П`ятниця, 2024-03-29, 3:40 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » ідеальний чоловік (яким дівчата бачать свого майбутнього обранця)
ідеальний чоловік
чим повинен володіти ваш майбутній обранесь?????
1.гроші (фінансовий статус)[ 1 ][5.00%]
2.становище у суспільстві (знають, поважають)[ 4 ][20.00%]
3.зовнішній вигляд (одяг+гарне личко)[ 10 ][50.00%]
4.служіння (активність у церкві)[ 16 ][80.00%]
5.уважність (зауважує зміни, робить компліменти)[ 10 ][50.00%]
6.я невірю в казки (просто хто перший зробить освідчення)[ 1 ][5.00%]
7.рядовий християнин(відвідує церкву не обтяжений служінням)[ 1 ][5.00%]
Усього відповідей: 20
ангелДата: П`ятниця, 2007-01-19, 12:08 PM | Повідомлення# 1
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
smile smile smile просто дуже цікаво на що дівчата звертають увагу коли збираються заміж чи просто думають про це, якого принца на білому коні собі уявляють smile smile smile


I BEALIVE I CAN FLY
 
FlowerДата: П`ятниця, 2007-01-19, 9:29 PM | Повідомлення# 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Коли дівчата збираються заміж, напевно, перш за все вони звертають увагу на характер, але зовнішній вигляд теж має своє значення. Але в кожного свої ідеали.

 
Friend_of_JesusДата: Середа, 2007-01-31, 11:46 PM | Повідомлення# 3
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 53
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Я думаю, что почти каждая девушка хочет, чтоб ее жених flower был выше ее ростом, хороший христианин, добрый, и чтоб ее любил.А еще чтоб с другими девченками не заигрывал shades mobile suspect

I want you to be
In Heaven with me! :)
 
NatalyДата: П`ятниця, 2007-02-23, 5:12 PM | Повідомлення# 4
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Для мене на першому плані стоять його відносини з Богом, його внутрішній характер..... також мені подобаєтся коли хлопець уважний, вміє побачити зміни в мені....... щоб був розумним, не обовязково там сильно освідчений але щоб ми могли з ним порозмовляти і на серйозні теми.....
Quote (Friend_of_Jesus)
Я думаю, что почти каждая девушка хочет, чтоб ее жених был выше ее ростом

з цим я теж дуже погоджусь biggrin
 
ангелДата: Понеділок, 2007-02-26, 10:41 AM | Повідомлення# 5
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
дякую за гарні відповіді
Quote (Nataly)
щоб ми могли з ним порозмовляти і на серйозні теми.....

але дуже цікаво приблизно на які серйозні теми ( життя і смерть чи любов і зрада, християнське життя а може про новини в районі smile )



I BEALIVE I CAN FLY
 
LelikДата: Середа, 2007-02-28, 6:59 PM | Повідомлення# 6
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
Friend_of_Jesus, Я думаю, что почти каждая девушка хочет, чтоб ее жених был выше ее ростом, хороший христианин, добрый, и чтоб ее любил...

Да согласна! smile

Ну, а самое главное, чтоб он был ревностным христианином, любил Бога, чтоб его жизнь отражала любовь Господа и жил по слову Божьему. Ну, а всё остальное Господь сам усмотрит.


Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
StRingДата: Четвер, 2007-03-01, 11:13 PM | Повідомлення# 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
А якщо він буде нижчий ростом, не зовсім красивий, не багатий і не популярний, але Бог приготував його для вас, що ви були щасливі разом?

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
FlowerДата: Субота, 2007-03-03, 6:11 PM | Повідомлення# 8
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
не всі красиві, багаті чи популярні, але якщо запитати нареченої про її нареченого, то вона відповість, що він найкращий. Якщо це від Бога, то він стане найкрасивіший, найбагатший, найпопулярніший, (хоча трошки нижчий ростом biggrin ) для неї.

 
NatalyДата: Вівторок, 2007-03-20, 3:29 PM | Повідомлення# 9
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (ангел)
але дуже цікаво приблизно на які серйозні теми ( життя і смерть чи любов і зрада, християнське життя а може про новини в районі )

ангел, biggrin ні, я не про це хотіла сказати. Просто інколи спілкуєшся з людиною, і таке враження, що в нього під подушкою ще лежить машинка якою він після того як мама спроспіває йому колискову бавиться......а сам хоче будувати сімейне життя з "утопічними поглядами" biggrin Тіпа мол, "ми будем жити довго і щасливо і помремо в один день, тільки одружися зі мною" smile smile smile
 
NatalyДата: Вівторок, 2007-03-20, 3:37 PM | Повідомлення# 10
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
А якщо він буде нижчий ростом, не зовсім красивий, не багатий і не популярний

StRing, кожна дівчина мріє одружитися с хлопцем з яким вона справді була б " за мужем" І якщо вона відчує цю турботу для неї навряд чи зовнішність буде відіігравати таку вже важливу роль.... А мріяти ніхто не забороняє biggrin Моя подружка як одружувалася говорила мені :"Я чекала принца на білому коні з-за океану, а виявилося, що це просто мій друг з яким я виросла, але я щаслива, і мені не потрібно вже ніякого принца".....
smile smile smile
 
FlowerДата: Вівторок, 2007-03-20, 7:05 PM | Повідомлення# 11
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
А мій чоловік виявився ще кращим ніж будь-який принц. biggrin tongue

 
ангелДата: Середа, 2007-03-21, 9:13 AM | Повідомлення# 12
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (Nataly)
в нього під подушкою ще лежить машинка

Nataly я десь чув один філософський вислів що чоловіки ніколи недорослішають просто іграшки в них стають дорожчі tongue мені цікаво як ти вважаєш це правильни вислів чи ні????????????????????????????????????



I BEALIVE I CAN FLY
 
NatalyДата: Середа, 2007-03-21, 11:43 AM | Повідомлення# 13
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (ангел)
що чоловіки ніколи недорослішають просто іграшки в них стають дорожчі

ангел,
ой, ти що!!! це звучить трошки жорстоко, получаєтся що і дружина для чоловіка теж іграшка??? sad а ти згідний з цим чи ні????????? мені важко відповісти на це запитання так як я дівчина, і оцінюю ситуацію з жіночої точки зору.......... smile
 
ангелДата: Четвер, 2007-03-22, 8:59 AM | Повідомлення# 14
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
respect
Quote (Nataly)
дружина для чоловіка теж іграшка???

ні в якому разі дружина не повинна бути іграшкою. а відносно дорослішання на 50% я згідний що чоловвіки мало дорослішають, я навіть в дитинстві категорично нехотів дорослішати. є певні моменти в житті коли я буваю серйозний, відповідальний і розважливий але в колі друзів при невимушеній обстановці іноді пробиває на "детсво" але зі сторони це має бути видніше. так я не почув відповіді на дорослішання чоловіків???????????????????? wacko



I BEALIVE I CAN FLY
 
NatalyДата: Четвер, 2007-03-22, 12:32 PM | Повідомлення# 15
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (ангел)
є певні моменти в житті коли я буваю серйозний, відповідальний і розважливий але в колі друзів при невимушеній обстановці іноді пробиває на "детсво"

ангел, smile розумію... Але неможливо відповісти на це питання однозначно... Кожна людина особистість і сприймає світ по різному...Але багато чого залежитьвід ситуації в якій цей чоловік розвиваєтся, можливо він і хотів би ще бавитися і дорожчими іграшками але життя його ставить в такі ситуації, що бавитися просто не має змоги...А буває, що і все життя пробавився...Це все залежить від цілей людини, від її цінностей... Хоча я згідна, що ми всі в душі є діти і любимо подаруночки і любимо дитинство, і це не залежить від того, хлопець ти чи дівчина smile biggrin
а на рахунок чоловіків smile їх життя інколи ставить перед більш серйозними питаннями і проблемами ніж жінок ( все ж таки сильна половина людства smile ) але вони теж потребують розуміння, чиєїсь турботи.... А якщо її вони не знаходять в близкій людині, то звичайно вони можуть вдаватися до іграшок, немає різниці дорогих чи дешевих wacko wacko
smile smile biggrin
 
ангелДата: Четвер, 2007-03-22, 1:21 PM | Повідомлення# 16
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
respekt уважуха сестричка приємно читати такі серйозні істини написані рукою прекрасної половини людства
Quote (Nataly)
життя інколи ставить перед більш серйозними питаннями і проблемами ніж жінок ( все ж таки сильна половина людства)

flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower



I BEALIVE I CAN FLY
 
NatalyДата: Четвер, 2007-03-22, 2:13 PM | Повідомлення# 17
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
ангел, shy hands biggrin
 
MAH9kДата: Середа, 2008-01-16, 2:59 PM | Повідомлення# 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Офлайн
на мою думку ми трохи забагато намалювали стереотипів, і хочемо підвести під них своє життя, сім"я це величезна відповідальність перед всіма, smile
 
FlowerДата: Вівторок, 2008-01-22, 10:55 PM | Повідомлення# 19
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (MAH9k)
сім"я це величезна відповідальність перед всіма,

а найперше перед Богом


 
snv512Дата: Четвер, 2008-11-13, 4:23 PM | Повідомлення# 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Ідеальний чоловік-----це мій чоловік!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » ідеальний чоловік (яким дівчата бачать свого майбутнього обранця)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: