Четвер, 2024-05-02, 8:56 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Про все на світі » Копирайт и авторские права (кому принадлежат права на христианскую музыку...)
Копирайт и авторские права
ВолченокДата: Неділя, 2007-11-04, 7:30 PM | Повідомлення# 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Тема особенно для тех, кто лично участвовал в записях музыкальных альбомов.
1. Как вы относитесь к авторским правам в христианстве? Как вы считаете, можно ли купить диск с христианской музыкой, оцифровать его и выложить в интернет для всеобщего пользования?

2. Особенно интересует мнение на этот вопрос тех, кто сам участвовал и вкладывал в запись музыкальных альбомов, одобрили бы вы, вышеописанные действия???

3. Как вы думаете необходимы ли христианам сайты по типу http://jesus.my1.ru/ ???

4. И как вы думаете, как на это смотрит Бог?

Если у кого-то есть знакомые, из известных музыкальных групп, поинтересуйтесь у них, как они смотрят на этот вопрос.

Заранее благодарю за ответы, очень интересует эта тема...


В жизни не бывает безвыходных ситуаций, бывают ситуации, выход из которых нас не устраивает...
 
StRingДата: Понеділок, 2007-11-12, 1:26 AM | Повідомлення# 2
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Я сам не займався музикою, не записував альбоми, тому, можливо, моя думка буде трохи однобокою.
І взагалі мене музика мало цікавить, мене більше цікавить відео, але я думаю це одне і теж. Наприклад я дуже вдячний тим, хто займається розповсюдженням фільмів і семінарів в інтернеті. Я переконаний, що я б не купив і десятої частини того, що я завантажив з інтернету. І, повірте, Бог працює через ці семінари (фільми). Я сам багато з них записав своїм друзям, і так як в нашому місті немає навіть магазину з християнською продукцією, для них це була майже єдина можливість мати в своїй відеотеці щось християнське.

Авторські права це звичайно цікаво, але якщо продовжити логічно далі, то напевно проповідникам також потрібно ставити копірайти на проповіді, душеопікунам також потрібно буде брати гроші за прийом, тим, хто має дар потіхи, також виставляти рахунок тому, кого вони потішили і т.д.
Здається абсурдом, але чому ж тоді всі члени тіла Христового служать безкоштовно, а деякі, з певним даром від Бога, хочуть за це брати гроші?


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
qweДата: Середа, 2007-11-14, 7:31 AM | Повідомлення# 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
String, а ти часом не брав гроші за диски зтим, що ти скачав з інтернету? wacko
 
StRingДата: Середа, 2007-11-14, 4:19 PM | Повідомлення# 4
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Ні не брав, а навпаки той семінар, який я записував, обробляв і т.д. я виставляв в інтернет для безкоштовного скачування

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
qweДата: Четвер, 2007-11-15, 6:52 PM | Повідомлення# 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
,дякую брате StRing, ти робиш дуже потрібну справу. Хай Господь тебе благословить. tongue

Повідомлення відредагував qwe - Четвер, 2007-11-15, 6:54 PM
 
Форум » Форуми » Про все на світі » Копирайт и авторские права (кому принадлежат права на христианскую музыку...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: