Субота, 2024-04-27, 3:12 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Десятина і не тільки (Гроші і все, що них стосується в житті християнина)
Десятина і не тільки
StRingДата: Четвер, 2006-02-23, 11:54 AM | Повідомлення# 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Як ви відноситесь до десятини? Рахуєте її обов'язковою чи ні? Даєте чи ні?
Чи важлива вона для вас чи ні? Чи бачите якісь зміни в житті через служіння Богу фінансами?


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
FlowerДата: Четвер, 2006-02-23, 8:26 PM | Повідомлення# 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Десятина - це те , що належить Богу, якшо ми невіддаємо її, то ми крадемо у Бога. Я вважаю, що Тому Хто нас забезпечує потрібно давати більше, ніж десяту частину. Чим більше ми даємо, тим більше Бог дає нам - цце перевірино на власному житті.

 
NatalyДата: Субота, 2006-04-08, 6:44 PM | Повідомлення# 3
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Десятина належить Богові.Якщо нам подобається красти у Бога то ми можем не давати її smile
 
StRingДата: Вівторок, 2006-04-18, 0:03 AM | Повідомлення# 4
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
А ось дехто говорить, що не тільки десятина, а все що я маю належить Богу. І всім потрібно служити Йому. Навіщо ж відділяти ще якусь частинку від того, що і так Йому належить?

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
TaniaKrДата: Субота, 2006-05-06, 11:51 AM | Повідомлення# 5
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 32
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Так, все Йому належить, але ж ми це ВСЕ не віддаємо для Нього. Ми ж не віддаємо весь наш заробіток для Нього. Людина так влаштована, що їй завжди щось потрібно. А десятина - це є той мінімум, який ми віддаємо.
Нещодавно почула один приклад життя. Молода сім"я. Чоловік працював і отримував 1000 грн. щомісяця. Та ось керівник сказав йому що відтепер він отримуватиме 2000 грн. О яка це була радість! Але отримуватиме він ці гроші за однієї умови: буде отримувати 20000, з яких 18000 віддаватиме одразу, а 2000 буде брати собі. Така умова - це була для них трагедія. sad Так влаштована людина. dry


Любящим Бога всё содействует ко благу

Повідомлення відредагував TaniaKr - Субота, 2006-05-06, 11:52 AM
 
StRingДата: Понеділок, 2006-05-22, 11:06 PM | Повідомлення# 6
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (TaniaKr)
Так влаштована людина.

Але вона не була так створена. Такою вона стала після гріхопадіння sad
Коли людина не хоче віддати десятину Богу, вона тим самим хоче показати (можливо навіть підсвідомо), що це її гроші, вона сама себе забезпечує. Хоча насправді Бог її забезпечує.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
Friend_of_JesusДата: Середа, 2006-11-01, 11:41 PM | Повідомлення# 7
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 53
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Я согласна с вами,что не давать десятину-значит красть у Бога. А как вы думаете,можно ли десятину отдавать по своему усмотрению на милосердие, или на благотвирительность можно давать плюс, вместе с десятиной?

I want you to be
In Heaven with me! :)
 
ChildДата: Понеділок, 2006-11-27, 5:30 PM | Повідомлення# 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Osobusto ja po4ala davatu desjatuny tilku togo wo znala wo tak gobvorut Slovo Bozhe, ja navit ne staralas spo4atky zrozymitu 4omy!!! Kesarevi kesareve, a Bogovi - Bozhe!!! Teper svidomo prunowy Bogy desjatuny, za meni vidkruvajytsa novi wljaxu y zhutti!!!

Jesus, I trust in you!!!
 
StRingДата: Понеділок, 2006-11-27, 7:58 PM | Повідомлення# 9
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Friend_of_Jesus)
А как вы думаете,можно ли десятину отдавать по своему усмотрению на милосердие, или на благотвирительность можно давать плюс, вместе с десятиной?

Десятина належить Богу. Якщо ми даємо в церкву, то ми віддаємо Богу і церква відповідає за правильне розпорядження коштами. Ми своє діло зробили.
Звичайно якщо ти впевнена, що Бог хоче щоб ти дала десятину на якусь Його справу, то можна і потрібно давати. Але щоб це не було від нашого імені. Це Божі гроші і це дає Він.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
NatalyДата: П`ятниця, 2006-12-08, 2:17 PM | Повідомлення# 10
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Десятина- че мінімум, що ми можем дати Богові.
 
StRingДата: П`ятниця, 2006-12-08, 8:42 PM | Повідомлення# 11
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Nataly)
Десятина- че мінімум, що ми можем дати Богові.

Не можемо, а повинні!


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
FlowerДата: Субота, 2007-03-03, 8:05 PM | Повідомлення# 12
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Куди ми повинні давати десятину? Чи можемо ми розпоряджатись десятиною на власний розсуд, але використовуючи її на діло Боже?

 
lifeДата: Вівторок, 2007-04-24, 2:19 PM | Повідомлення# 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Я вважаю, що Богу мусить належити всі 100 % того, чим ми володіємо. Десятина - це принцип Закону, а ми під благодаттю - отже, 100 % всього майна. Повинний існувати чіткий процент співвідношення того, що я постійно мушу (даю, перманентно) десятинувати в Церкву, а все інше на власний розсуд - від достатку. Десятина не є жертвою, бо 10-на - це привичка, а жертва - дається від недоліку, тому, вона і жертва. Ми повинні привчити себе до процесу давання, навіть тоді, коли маємо мінімальні прибутки. Звичайно, в більшості це виглядає теоретично, а практично все припадає на нашу "чисту" совість. Тому Біблія закликає до даваня від чистого серця.

die
 
StRingДата: П`ятниця, 2007-04-27, 12:44 PM | Повідомлення# 14
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Так-так. Цікаво в нас виходить. Богу належить всі 100%. Але майже все ми витрачаємо для себе wacko
Quote (life)
Десятина - це принцип Закону, а ми під благодаттю - отже, 100 % всього майна.

Правда Ісус про десятину говорив: "... і цього не лишати".

Давайте не будемо обманювати і заспокоювати самі себе. З мого особистого досвіду, більшість тих, хто так говорить (я не маю на увазі life) не віддають Богу навіть десятину sad


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
lifeДата: Вівторок, 2007-05-01, 11:30 AM | Повідомлення# 15
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
я не маю на увазі life

Дякую, це правельно! Я тільки намагаюсь жити десятиною, правда, фінансово легше, а от десятину часу, сил, думок тільки починаю практикувати. Це парадоксально, але Без Бога, я нічого не можу самостійно Йому дати (А може в цьому і є весь смак давання - правельне відншення; бо що я можу Йому запропонувати, що не від Нього? При цьому, я розумію що Він не потребує моєї мізері, це все для поширення Його царства і для того, щоб продемонструвати мою залежність). І тому, я сам на цій дорозі давання. Довго приходилось мені виправлати помилку в слові "благо_дать", моєму розбещенному розумові хотілось читати "благо_взять". Дякую за розуміння! prof


die
 
StRingДата: Неділя, 2007-10-21, 7:46 AM | Повідомлення# 16
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Цікаво, що Бог сам визначив ціль десятини.
"І будеш ти їсти перед лицем Господа, Бога свого, у місці, яке Він вибере, щоб Ім'я Його перебувало там, десятину збіжжя свого, виноградного соку свого, і оливки своєї, і перворідних худоби своєї великої й худоби своєї дрібної, щоб навчився ти боятися Господа, Бога свого, по всі дні." Повт.Зак. 14:23
Відповідно значна частина християн ще не навчилась боятися Бога... sad


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
БАПТИСТДата: Неділя, 2007-11-11, 9:52 PM | Повідомлення# 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Я вважаю,що дійсно потрібно Богу давати десятину для нашого ж блага !!!!

Віра,надія,любов.
 
godschild@Дата: Понеділок, 2007-11-12, 6:37 PM | Повідомлення# 18
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Обов"язкого десятину віддавати в церкву?

Аннушка
 
qweДата: Середа, 2007-11-14, 7:26 AM | Повідомлення# 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Щодо десятини,то той,хто хоче жертвувати, не шукає пояснень, а хто не хоче - знайде масу причин і пояснень, але не визнає своєї жадності.
Писання вчить нас шанувати Господа від нашого "маєтку", і првильним є те, що таким чином ми визнаємо нашу залежність від Господа.
Я чув від віруючих людей слова "я заробив це своїми руками, мені ніхто цього не дав, то чому я маю комусь щось віддавати", і починали говорити про добровільність давання і щире серце, іт.д.
Потрібно готувати своє серце щоб давати, а кому і скільки - пізнавати волю Божу.
Приємно усвідомлювати, що твоя невелика частина фінансів використовується Богом, щоб благословляти інших людей, чи то матеріальною підтримкою, чи можливістю почути проповідь Слова про спасіння.Господь каже, що ми -Його співробітники, тобтио разом виконуємо працю. Зрештою, я сам навчився давати десятину через труднощі, і сьогодні можу свідчити, що чим більше віддаю, тим більше отримую від Господа.Правда, інколи "жаба" рагдує про себе... wacko
 
СвєтаДата: Четвер, 2007-11-15, 11:35 PM | Повідомлення# 20
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Quote (qwe)
Я чув від віруючих людей слова "я заробив це своїми руками, мені ніхто цього не дав, то чому я маю комусь щось віддавати"

Істинні віруючі так не думають.
Десятина - це Боже і крапка,не обговорюється!


З Господом жити прекрасно
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Десятина і не тільки (Гроші і все, що них стосується в житті християнина)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: