеділок, 2007-07-30, 9:23 PM | Повідомлення# 21
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (Nataly)
Ну дивлячись що для вас важливіше Білія чи просто чиїсь думки.....
Пардон, невже я щось говорив про важливість, чи переваги? Перепрошую за Четверг, 2007-05-24, 1:17 Pm.


die
 
NatalyДата: Середа, 2007-10-24, 12:17 PM | Повідомлення# 22
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Щоь ця тема застрягла на обговоренні smile
Можливо в когось появились нові думки по цій темі??????????? smile smile smile biggrin
 
СвєтаДата: Середа, 2007-10-24, 8:04 PM | Повідомлення# 23
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Для мене мої особисті взаємовідносини з Богом є дещо інтимною річчю.Якось навіть важко виразити в словах що це таке. dry Вони є саме ВЗАЄМОвідносини і це просто внутрішньо відчуваєш.

З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: Середа, 2007-10-24, 10:58 PM | Повідомлення# 24
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Взаємовідносини включають в собі спілкування. Як ми говорим до Бога - зрозуміло, а як ви чуєте голос Божий, як Бог говорить до вас? Поділіться досвідом.

 
СвєтаДата: Середа, 2007-10-24, 11:43 PM | Повідомлення# 25
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
До нас недавно приїжджав брат з Таджикістану.Він казав що чує голос Бога, в прямому смислі.Щось схоже як Мойсей чув, а народ ні.
Я так голос Божий не чую(хоча б дуже хтіла).Це мої внутрішні почуття в серці.Коли Бог промовляє це не спутаєш ні з чим.Це в поєднанні з молитвою, приходять думки, буває навіть не можеш заснути.В мене особисто Бог промовляє думками, тобто приходить думка і вона приходить з такою впевненістю що я розумію що це Божий голос.Тобто спілкування особисте з Богом відбувається на рівні думок, а дія Бога по-різному


З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: Четвер, 2007-10-25, 12:50 PM | Повідомлення# 26
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (Свєта)
До нас недавно приїжджав брат з Таджикістану.Він казав що чує голос Бога, в прямому смислі.Щось схоже як Мойсей чув, а народ ні.

Це супер! Я теж би хотіла щоб Бог так промовляв до мене yes , але можливо я просто не готова Його почути. sad


 
СвєтаДата: Четвер, 2007-10-25, 11:26 PM | Повідомлення# 27
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
А ще я знаю друзів, які чувши голос Божий так переповнювалися емоціями, що на повну горлянку кричали "Слава Господу" biggrin .Мабуть буває так що ти сам себе не контролюєш, а готовий робити різні чудернацькі справи biggrin

З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: П`ятниця, 2007-10-26, 2:03 PM | Повідомлення# 28
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
ага, деякі нетрадиційні церкви такі "чудернацькі справи" роблять що аж страшно. І стрибають, і по землі качаються, і навіть мявкають. biggrin Це смішно, але вони кажуть, що так сповняються духом. sad
Я таке неможу зрозуміти. wink


 
СвєтаДата: П`ятниця, 2007-10-26, 6:13 PM | Повідомлення# 29
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Quote (Flower)
І стрибають, і по землі качаються, і навіть мявкають. Це смішно, але вони кажуть, що так сповняються духом.

це вже занадто


З Господом жити прекрасно
 
LelikДата: Субота, 2007-11-17, 3:31 PM | Повідомлення# 30
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
можно сказати Особисті взаємовідносини з Богом невіднемною частиною христіаніна, але чомусь це для деяких не так, іноді відходить на останній план, і тоді відбувається духовний занепад, нема сили противостояти духовно, а все із за того, що нема духовного контакту з Богом sad

Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
СвєтаДата: Неділя, 2007-11-18, 9:57 PM | Повідомлення# 31
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Quote (Lelik)
іноді відходить на останній план, і тоді відбувається духовний занепад, нема сили противостояти духовно, а все із за того, що нема духовного контакту з Богом sad

Ми всі помиляємося, деколи земні турботи так затягують що справді цей контакт стає слабким.Особисто коли в мене таке буває то Бог мене ставить в таку ситуацію, що я просто падаю на коліна.І це є для мене ще один доказ Божої любові, бо Він тоді нагадує про Себе і я,тоді вже в прикростях чи радощах я знову на колінах і звязок налагоджується! heart


З Господом жити прекрасно
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Особисті взаємовідносини з Богом
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: