П`ятниця, 2024-04-19, 4:02 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Про все на світі » Чи можна користуватись гомеопатичними ліками
Чи можна користуватись гомеопатичними ліками
СвєтаДата: Середа, 2007-10-24, 11:53 PM | Повідомлення# 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Я не знаю куди пречіпити своє запитання, тому пишу тут.
Скажіть молоді мамусі і не дуже молоді, як ви ставетесь до "гомеопатичних"(можливо я трохи помиляюсь у правописі цього слова smile ) ліків?
Мій син частенько хворіє на простуди, а дитячі ліки переважно гомеопатичні.Я чула що такі ліки закодовані, тобто диявольські!


З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: Четвер, 2007-10-25, 12:43 PM | Повідомлення# 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
а що таке "гомеопатичні" ліки eek ? Я про такі не чула, а може просто незнаю що вони "гомеопатичні" no . Розкажи будь-ласка більше що це таке, бо я теж діток лікую yes .

 
godschild@Дата: Четвер, 2007-10-25, 12:46 PM | Повідомлення# 3
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Я можу дещо тобі розповісти,так як я працюю в дитячій поліклініці.Гомеопатичні препарати дуже довго виводяться з організму,іх застосовують у дітей з 12 років.Напиши як називаються ці препарати

Аннушка
 
godschild@Дата: Четвер, 2007-10-25, 12:52 PM | Повідомлення# 4
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Я буду писать на русском,мне так легче.В их состав входят вытяжки разных трав

Аннушка
 
СвєтаДата: Четвер, 2007-10-25, 11:15 PM | Повідомлення# 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Гомеопатичні препарати це ліки на основі трав.Тому кажуть, що вони кращі за інші ліки, бо мають менше хімії.
Наприклад, афлубін, ангін-хель - найбільш поширені дитячі ліки.Зазвичай на упаковці препарату пише "Засіб гомеопатичний".
У нас в церкві якось один служитель розповідав про гом.л. що вони є закодованими.Щось схоже як алкоголіків кодують від алкоголізму.Тобто це ліки зокодовані дияволом, через це робиться вплив на підсвідомість людини.Нам навіть давали список найбільш поширених гом.ліків.
Я сама не можу зрозуміти до толку що це таке!Може хтось щось ще чував?


З Господом жити прекрасно
 
godschild@Дата: П`ятниця, 2007-10-26, 7:20 PM | Повідомлення# 6
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 3
Статус: Офлайн
К этим препаратам есть привыкание,если начинаешь их принимать,то без них уже невозможно.Я просто это проверила на себе

Аннушка
 
FlowerДата: Неділя, 2007-10-28, 9:29 PM | Повідомлення# 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Можливо, тому що до них привикаєш (стаєш від них залежним) їх і називають "закодованими" wacko

 
СвєтаДата: Понеділок, 2007-10-29, 10:28 PM | Повідомлення# 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Ні, тут щось серйозніше wacko

З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: Вівторок, 2007-10-30, 11:34 AM | Повідомлення# 9
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
я все одно не розумію, як закодовані і чому диявольські

 
СвєтаДата: П`ятниця, 2008-04-11, 10:51 PM | Повідомлення# 10
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Дорогі мамочки!А що ви думаєте про прививки?

З Господом жити прекрасно
 
godschild@Дата: Вівторок, 2008-04-15, 8:38 AM | Повідомлення# 11
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 3
Статус: Офлайн
я не мама,но могу сказать,а какие именно прививки от чего или ты спрашиваешь вообщем?

Аннушка
 
СвєтаДата: Неділя, 2008-04-20, 4:58 PM | Повідомлення# 12
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
godschild@,ти здається медик? АКДС, полиомиелит, гепатит В, краснуха. Чи справді ці прививки дають користь?Наскільки вони є небезпечні чи навпаки безпечні?

З Господом жити прекрасно
 
godschild@Дата: Середа, 2008-04-23, 10:49 PM | Повідомлення# 13
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Я тебе скажу,ни как медик,а как я сама думаю.Прививки-это убитая или ослабленная вакцина.АКДС в эту прививку входит 3 вакцины коклюш, дифтерия,столбняк-эти заболевания очень тяжело протикаю,бывают летальные исходы.Во-первых,делать прививку надо здоровому ребенку,а не пихать ее лижбы.Я бы делала АКДС+полиомиелит,только уколочный,краснухи отдельно нет вакцины для маленьких детей,а есть КПК-краснуха,паротит и корь,вакцина называется тримовакс или приорикс,вот эти я бы дела.А сколько твоему ребенку лет,ты ему еще не одной прививки не делала,а что говорит ваш врач у которого вы наблюдаетесьи что говорят специалисты:невропатолог,хирург и т.д про здоровье ребенка?

Аннушка
 
СвєтаДата: Вівторок, 2008-04-29, 1:26 PM | Повідомлення# 14
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Мому сину 2 роки + 2 міс.Я йому давала всі прививки по тому календарю профпрививок до 9 місяців, а потім почались проблеми: діатез та інші дивакуваті неприємні речі.З того часу я не даю прививок, бо боюсь що мій малий знову отримає діатез або щось ще гірше і непоправне.А в нашій дитячій лікарні мене не розуміють як маму, тільки кричать, сварать, а що саме дивніше їх не цікавить стан здоровя моєї дитини, їм треба тільки впихнути ті вакцини

З Господом жити прекрасно
 
godschild@Дата: Четвер, 2008-05-08, 3:06 PM | Повідомлення# 15
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Я даже не знаю,что сказать,у нас со всем по другому,не хочешь делать пиши отказ и все

Аннушка
 
FlowerДата: Вівторок, 2008-05-27, 10:30 PM | Повідомлення# 16
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Лікарям треба звіт давати про прививки, тому їх не цікавлять діти. Свєта, ти молодець що захищаєш свою дитину, бо лікарі не за що не будуть відповідати якщо щось станеться. Своїй дитині я давала прививки до 3 чи 4 міс. потім перейшли в другу поліклініку і там була молода медсестра і кожного разу як я приходила робити прививку вона мені по секрету казала, щоб я не робили бо на цей раз погана вакцина (і це було майже постійно) і я вирішила зовсім не робити прививок (бо не знаєш на яку вакцину попадеш). Нажаль медсестра в нас помінялась (нам дали стару) і її тепер навіть не цікавить чи дитина здорова - головне по графіку зробити прививку. Але можна написати заяву на відмову прививок. Доречі дуже багато моїх знайомих (навть невіруючих) відмовляються робити прививки.

 
yurecДата: Вівторок, 2008-07-15, 1:04 AM | Повідомлення# 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Офлайн
щодо гомеопатії: це не зовсім витяжки з трав, але користуйтесь на здоровя; важливо, щоб лікар виявився спеціалістом, а не шахраєм. до речі, я не маю на увазі усякі там афлубіни і подібним компот...
а прививки - тут усе на вашу власну голову: якщо зробите і будуть проблеми - треба було думати раніше, якщо не зробите і будуть проблеми - самі винні. що я маю на увазі: ваша дитина потрібна тільки вам, МОЗ на неї, вибачте, глибоко плювати (я не маю на увазі особисто співрозмовницю, а систему взагалі). я хочу, щоб моя дитина була жива-здорова,тому я відав її в Божі руки, а далі - побачимо...
 
FlowerДата: Субота, 2008-11-22, 12:14 PM | Повідомлення# 18
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (Свєта)
А в нашій дитячій лікарні мене не розуміють як маму, тільки кричать, сварать, а що саме дивніше їх не цікавить стан здоровя моєї дитини, їм треба тільки впихнути ті вакцини

Свєта, ти маєш повне право написати відмову від прививок і тоді ніхто чіплятись не буде. Я так і зробила biggrin .


 
boomerДата: Субота, 2008-11-22, 7:46 PM | Повідомлення# 19
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Доречі,я теж відмовилась від щеплень,не робила навіть у роддомі,а в дитячій поліклініці написала відмову.Щоб не робити щеплення потрібна віра,але коли їх робиш потрібна ще більша віра.Наша державна медицина питаннями щеплень особливо не переймається,їм головне зробити всі.Моїй донечці 5,5 місяців і в поліклініці її називають стерильна дитина.

масипопотамчик
 
KingДата: Субота, 2008-11-22, 11:39 PM | Повідомлення# 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Всім привіт,я вперше на цьому форумі,і зразу ж хочу підтримати молодих мам,які відмовились від прививок.На мою думку,по-перше:рівень нашого медичного персоналу бажає бути кращим,по-друге:якість вакцин які вводять в наших дітей далеко не та яка б мала бути! smile

Життя прекрасна штука,якщо самому собі його не ускладнювати!
 
Форум » Форуми » Про все на світі » Чи можна користуватись гомеопатичними ліками
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: