П`ятниця, 2024-03-29, 9:14 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Особисті взаємовідносини з Богом
Особисті взаємовідносини з Богом
StRingДата: Вівторок, 2006-10-17, 6:58 AM | Повідомлення# 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Особисті взаємовідносини з Богом напевно найважливіше, що є в християнському житті. Але чомусь про це не так часто говорять. А якщо і говорять, то зводять до двох пунктів: Біблію почитати, помолитись. Що ви думаєте про це? Як у вас виражаються ці відносини? Чи вважаєте ви їх важливими для себе?

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
LelikДата: Вівторок, 2006-10-17, 4:47 PM | Повідомлення# 2
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
Я думаю взаимиотношения с Богом должны быть обязательно. Ведь когда каждый из нас приходил к Богу, то он лично общался с Богом, это можно сказать было началом взаимотношений,началом совместной жизни с Богом. Я считаю, что нужно иметь тесную связь с Господом. Цель жизни Господь, а Библия это письмо от Него, которое адресовано каждому. Думаю всё зависит от того насколько важен Бог в нашей жизни,если мы хотим познавать Его больше для этого есть Слово Божье.чтобы иметь победу и поддержку мы можем получить через молитвы. Теперь самое главное это то чтоб находить время для того, чтоб познавать Бога. не оставаться на одном месте, а всё больше узнавать Господа и это возможно только из 2 пунктов молитвы и чтения Слова Божьего. А главное,чтоб это было наше добровольное желание, а не так, чтоб прочитать и забыть.(как бы для отметки). Допустим перед чтением попросит благословения у Господа и чтоб Он указал, что необходимо взять из того, что было прочитано и чтоб помог это изменить.,но не только чтени но и исполнение.
1иоан гл 2стих 3-6, и стих 13-17 ИисусНав.1.8, 1Петра 2.гл.2-5. 1Петра 3гл.3.15, 1Петра 4гл.2стих и 7стих, 2Петра 1глава стих15-21,
Пишите если захотите места из Слово Божьего по поводу этой темы.
Благословений


Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
StRingДата: Середа, 2006-10-18, 8:18 AM | Повідомлення# 3
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Для мене християнин у якого немає особистих взаємовідносин з Богом (ОВзБ) - це як ліс без дерев, чи море без води. Такого не буває. Це може бути релігійна людина, яка навіть все правильно говорить. Але без ОВзБ - це духовно мертва людина.

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
NatalyДата: Середа, 2006-10-18, 2:48 PM | Повідомлення# 4
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Для мене особисті відносини з Богом- натхнення для служіння, адже якщо не має відносин з Богом то і служити получаєтся нікому. Да, можна служити просто так, для показухи, але без Божого благословіння нічого не получаєтся.
Для мене мої особисті відносини з Богом- це одне із най-най головніших, без них я втрачаю натхнення, мир і навіть зацікавленість у житті, бо ту пустоту яка появляєтся без відносин з Богом не може заповнити ніхто: ні найкращі друзі, ні хобі, ніщо. Да, про ОВзБ мало говорять sad нажаль, а говорити дуже треба yes yes yes yes бо часто зустрічаєш людей, які не один рік віруючі а ОВзБ для них не актуальні weep
 
StRingДата: Четвер, 2006-10-19, 6:27 AM | Повідомлення# 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Nataly)
можна служити просто так, для показухи, але без Божого благословіння нічого не получаєтся.

Не просто не получається, ти можеш думаючи що служиш Богу робити зовсім протилежне тому, що Він хоче. Це так як глухий солдат на війні. Командир наказав сидіти в окопах, щоб не викрити своє місцезнаходження, а він подумав, що потрібно йти в атаку. Вискакує і кричить: "Ураааа".


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
FlowerДата: Понеділок, 2006-10-23, 0:19 AM | Повідомлення# 6
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Взаємовідносини з Богом є дуже важливими і це непросто почитати Біблію чи помолитись, вони набагато глибші. Молитва чи читання - це просто відносини, як ми думаєм, з Богом, але немає зворотнього зв"язку. Саме слово "взаємовідносини" говорить про дію двох і більше осіб.

 
LelikДата: Вівторок, 2006-10-24, 5:12 PM | Повідомлення# 7
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
Взаємовідносини з Богом справжні тоді, коли я прагну до того, щоб Він був для мене всім. Коли саме я прагну з Ним провидити час, коли я Йому віддаю перше місце у своєму житті. Саме від таким умов на мій погляд будуються взаємодії.

Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
StRingДата: Середа, 2006-10-25, 6:42 AM | Повідомлення# 8
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Lelik)
коли я Йому віддаю перше місце у своєму житті.

І навіть більше. Не тільки перше місце, а всі місця в житті. Коли Він керує всім моїм життям.
Але як це може бути практично? Як Бог керує вашим життям? Як ви чуєте Його голос?


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
FlowerДата: П`ятниця, 2006-12-01, 11:14 PM | Повідомлення# 9
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
В першу чергу треба хотіти почути Його голос і бути готовим його виконати. Бог ніколи не відвернеться від того, хто робить Його господаром свого життя.

 
NatalyДата: П`ятниця, 2006-12-08, 2:08 PM | Повідомлення# 10
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
В мене не давно була похожа ситуація- я просила Бога щоб Він працював в моєму житті, змінював все, що було для Нього не приємним, але коли Бог почав діяти я виявилась неготова, мені були болячі ці зміни і я думала:" Боже, я ж так хочу змінитися, але чому мені так важко???" .І лише згодом я зрозуміла, що я не зробила Його повністю Господарем мого життя, так Він займав вагоме місце, але не головне... і тому мені так боляче було відірвати те приємне для мене але так не приємне для Бога.
Бог в нашому житті не хоче бути гостем, навіть таким довгожданним, любим, дорогим, Він хоче бути Господарем....
 
lifeДата: Понеділок, 2007-04-23, 2:34 PM | Повідомлення# 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Я думаю, що обставини говорять про себе самі! Звичайно є те, що Бог допускає і є те, що Він скеровує. Для мене не легко чітко визначити що є чим, хоча в своїй більшості приймається друге. Головне тут довіра. А як Наталі красиво підмітила - гість не може бути господарем. Що до мене, то я починаю практикувати один теоретичний принцип: держати голову в раю, а ноги в пеклі. Можливо, це і допоможе мені сильніше триматься Господа!

die

Повідомлення відредагував life - Понеділок, 2007-04-23, 2:37 PM
 
NatalyДата: Середа, 2007-05-16, 10:26 AM | Повідомлення# 12
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Я недавно була на одній конференції тема якої "Особисті взамовідносини з Богом" і там прозвучала одна досить цікава думка - що розривом нашим відносин може бути втрата першої любові до Бога.....Памятаєте посланя до церков, тобто ми можем робити все, але Бог може мати про нас що ми оставили першлю любов.........І від цього получаются великі тріщини в відносинах з Богом.......
 
lifeДата: Четвер, 2007-05-17, 12:18 PM | Повідомлення# 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (Nataly)
цікава думка - що розривом нашим відносин може бути втрата першої любові до Бога.....

Я думаю, що через це проходять всі християни. Це прикро, але - факт, що потребує чесного визнання. Говорю це із великим соромом про себе. Я не знаю чи це був розрив відносин, чи може щось інше (мабудь, в кожного по іншому), але перша любов тю-тю, залишилась лише в добрих спогадах. А може відбулось переосмислення слова "любов", точно не знаю, бо відносини - підсилились, а от самовіддача...


die
 
NatalyДата: Четвер, 2007-05-17, 12:45 PM | Повідомлення# 14
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Якщо памятаєте Бог говорить до Ефеської церкви "Але маю на тебе, що ти покинув першу любов "...( Обявлення 2:1-5) Хотя в інших церквах були можна сказати набагато "більші" гріхи. Наприклад до Пергамської церкви Він каже "АЛЕ МАЮ ТРОХИ НА ТЕБЕ, БО МАЄШ ТАМ ТИХ, ХТО ТРИМАЄТСЯ НАУКИ ВАЛААМА...." тут Бог кажет "трохи", за першу любов Він не каже трохи..... Для Бога дуже важлива перша любов.........
 
lifeДата: Понеділок, 2007-05-21, 3:07 PM | Повідомлення# 15
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Nataly, якщо вона так важлива, чи можна її повернути?

die
 
NatalyДата: Понеділок, 2007-05-21, 3:22 PM | Повідомлення# 16
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
life, можете прочитати ту ссилку яку я давала в попередньому повідомленні там пише...Я думаю для вас буде більш кращим прочитати в Біблії, ну якщо захочете я можу сказати свою думку...
 
lifeДата: Понеділок, 2007-05-21, 3:27 PM | Повідомлення# 17
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Як знаєте! biggrin

die
 
NatalyДата: Вівторок, 2007-05-22, 10:09 AM | Повідомлення# 18
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
Як знаєте!

В мене просто зараз біля себе не має Біблії і я нехочу щось сказати не так smile smile smile smile
 
lifeДата: Четвер, 2007-05-24, 2:17 PM | Повідомлення# 19
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Поважаю педантичність! hands Чекаю, але не цитат, а обміркованих слів!

die
 
NatalyДата: Вівторок, 2007-07-10, 1:17 PM | Повідомлення# 20
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
Чекаю, але не цитат, а обміркованих слів!

Ну дивлячись що для вас важливіше Білія чи просто чиїсь думки.....
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Особисті взаємовідносини з Богом
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: