Понеділок, 2024-04-29, 5:13 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: StRing, Flower  
Форум » Форуми » Запитання по Біблії » 144 000 пропечатаних – хто вони? (Об.7 рзд.) (Причина відсутності колін Дана та Єфрема?)
144 000 пропечатаних – хто вони? (Об.7 рзд.)
kbebogdanДата: Вівторок, 2019-04-02, 9:54 AM | Повідомлення# 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Початок в темах: Престол в небі – символ духовної владти. (Об.4-5 рзд.); Відкриття печаток, –духовний зміст. (Об.6 рзд.)

Після відкриття шести печаток, сталось трясіння юдей з тілесним розумінням Слова Божого, коли відкрилась ціла правда (правда в дусі).
(Об.7:1) І після цього бачив я чотирьох ангелів, які стоять на чотирьох кутах землі, тримаючи чотири вітри землі, щоб не дув вітер ні на землю, ні на море, ні на яке дерево.
Чотири ангели, чотири духовні особи тримали не західний, північний, східний і південний вітри, а тримали чотири вітри (духовні відкриття) Євангелій, які говорять про Ісуса Христа, як про Царя, Священника, Людину і як про Сина Божого, про духовну особу.
(Ів.3:8) Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде …
Ангели стримували дію цих духовних вітрів на тілесну і душевну доктрини, а також на людину.
(Мк.8:24) І, зиркнувши, сказав той: Я бачу людей, які ходять, немов би дерева...
(Об.7:2) І бачив я іншого ангела, який сходив від сходу сонця, і мав печатку Бога Живого. І викликнув він гучним голосом до чотирьох ангелів, яким дано шкодити землі і морю, кажучи:
(Об.7:3) не робіть шкоди ні землі, ні морю, ні деревам, доки не покладемо печатки на чолах рабів Бога нашого.
Ангел вийшов від сходу, а вхід в храм знаходився теж зі сходу, щоб попечатати рабів Бога. Тілесний і душевний чоловік (земля, море, дерево), це раби, вони не розуміють Бога, бо Він Дух, а бувши попечатаними духовними печатками, будуть не тільки знати Бога, а й розуміти Його.

(Ів.15:15) Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об'явив усе те, що почув від Мого Отця.
(Об.7:4) І я чув кількість пропечатаних: пропечатаних було сто сорок чотири тисячі від усіх колін синів Ізраїлевих.
Попечатано по дванадцять тисяч з кожного коліна,
144 000 розкладаємо на 12*(5+7)*1000 = 144 000
Ізраїль (12 колін) в час скорботи ввійшов з Законом, з п’ятьма книгами Мойсея, попечатаний духовною печаткою, а це сім духів Божих.
(2Кор.3:6) Вiн дав нам здiбнiсть бути служителями Hового Завiту, не букви, але духу, тому що буква вбиває, а дух животворить.
Тисяча, символізує величність Божої милості:
(Вих.20:6) і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
(Пс.104:8) Він пам'ятає навіки Свого заповіта, те слово, яке наказав був на тисячу родів,


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: П`ятниця, 2019-04-05, 10:18 AM | Повідомлення# 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
Важливий порядок попечатання, та значення їх імен:
1.Коліно Юдине – хваліть Господа.
Бувши попечатаними духовними печатками, Ізраїль відчує руку Бога і він буде славити та хвалити Творця.
2. Коліно Рувимове – видіти.
Щоб побачити невидиме, їм необхідно народитись з гори, народитись від води і духа, після чого вони побачать у всіх книгах Писання Ісуса Христа як Месію.
3. Коліно Гадове – щастя.
Радість і щастя прийде до кожної спасенної душі.
4. Коліно Асирове – блаженство.
А спасіння великої кількості народу, спасіння рідних і близьких, приведе до блаженства.
5. Коліно Наффалимове – боротьба.
Боротьба з самим собою, поділення в сім’ях, боротьба в середині народу, з батьківськими переданнями і т.д.
6. Коліно Манасіїне – заставляючий забути.
В тій боротьбі, Ізраїлю прийдеться забути релігію Закону, бо вони зрозуміють, що Закон був провідником до Ісуса Христа Гал.3:24.
7. Коліно Симеонове – слухання.
Коли в тій боротьбі вони одержать перемогу над самими собою, над батьківськими переданнями, то почнуть слухати Духа Святого.
8. Коліно Левіїне – прив’язаність.
Народ прив’яжеться до Ісуса Христа, до свого Месії.

9. Коліно Іссахарове – нагорода.
І одержить нагороду – спасіння душі.
10. Коліно Завулонове – замешкати.
Замешкають під покровом Всевишнього.
11. Коліно Йосифове – додати, прибавити.
Бог додасть віруючим в Ісуса Христа духовні дари.
12. Коліно Веніяминове – син правиці.
При одержанні духовних дарів, вони станусь синами правиці, духовними синами.
Відсутність двох колін:
13. Коліно Дана – суддя.
В часі скорботи, Ізраїль увірує в свого Месію і Бог простить їм їх беззаконня, тому і відсутнє коліно Дана, відсутній суд.
(Єр.31:34) І вже не будуть учити один одного, брат брата, і говорити:“пізнайте Господа”, бо усі самі будуть знати Мене, від малого до великого, –
говорить Господь, – тому що Я прощу беззаконня їхні і гріхів їхніх уже не пом’яну більше.

14. Коліно Єфрема – плодоношення.
В попечатаних колінах є Йосиф і один його син Манасія, а відсутній другий син Єфрем. В час скорботи виноградник вродив плід, тобто Ізраїль увірував в Ісуса Христа, і плодоношення уже непотрібне. Церква є тіло Ісуса Христа – виноградина, а галузки виросли в часі скорботи і вродили виноград (плід).
(Ів15:5) Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.
(Ів15:8) Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.
(Ос.10:1) Ізраїль – гіллястий виноград, примножує для себе плід…                                                      
(Значення імен взято з «Біблійна Енциклопедія» Праця і видання Архимандрита Никифора Москва. 1891 р.)


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Вівторок, 2019-04-09, 9:30 AM | Повідомлення# 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Об.7:9) Після цього глянув я, і ось, велика кількість людей, яких ніхто не міг перелічити, з усіх племен і колін, і народів і людей, стояли перед престолом і перед Агнцем у білому одязі і з пальмовими віттями в руках своїх.
(Об.7:10) І викликували гучним голосом, кажучи: спасіння Богові нашому, що сидить на престолі, і Агнцеві!
(Ів.4:22) Ви вклоняєтесь тому, чого ви не знаєте, ми вклоняємось тому, що знаємо, бо спасіння від юдеїв.
В духовному світі, всі з нетерпінням очікують на покаяння Ізраїля і прийняття ним Ісуса Христа своїм Месією, і коли це станеться, то прийде спасіння Богові і Агнцеві. Те, що Бог обіцяв черес Слово Своє, здійснилось, сатана потерпів поразку.
(Об.7:13) І, почавши говорити, один із старців запитав мене: хто ці, одягнені у білий одяг, і звідки прийшли?
(Об.7:14) Я сказав йому: ти знаєш, пане мій. І він сказав мені: це ті, які прийшли від великої скорботи; вони омили одяг свій і вибілили одяг свій кров’ю Агнця.
Час скорботи довершить Божий план спасіння людства, в цьому часі не тільки Ізраїль спасеться, а й велика кількість людей, які відкликнулись на призив Господа, для праці в часі скорботи, та свою праведність омили і вибілили кров’ю Ісуса Христа Ів.6:55, бо людська праведність, це «поплямована місячним одіж» Іс.64:6.
(Об.7:15) За це вони перебувають нині перед престолом Бога і служать Йому день і ніч у храмі Його, і Той, Хто сидить на престолі, розкине намет на них (в грец.буде жити в них).
(Об.7:16) Вони вже не будуть мати ні голоду, ні спраги, і не буде палити їх сонце і ніяка спека:
Згідно цього вірша, в часі скорботи не все було відкрито, багато чого треба було приймати вірою, а у вічності не буде голоду на духовну поживу, ні спраги за живим словом.
(Пс.83:12) Бо сонце та щит Господь, Бог!
Слово Господа не буде їх палити і не будуть відчувати спеки докорів Духа Святого.
(Об.7:17) бо Агнець, Який посеред престолу, буде пасти їх і водити їх до живих джерел вод; і витре Бог усяку сльозу з очей їхніх.
Ісус Христос як Слово, посередині науки Бога, буде подавати духовну поживу і живе слово тим, які прийшли від великої скорботи.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
Форум » Форуми » Запитання по Біблії » 144 000 пропечатаних – хто вони? (Об.7 рзд.) (Причина відсутності колін Дана та Єфрема?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: