Субота, 2024-04-20, 8:35 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Про все на світі » Что такое счастье? (Христианский взгляд на жизнь.)
Что такое счастье?
ProkopДата: Вівторок, 2006-11-28, 5:24 PM | Повідомлення# 1
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Я хочу узнать, чем для верующего человека является счастье. Не потому, что я хочу определиться (я знаю, что меня делает таким счастливым, каким я есть), а потому, что хочу знать, как на это смотрят другие.
Я не прошу советов. Напишите пне пожелуйста вашу точку зрения о счастье. И пожалуйста не нужно бросаться какими-то терминами, определениями, заучиными фразами и местами из Писания - только ваше личное мнение. Что или кто делает вас счастливыми?
Можете отвечать мне на E-mail: a_prokop88@mail.ru
 
ChildДата: Середа, 2006-11-29, 12:53 PM | Повідомлення# 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ne bydy tobi vidpovidatu tum wo tu vzhe znjaew! Na danuj moment ja znaxodzhys daleko vid ridnux i dryziv, pivroky ne ba4ula ljydej jakux ljybljy bilwe za svoje zhuttja, ale mene w4omuti zigrivalu spogadu jixnjogo tepla i jixnix nedostatkiv! Mene robut w4asluvojy kozhna mut mogo zhuttja, bo navit todi kolu na serci rozpa4, ja 4asluva, bo znajy wo vse projde i pislja rozpjattja nastaje voskresinnja, pislja ypadky pidjom, pislja roz4aryvanja pruxodut nova radist!
Zaraz mene robut w4asluvojy bluzka mut povernennja dodomy!


Jesus, I trust in you!!!
 
LelikДата: Середа, 2006-11-29, 6:24 PM | Повідомлення# 3
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
Prokop, привет!

интересный вопрос! Слушай, а ты так строго написал на счёт того, что не писать терминами,заумными словами, словами из Библии. А можно мне тебя спросить, что для тебя есть счастье?

Для меня счастье то, что в моём сердце живёт Господь, Он мне подарил жизнь. И только Он делает меня счастливой,даёт способность радоваться жизнью, чувствовоть себя счастливой. В этой жизни тяжело быть счастливой, если смотришь на те ужасы, которые творяться в мире порой не представляешь жизни поскорей хотелось бы уйти, чтоб не видеть эти кошмары. Я счастлива тем, что Господь помогает мне во всем в любой ситуации я прошу у Него помощи и нахожу всё самое наилучшее. Я счастлива быть с Богом.


Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
NatalyДата: Понеділок, 2006-12-04, 12:22 PM | Повідомлення# 4
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Для мене щастя- це мої відносини з Богом, тобто я можу почуватися щасливою коли я вічуваю присутність Бога в своєму житті, серці.
Я думаю що ти зі мною погодишся, адже навіть ні друзі ні рідні, ні робота, ніхто не зможе наповнити пустоту в серці.
 
FlowerДата: Вівторок, 2006-12-05, 10:57 PM | Повідомлення# 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Бог створив людину, щоб вона була щасливою і Він дає все необхідне для цього. Для мене щасття - це моя сім"я. Я бачу як ростуть діти - перша посмішка, перші кроки, перші слова - це щасття. Щасття кохати і бути коханим. Щасття бачити, як чудно Бог створив все це.
Бог для мене щось більше ніж просто щасття, Він для мене - життя. Можуть бути проблеми, горе, але Бог залишається.


 
NatalyДата: Четвер, 2007-01-11, 11:11 AM | Повідомлення# 6
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Бог хочет штоб мы были счастливыми и Он сделал для этого всё, Он даже отдал Своего Сына на мучения ради нашего счастя а остальное зависит от нас,- сможем ли мы достойно оценить свое счастье...... heart
 
RafajilaДата: Неділя, 2007-02-11, 3:52 PM | Повідомлення# 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Це дуже важлива тема і питання.
На мою думку, щастя - це пізнати ким ти є, яке твоє покликання
і поступово реалізовувати його.
БАЖАЮ ВСІМ ВАМ СПРАВЖНЬОГО ЩАСТЯ! smile


Найбільша міра любові - відсутність будь-якої міри
 
lifeДата: Вівторок, 2007-02-20, 5:24 PM | Повідомлення# 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Людина, що ставить таке запитання, мабудь не відповідає своєму часу, або ж просто - дуже розумна. Це питання не обходить стороною кожну людину, і для мене воно залишається актуальним. Та не кожна людина відверта навіть перед собою, власне, і я тут землю товчу. Для кожного індивіда своє розуміння щастя, для мене одне являється приорітетом, для іншого інше. І, виходячи із цього, щастям для мене буде моє, власне, інтимне, підсвідоме бажання, а не якісь там парафрази, чи навіть афоризми. Вони доречні, але не в цьому випадку. Тому, це питання залишається відкритим і я дуже поважаю відвертих перед собою осіб.

die
 
NatalyДата: Вівторок, 2007-03-13, 1:34 PM | Повідомлення# 9
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Счастье - это когда рад тому, что имеешь............
 
lifeДата: Четвер, 2007-03-15, 1:38 PM | Повідомлення# 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
А если не имеешь, тогда и радости и нет, да?

die
 
NatalyДата: П`ятниця, 2007-03-16, 2:29 PM | Повідомлення# 11
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
А если не имеешь, тогда и радости и нет, да?

ну я не думаю, що нічого не маєш, ми маєм можливість ходити, думати, сміятись, плакати....а дехто не може цього......... ми можемо бачити захід сонця, відчувати краплі дощу, а для декого це не реально.........
Тому в нас завжди є щось, чому ми можемо радіти, завдяки чому ми можемо почуватись щасливими..... просто варто це помітити smile
 
lifeДата: Четвер, 2007-03-22, 4:22 PM | Повідомлення# 12
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Як казав Жириновський: Аминь, однозначно! up

die
 
Friend_of_JesusДата: Неділя, 2007-05-13, 9:29 AM | Повідомлення# 13
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 53
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Как говорится, хочешь быть счастливым--будь им. Всё идеально в жизни быть не может. Поэтому "Великое приобритение -- быть благочестивым и довольным biggrin ok "

I want you to be
In Heaven with me! :)
 
FlowerДата: Субота, 2007-05-26, 2:29 PM | Повідомлення# 14
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Щасття - це вміти бути вдячними. Звичайно ми можем бути вдячними Богу за мир, за їжу, за те, що ми здорові і т. і. Але чи будим ми вдячні в гоніннях, в голоді, в хворобі?

 
snv512Дата: Понеділок, 2007-10-15, 1:04 PM | Повідомлення# 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Найбільше щастя- жити заради щастя іншого... tongue


 
СвєтаДата: Понеділок, 2007-10-15, 11:03 PM | Повідомлення# 16
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Щастя буває різне:земне і неземне.
Оскільки земне щастя минуче, то і неварто роздумувати про нього більше ніж треба.
Неземне щастя - Ісус, про це варто думати завжди


З Господом жити прекрасно
 
Alba_ViolaДата: Середа, 2007-10-17, 1:17 PM | Повідомлення# 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Когда ты просыпаешься и знаешь- что бы не произошло, в твоей жизни есть цель и смысл. счастье-когда твой друг плачет, а у него рядом есть ты. Счастье-знать, что помог кому-то, облегчил чьё-то бремя. Счастье-когда понимаешь, что исполняешь волю Бога, даже если с мирской позиции поводов для радости как раз нет. я поняла что для счастья не нужны поводы-это будто состояние твоего сердца. Я думаю каждому Бог даёт достаточно, чтобы быть благодарным и счастливм. Просто понимание того, что Бог, Творец Вселенной,зовёт тебя по имени, держит за правую руку, и рядом с тобой во все дни-это настоящее счастье.
Жизнь-не фруктовый кефир,НО МЫ МОЖЕМ БЫТЬ СЧАСТЛИВЫМИ!


Танцую так, будто меня никто не видит, пою так, будто меня никто не слышит, продолжаю любить, словно никогда не предавали и просто стараюсь жить на земле так, будто завтра встречусь с Богом
 
СвєтаДата: Середа, 2007-10-17, 9:58 PM | Повідомлення# 18
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Жизнь-не фруктовый кефир,НО МЫ МОЖЕМ БЫТЬ СЧАСТЛИВЫМИ!

yes


З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: Середа, 2007-10-17, 10:40 PM | Повідомлення# 19
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (Свєта)
Щастя буває різне:земне і неземне.
Оскільки земне щастя минуче, то і неварто роздумувати про нього більше ніж треба.
Неземне щастя - Ісус, про це варто думати завжди

Бог створив людину, щоб вона була щаслива biggrin і на землі теж. Те, що для нас означає щастя, буде дуже впливати на наше життя yes .
А те, що наше щастя - Ісусу, то 100% yes yes yes . І Він впливає на наше земне життя.


 
СвєтаДата: Середа, 2007-10-17, 10:57 PM | Повідомлення# 20
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Бог створив людину, щоб вона була щаслива і на землі теж. Те, що для нас означає щастя, буде дуже впливати на наше життя .
Так і на землі теж, але на землі у нас є дуже багато різних проблем і сам Бог нам велить щоб ми стримувались від надмірної журби про це все земне, тому дбати про земне щастя потрібно в міру.Я думаю що якщо пріорітет поставити на вічне, то тимчасове само собою влаштується


З Господом жити прекрасно
 
Форум » Форуми » Про все на світі » Что такое счастье? (Христианский взгляд на жизнь.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: