Субота, 2024-04-20, 4:24 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Про все на світі » Планування сім`ї.За і проти! (Як на це дивиться Бог,і кожен зокрема!)
Планування сім`ї.За і проти!
KingДата: Неділя, 2008-11-23, 10:38 PM | Повідомлення# 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Поділіться своїми думками щодо планування сімї,бо багатьох це цікавить.І якщо плануєте,то яким методом?

Життя прекрасна штука,якщо самому собі його не ускладнювати!
 
СвєтаДата: П`ятниця, 2008-11-28, 7:29 PM | Повідомлення# 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
А як це планувати сімю? Я, як сімейна людина, не маю відповіді на це питання.Все якось само по собі сталось.От зустріла свого суженого ,тай вийшла заміж , biggrin тай родила йому сина, тай сімя вийшла biggrin Я наперед ніпрощо не думала і не планувала, навіть коли заміж виходила не думала про те де ми будемо жити, як жити.Просто хотілось жити-бути разом, а решта все Бог сам доклав нам згодом.

З Господом жити прекрасно
 
boomerДата: Вівторок, 2008-12-02, 7:32 PM | Повідомлення# 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Свєта,можливо ти не правильно зрозуміла питання,тут йдеться про планування дітей у сім,ї.Чи можуть віруючі користуватися контрацептивами? І якщо так,то які допустимі а які ні?

масипопотамчик
 
yurecДата: Вівторок, 2008-12-02, 10:34 PM | Повідомлення# 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Офлайн
чо, якщо планування, одразу значить контрацептиви?! wink
 
yurecДата: Вівторок, 2008-12-02, 10:35 PM | Повідомлення# 5
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ви що кашель антибіотиками лікуєте?! surprised
 
ЛідаДата: Середа, 2008-12-03, 2:44 PM | Повідомлення# 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Я думаю це індивідуальне питання для кожної сімейної пари. Так думаю і Бог на це дивиться. У всякому разі в Біблії до іншого поки що не дочиталася. Точно знаю, методи контрацепції не такі, що вбивають вже зачату дитинку, а такі що передують зачаттю.
 
yurecДата: Четвер, 2008-12-04, 11:16 PM | Повідомлення# 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Офлайн
во! майже пять балів! (я вчився за старою системою).
уявіть собі шопінг, тобто похід до крамниці. я знаю, що існує багато гомо сапієнс, які подорожують туди просто так. але я маю на увазі цілеспрямований похід за харчами, речами та іншим, таким потрібним мотлохом, про який ми думаємо і який ПЛАНУЄМО заздалегідь. чи це неправда? отже, ми згодні (навіть ті, хто так не робить) з тим, що наші земні тілесні справи варто продумувати, звісно при цьому про Бога ми памятаємо і залишаємо Його на Своєму місці благословляти нас у наших походеньках.
що ж до наших дітей, то тут Господь цілком і повністю відповідає за все, що ми наробили (вибачте). може... ну добре, це вже залишимо, сподіваюсь моя думка зрозуміла.
 
boomerДата: П`ятниця, 2008-12-05, 7:28 PM | Повідомлення# 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Дружище Yurec,я чесно кажучи так і не зрозумів твоєї позиції відносно цього питання???? wacko

масипопотамчик
 
yurecДата: Неділя, 2008-12-07, 3:17 PM | Повідомлення# 9
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Офлайн
значить не зовсім уважно прочитали останнє повідомлення cool
коротко кажучи, я "за"! Що я маю на увазі під цим коротким словом - можу спробувати розтлумачити, якщо когось цікавить.
але не зрозумів я от чого: ми плануємо (в тій чи іншій мірі) своє матеріальне життя - розпорядок дня, скільки яких грошей куди витратити, чим і в якій кількості накормити гостей на весіллі (чи ні?), ну і так далі - а планування сімї говоримо як про страшний гріх, ніби усвідомлення відповідальності за життя своєї дитини несу не я, а хтось інший. я віддав її Богу, але відповідальність за неї продовжую нести перед Ним. smile
якщо є питання - буду радий поспілкуватися.
 
СвєтаДата: Неділя, 2008-12-07, 3:28 PM | Повідомлення# 10
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Quote (boomer)
Свєта,можливо ти не правильно зрозуміла питання,тут йдеться про планування дітей у сім,ї.Чи можуть віруючі користуватися контрацептивами? І якщо так,то які допустимі а які ні?

Ой, sad я справді не зрозуміла!


З Господом жити прекрасно
 
СвєтаДата: Неділя, 2008-12-07, 3:56 PM | Повідомлення# 11
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Я думаю так!
Якщо Господь дає дітей, то і хліб, і одяг для них дасть, але якщо твоя дружина має кепське здоровя, то краще зачекати.Я наприклад знаю одну сімю пятидисятників, де жінка народила вже 4-х дітей, 5-те мало викидень.З з-ю дитиною мала загрозу викидня, а з 4-ю лежала в реанімації, бо відказували нирки.І зараз ця жінка доглядає цих дітей, але здоровя в неї таке надірване!Так от, коли є діти це велике благословіння, але кожному чоловіку треба думати чи всилі здоровя її дружини виносити і родити ту дитину.Звичайно Господь творить дива!Але краще це питання добре обміркувати, молитись, відвідати можливо лікарів (принаймі якщо планується друга або третя дитина).

Стосовно контрацепції
Мені самій це цікаво.В наших церквах про це відкрито не говорять.Був один період, коли одна сімейна пара виступала проти контрацепції, кажучи"Хіба Бог створив чоловіка і жінку разом з презервативами?"і ще "Якщо Бог дасть здоровя, то буду родити кожний рік".Але після того як в них народилася перша дитина, вони цю тему замяли, і дітей в них кожний ріік не родиться! biggrin
Я особисто мрію мати трьох дітей, але прекрасно знаю що значить виносити і родити, це важко. Я думаю що деякими видами контрацепції користуватись можна, а саме тими які запобігають зародженню плоду , а не руйнують вже його.Хоча я може помиляюсь


З Господом жити прекрасно
 
lyna79Дата: Неділя, 2008-12-14, 12:05 PM | Повідомлення# 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
це бувае проблемою.тому більшість незнае які контрацептиви і як впливають на плід.я думаю шо повинна вестись робота з сімями на цю тему
 
yurecДата: Неділя, 2008-12-14, 8:19 PM | Повідомлення# 13
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Офлайн
дійсно так! планувати чи не планувати - вирішувати кожній сімї окремо.
а для цього не обовязково користуватися контрацептивами.
 
boomerДата: Понеділок, 2008-12-15, 6:30 PM | Повідомлення# 14
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Знаю одну сім,ю яка не планує дітей,чекають четверту дитину,у жінки останнє було кесареве,потім декілька викиднів,особисто мені її шкода,але вони так вірять і за це я їх поважаю,хочь і не зовсім розумію.

масипопотамчик
 
Форум » Форуми » Про все на світі » Планування сім`ї.За і проти! (Як на це дивиться Бог,і кожен зокрема!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: