П`ятниця, 2024-04-26, 11:39 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Чого ми всі чекаємо від кохання??? (В коханні ніхто нікому нічого не винен . Головний сенс кохан)
Чого ми всі чекаємо від кохання???
КицькаДата: Вівторок, 2007-07-24, 6:04 PM | Повідомлення# 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Офлайн
[color=red]Чого все ж таки всі чекають від кохання ? Може ,вони втікають від самотності ,від душевного опору ? Цій людині важливо та дорого все , що трапляється зі мною , все , що стосується мене . А з іншої сторони - ця людина потребує мене . Їй важлива моя думка , моя допомога , моє розуміння ! Ми шукаємо того, хто розділить наше життя , з ким у нас будуть не тільки радості , а й горе .

В коханні ніхто нікому нічого не винен . Головний сенс кохання - його недобровільність .

А ви як вважаєте ????

 
lifeДата: Понеділок, 2007-07-30, 8:47 PM | Повідомлення# 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Це знову я, вирішив що доречно буде підтримати Вас в Ваших пошуках на відвічні питяння. Ви дуже правельно міркуєте. Я, наприклад, в коханні чекаю взаємність, а все інше: втеча від самотності, душевного опору, співчуття, залежність, тощо, вони і є частиною кохання. Тут я з Вами згіден! Кохання - це любов, що не шукає свого, любов яка постійно віддає, а не любить за щось, чи з повинності. Ви на правельному шляху, Вам ще не багато залишилось.

die
 
NatalyДата: Середа, 2007-10-24, 12:21 PM | Повідомлення# 3
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
life,
Quote (life)
Вам ще не багато залишилось.

чого лишилось?????? Звучить якось страшно........ ще небагато і буде... але надіюсь тільки приємне smile smile smile biggrin
 
FlowerДата: Середа, 2007-10-24, 10:29 PM | Повідомлення# 4
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Бог нас такими створив! "Не добре, щоб бути чоловіку самотнім" І тому всі ми прагнемо кохати і бути коханими. love

 
СвєтаДата: Четвер, 2007-10-25, 11:30 PM | Повідомлення# 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Від кохання я чекаю КОХАННЯ!!!! heart heart heart

З Господом жити прекрасно
 
LelikДата: Субота, 2007-11-17, 3:25 PM | Повідомлення# 6
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
кохання буває різне іноді наігране, що може потім привести недовіру до всього, що буде вібуватися в майбутньому.
а взагалі, як ви вважаете, що є кохання, і що від нього чекати?


Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
СвєтаДата: Неділя, 2007-11-18, 10:07 PM | Повідомлення# 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Quote (Lelik)
кохання буває різне іноді наігране

Я щось собі так думала що мова йде про справжнє кохання!?!?Бо в усіх решта випадках це не кохання, тим більше наігране - це фальш.
Я особисто вже дочекалася від кохання:
любові внутрішньої, миру, спокою,підтримки, розуміння,допомоги, послуху, терпеливості, ну і звичайно любов фізична shy
Ну ще деколи повчань, покарань(але це мені не завадить biggrin )


З Господом жити прекрасно
 
NatalyДата: П`ятниця, 2008-07-11, 11:31 AM | Повідомлення# 8
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (Lelik)
кохання буває різне іноді наігране

Це не кохання..... можливо якась симпатія або просто пошук..... smile

Quote (Lelik)
а взагалі, як ви вважаете, що є кохання, і що від нього чекати?

Якщо це справжнє кохання, тобто кохання яке від Бога, благословенне Ним, то звичайно тільки хорошого очікувати smile
Хоча я б сказала, що до одруження зрозуміти всю глибину кохання мабуть важко..... Думаю одружені зі мною погодяться smile smile biggrin
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Чого ми всі чекаємо від кохання??? (В коханні ніхто нікому нічого не винен . Головний сенс кохан)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: