Четвер, 2024-04-25, 1:22 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: StRing, Flower  
Форум » Форуми » Запитання по Біблії » Притча про раби і таланти. Мт.25:14–30 (Хто раби і на що вказують таланти?)
Притча про раби і таланти. Мт.25:14–30
kbebogdanДата: Середа, 2018-10-24, 9:50 AM | Повідомлення# 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Притча про раби і таланти має подібне значення як і притча про десять дів. При роздумі над нею виникають питання: хто раби і на що вказують таланти? Ці притчі, і попередні приклади з 24 розділу Євангелії від Матвія, Ісус Христос приводить, після подання учням ознак свого другого приходу. А другий прихід Господа буде «до загинулих овечок дому Ізраїля» Мт.15:24, до тих «хто чекає Його на спасіння» Євр.9:28.
(Мт.25:14) Так само ж один чоловік, як відходив, покликав своїх рабів і передав їм добро своє.
(Мт.25:15) І одному він дав п'ять талантів, а другому два, а тому один, кожному за спроможністю його. І відійшов.
Одному дав п’ять талантів – п’ять книг Закону Мойсея, другому дав два таланти – дві книги – Пророки і Псалми, а третьому один талант – Євангелію.
(Лук.24:44) І промовив до них: Це слова, що казав Я до вас, коли був іще з вами: Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане.
(Мк.16:15) І казав Він доних: Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!
Всі вони повинні були йти і проповідувати Ізраїлю про Ісуса Христа в час другого Його приходу. Ті, що взяли п’ять і два таланти, пішли і звіщали Добру новину, як на душевному, так і на духовному рівні, що виконалось і виконується усе, написане про Ісуса Христа, в Законі Мойсея, в Пророках і Псалмах.
(Мт.25:18) А той, що одного взяв, пішов та й закопав його в землю, і сховав срібло пана свого.
А один взяв Добру новину в душевному поданні, «срібло пана свого», «шату, покрашену кров'ю. А Йому на ім'я: Слово Боже. (Об.19:13)», та й закопав в землю, в тілесне, замість того, щоб проповідувати на духовному рівні, або в кращому випадку на душевному.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: П`ятниця, 2018-10-26, 10:05 AM | Повідомлення# 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Мт.25:19) По довгому ж часі вернувся пан тих рабів, та й від них зажадав обрахунку.
(Мт.25:20) І прийшов той, що взяв п'ять талантів, приніс іще п'ять талантів і сказав: Пане мій, п'ять талантів мені передав ти, ось я здобув інші п'ять талантів. 
(Мт.25:22) Підійшов же й той, що взяв два таланти, і сказав: Два таланти мені передав ти, ось іще два таланти здобув я.
В час другого приходу (присутністі) Господа, в час скорботи, раби періоду благодаті проповідували Ісуса Христа, як Месію взаконі Мойсея (п'ять книг), і в Пророках і Псалмах (дві книги) для Ізраїлю, тим самим придбали їх душі - "інші п'ять талантів" і "інші два таланти" для Господа.
(Мт.25:24) Підійшов же і той, що одного таланта взяв, і сказав…
(Мт.25:25) І я побоявся, пішов і таланта твого сховав у землю. Ото маєш своє...
(Мт.25:26) І відповів його пан і сказав йому…
(Мт.25:27) Тож тобі було треба віддати гроші мої грошомінам, і, вернувшись, взяв би з прибутком своє.
Необхідно було посилати проповідників (грошомінів) до Ізраїля, "до загинулих овечок" і проповідувати їм Євангеліє на душевному рівні (срібло пана), що Ісус Христос і є Месія, Спаситель.
(Мт.25: 30) А раба непотрібного вкиньте до зовнішньої темряви, буде плач там і скрегіт зубів!
Отець не послав Свого Сина вчити селян, як і де сіяти зерно, оглядатись, чи не оглядатись коли за плугом і т.д. Краще сказати, як сказав Апостол Павло до Галатів, думаю не можна, а тому «хто читає, нехай розуміє!».
(Гал.3:3) Чи ж ви аж такі нерозумні? Духом почавши, кінчите тепер тілом?


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
Форум » Форуми » Запитання по Біблії » Притча про раби і таланти. Мт.25:14–30 (Хто раби і на що вказують таланти?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: