Вівторок, 2024-04-23, 4:39 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » чому існують зради?? (для всіх тих хто відчув гіркоту зради)
чому існують зради??
ангелДата: Четвер, 2007-01-11, 3:15 PM | Повідомлення# 1
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
чому друзі зраджують свою дружбу чому рідні обертаються спиною чому? ... чому? ... щоб ви могли порадити людині щоб вона не пережила зраду у своєму житті?????????????


I BEALIVE I CAN FLY
 
StRingДата: П`ятниця, 2007-01-12, 10:41 AM | Повідомлення# 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Мене не зраджували близькі люди, але я уявляю наскільки це боляче sad І чим ближча людина, тим це болісніше. А якщо це найблища, найдороща особа - це все. Мабуть тому Ісус казав: "Хто полюбить батька чи матір більше ніж мене - той мене недостойний". Якщо наша найблища особа - Ісус, тоді є надія

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
NatalyДата: П`ятниця, 2007-01-12, 2:37 PM | Повідомлення# 3
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
wacko да, хоч як це не прикро но інколи буває, що тебе зраджують....Причиною зради мабуть є недосягнення своїх поставлених корисливих цілей....Люди щось планували отримати від цієї дружби а коли побачили що не так сталось; якщо ми живемо не так як вони вважають за правильне то вони просто йдуть з нашого життя і залишають нас ....а ми їм так багато довірили....
Але Ісус знав, що людям довірятись не треба і попередив нас heart тому не терпить зради тоі, хто довіряєтся Богу........
 
LelikДата: Понеділок, 2007-01-15, 3:52 PM | Повідомлення# 4
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
Мені дуже знайома ця картина. Так це дуже болюче.
Я пам"ятаю те, як відвернулися ті, яких я вважала друзями. Для мене це було настільки не зрозумілим, настільки боляче було прийняти таки удар. Але через деякий час лише Господь дав мені побачити те, що було не правильним, а саме із за чого все це вийшло.
Я згодна з Nataly, що ми більше всього починаемо довіряти людям і саме через це і страждаємо.
Я зрозуміла те, що я більш за все приділяля увагу друзям мені казалось це правильним, але отримала те, що не очікувала. Але тепер я знаю, що я можу довіритися Моєму Господу і саме ВІн Ніколи мене не зрадить. Тільки Йому я довіряю все,що стрічаеться на моєму шляху. Адже люди не завжди можуть тебе зрозуміти піддержати так , як це може зробити Господь.


Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
lifeДата: Вівторок, 2007-04-24, 2:06 PM | Повідомлення# 5
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
На мій необтесаний розум, причиною зради є насамперед ми самі. Причину потрібно шукати в собі, але не зациклюватись на ній - рухатись назустріч.

die
 
FlowerДата: Субота, 2007-05-26, 3:00 PM | Повідомлення# 6
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
цікаво! І в чому провинив Ісус, що Його зридили Юда і Петро?

 
lifeДата: Вівторок, 2007-05-29, 10:49 AM | Повідомлення# 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (Flower)
цікаво! І в чому провинив Ісус, що Його зридили Юда і Петро?

По-перше, ми не Бог. По-друге, ми не маємо місіанської цілі і не беремо на себе гріхи всього людства. В третє, я рахую себе недосконалим і великим грішником, якщо хтось щось на мене має, - значить я дав повід. Якщо я прикидаюсь овечкою, то скоро переконаюсь що вовки не перевилися! smile


die
 
FlowerДата: Середа, 2007-05-30, 11:27 AM | Повідомлення# 8
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Ти не один не досконали і грішник в цьому світі. yes yes yes . Тому тебе запросто можуть зрадити, без будь-якої причини, або для своєї користі. sad

 
lifeДата: Четвер, 2007-05-31, 12:26 PM | Повідомлення# 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (Flower)
тебе запросто можуть зрадити, без будь-якої причини, або для своєї користі.

Я згідний, якщо ми подаємо повід, нас обовязково зрадять!


die
 
FlowerДата: Четвер, 2007-05-31, 11:15 PM | Повідомлення# 10
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
wacko wacko wacko З чим ти згідний, я ж протилежне говорю! biggrin

 
lifeДата: Четвер, 2007-05-31, 11:45 PM | Повідомлення# 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Приємний ви співбесідник! По-перше, без причини не зраджують! По-друге, без користі нічого в цьому світі не відбувається (І навіть кохання, на то воно і кохання, бо взвємне)! В третє, стан людини не повід для того, щоб прикидатись овечкою перед вовками. Хто ми християни? Невже приречені на пригнічення? Ми царственне священство, народ взятий в крепку руку Божу, чому ми маємо бути сливмакоподібними? Ми представники Бога, а не садомазахісти! І життя має бути в нас відповідне: не подавати повід шукаючим повід, мати розсудливість в взаємостосунках, не ставати світом, зберігати себе в чистоті, а не шукати на свою голову проблем від нечестивих, прагнути миру, любити, кінець кінцем! Як ми можемо такими бути, коли ми самі пригнічені? Ну, дєскать це нормально що нас кидають! Та не нормально це, сестра! Треба дивитись в оба, щоб бути з усіма в мирі. Мир сам по собі не приходить, його потрібно культивувати! Це життя, а не мрії! А!

die
 
FlowerДата: П`ятниця, 2007-06-01, 0:09 AM | Повідомлення# 12
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (life)
Ми представники Бога, а не садомазахісти! І життя має бути в нас відповідне: не подавати повід шукаючим повід, мати розсудливість в взаємостосунках, не ставати світом, зберігати себе в чистоті, а не шукати на свою голову проблем від нечестивих, прагнути миру, любити, кінець кінцем!

Так, я з цим згідна!
Quote (life)
Ну, дєскать це нормально що нас кидають! Та не нормально це, сестра!

Я не кажу, що це нормально. Це не нормально! І ми не повинні з цим миритись. Я говорю про те, що людям в цьому світі зосім не потрібно шукати причини, для того, щоб зрадити. Вони самі знайдуть собі причину, яка від нас зовсім не залежить.


 
lifeДата: П`ятниця, 2007-06-01, 10:54 AM | Повідомлення# 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
І на цьому спасибі! wink

die
 
snv512Дата: Понеділок, 2007-06-04, 3:23 PM | Повідомлення# 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Нда...Зрада... А що саме ви називаєте зрадою? Що для вас-зрада?


 
FlowerДата: Четвер, 2007-10-25, 12:57 PM | Повідомлення# 15
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Це коли ти повністю довірявся комусь, а він відвернувся від тебе. Зрадити можуть тільки близькі люди. І чим ближчі вони були тим боляче перенести раду weep .

 
СвєтаДата: Четвер, 2007-10-25, 11:29 PM | Повідомлення# 16
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Я думаю що якби Єва не спокусилася на заборонений плід, то зрад булоб менше а то і взагалі не було б biggrin

З Господом жити прекрасно
 
ptichka79Дата: Неділя, 2008-12-07, 7:07 PM | Повідомлення# 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
думаю в нас неповинно бути цього слова.
 
СвєтаДата: Неділя, 2008-12-07, 10:51 PM | Повідомлення# 18
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Ну а що робити якщо тебе справді зрадили!!!Як подолати душевний біль?

З Господом жити прекрасно
 
lyna79Дата: Неділя, 2008-12-14, 2:18 PM | Повідомлення# 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
перш за все треба вияснити шо було причиною зради и чи е в тому твоя вина.можливо ви не поняли один одного
 
boomerДата: Понеділок, 2008-12-15, 6:21 PM | Повідомлення# 20
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Так....зрада це боляче,і мені здається слід від неї лишається на все життя sad ,але нам віруючим зраду пережити легше,чим людям зі світу.Колись в моєму житті було щось подібне,не знаю точно чи це була зрада,але обіда ...Цей випадок,який я важко переживала дав мені усвідомити що переживав Христос,я поставила себе на Його місце,і жахнулась,мені здається це пережити не можливо...таку ЗРАДУ....після цього моя обіда здалась мені мізерною,Христос допоміг її пережити і зробити правильні висновки smile

масипопотамчик
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » чому існують зради?? (для всіх тих хто відчув гіркоту зради)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: