Понеділок, 2024-04-29, 2:14 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: StRing, Flower  
Форум » Форуми » Запитання по Біблії » Ім'я Його: Слово Бога. Царство Христа 1000 р. Об.19-20рзд. (Хто Він – Слово Бога і як розуміємо події сьомої 1000 років?)
Ім'я Його: Слово Бога. Царство Христа 1000 р. Об.19-20рзд.
kbebogdanДата: Субота, 2019-11-02, 10:16 AM | Повідомлення# 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Початок в темах: Престол в небі – символ духовної влади. (Об.4-5 рзд.); Відкриття печаток, – духовний зміст. (Об.6 рзд.); 144 000 пропечатаних – хто вони? (Об.7 рзд.); Голоси сурем – духовне значення ознак. (Об.8-9 рзд.); Що сказали сім громів? Два свідки–хто вони? (Об.10-11рзд); Жінка і змій–хто вони? Число 666–значення.(Об.12-13рзд); Агнець на Сіоні з бездоганними. Жатва землі.(Об.14-15 рзд); Сім золотих чаш з гнівом Бога. За що? (Об.16 рзд.); Велика блудниця, Вавилон велика–хто вона? Об.17-18 рзд.

(Вірші 19 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).


(Об.19:1) По цьому почув я наче гучний голос великого натовпу в небі, який говорив: Алілуя! Спасіння, і слава, і сила Господеві нашому (в грец.Бога нашого),
Після виявлення церкви блудниці, з доктриною антихриста 666 – душевною доктриною замішання, столицею великою Вавилон, відкривається ціла правда, про спасіння Бога нашого, Його слава і сила в Дусі Святому, за що великий натовп спасенних, в духовному світі, славить Творця.
(Об.19:2) правдиві бо та справедливі суди Його, бо Він засудив ту велику розпусницю (в грец.блудницю), що землю зіпсула своєю розпустою (в грец.своїм блудом), і помстив за кров Своїх рабів з її рук!    
(Об.19:3) І вдруге сказали вони: Алілуя! І з неї дим виступає на вічні віки!
Ствердження що правдиві і справедливі суди Божі для великої блудниці, приходять не від передбачень її блуду, а від того, що в результаті своєї діяльності, сповідування хибної доктрини, були зведені народи Землі. Суд Божий над церквою блудницею, з її доктриною Вавилон, відбудеться в Дусі Святому (в огні). Причини і результати цього суду, в душевному виясненні (з неї дим виступає), будуть подані жителям Землі.

(Об.19:4) І попадали двадцять чотири старці й чотири тварині (живі істотидоб.мною), і поклонилися Богові, що сидить на престолі, говорячи: Амінь, алілуя!
Після завершення Божого плану спасіння людства, спасінням народу Ізраїля і покаранням церкви блудниці, двадцять чотири старці (двадцять чотири години доби), чотири живі істоти (чотири Євангелії), поклонились Богові, говорячи: Амінь – кінець, ми виконали те, що Ти нам доручив, алілуя –слава Тобі. 
(Об.19:5) А від престолу вийшов голос, що кликав: Хваліть Бога нашого, усі раби Його, і всі, хто боїться Його, і малі, і великі!
Від влади, від науки Господньої вийшов закличний голос до рабів, до тих, кому не відкриті були дороги Господні в періоді благодаті, до малих і великих, тобто з малим і великим рівнем знань і відкриттів, але які боялись Його, щоб хвалили Бога нашого, бо навіки Його милосердя.
(Пр.9:10) Страх Господній початок премудрости, а пізнання Святого це розум


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Середа, 2019-11-06, 10:07 AM | Повідомлення# 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 19 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.19:6) І почув я ніби голос великого натовпу, і наче шум великої води, і мов голос громів гучних, що вигукували: Алілуя, бо запанував Господь, наш Бог Вседержитель!
Знову лунає з духовного світу ніби голос, а слова «ніби», «наче»,«мов» вказують на те, що ці голоси можуть почути тільки народжені з гори, народжені від води і духа, бо це духовні голоси. Віддавали славу Богові і стверджували про панування Вседержителя, як великий натовп спасенних народів, так і живе Слово Творця (шум великої води), а також покарання блудників і відступників (голос громів гучних).
(Об.19:7) Радіймо та тішмося, і даймо славу Йому, бо весілля Агнця настало, і жона Його себе приготувала!
Радіти, тішитися і віддати славу Богові на Землі в часі скорботи, можуть тільки духовно живі, залишені Господом для праці в цьому часі, які в стані побачити і зрозуміти духовні процеси. При закіннченні часу скорботи з його процесами, настає весілля Агнця, і молода (Церква) Його себе приготувала.

(Об.19:8) І їй дано було зодягнутися в чистий та світлий вісон, бо віссон то праведність святих. 
Церква, яка складається з людей, повинна зодягнутись в чистий та світлий вісон, який є праведністю святих, а це праведність Слова, і ця праведність є відмінною від праведності світу, від праведності церкви блудниці, тобто від їхньої самоправедності.
(Об.19:9) І сказав він мені: Напиши: Блаженні покликані на весільну вечерю Агнця! І сказав він мені: Це правдиві Божі слова!
В весільній вечері приймають участь Агнець, як молодий, жона – Церква, як молода, і покликаний на весільну вечерю Агнця – Ізраїль. Блаженними, тобто щасливими, будуть ті євреї, які в кінці часу скорботи увірують в Ісуса Христа як Месію, і приймуть участь, як покликані, у весільній вечері. Вислів: «Це правдиві Божі слова!» підкреслює правдивість і важливість вказаної події.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Субота, 2019-11-09, 10:59 AM | Повідомлення# 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 19 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.19:10) І я впав до його ніг, щоб клонитись йому. І він каже мені: Таж ні! Я співслуга твій та братів твоїх, хто має засвідчення Ісусове, Богові вклонися! Бо засвідчення Ісусове, то дух пророцтва.
Духовні, службові особи, посилаються на служіння тим людям, які мають спасіння вспадкувати. Всі, хто перебуває в Слові Божому, а це засвідчення Ісусове, хто прагне духовного вияснення Слова, одержать його, і це вияснення буде пророчим.
(Євр.1:14) Чи не всі вони (Анголи) духи служебні, що їх посилають на службу для тих, хто має спасіння вспадкувати?
(Об.19:11) І побачив я небо відкрите. І ось білий кінь, а Той, Хто на ньому сидів, зветься Вірний і Правдивий, і Він справедливо судить і воює.
Засвідчення Ісусове, а це дух пророцтва, відкриває небо, відкриває духовні очі і дає можливість побачити учасників духовних подій, та зрозуміти духовні процеси. Вірний і Правдивий, це Ісус Христос, як Слово Бога, яке в часі скорботи сидить не на ослі, як миротворець, а сидить на білому коні, як чиста, бойова, переможна наука, яка буде справедливо судити і воювати з блудниками і відступниками.

(Об.19:12) Очі Його немов полум'я огняне, а на голові Його багато вінців. Він ім'я мав написане, якого не знає ніхто, тільки Він Сам.
Очі Вірного і Правдивого, очі Слова Божого – полум’я огняне і Творець пославСвоє Слово, щоб люди через це Слово спаслись, але це Слово буде судити світ.
(Ів.12:48) Хто цурається Мене, і Моїх слів не приймає, той має для себе суддю: те слово, що Я говорив, останнього дня воно буде судити його!
Вінець покладається на голову переможцю, а сидячий на білому коні мав багато вінців, які вказують на багато перемог Вірного і Правдивого Слова Божого. Ім’я людини нічого не говорить про людину, про людину говорить те, що наповняє це ім’я, а наповняє це им’я, інформація про власника цього імені, освіта, характер, сімейний стан, уподобання і т.д. В Слові Божому є інформація про Творця, про Власника Слова, а це Його наука і тільки вона знає і розкриває справжнє ім’я.
(Пс.137:2) Вклоняюсь до храму святого Твого, і славлю Імення Твоє за Твоє милосердя й за правду Твою, бо звеличив Ти був над усе Своє Ймення та слово Своє!


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Середа, 2019-11-13, 10:32 AM | Повідомлення# 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 19 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.19:13) І зодягнений був Він у шату, покрашену кров'ю (в грец.занурену в кров). А Йому на ім'я: Слово Боже.
Бог є Дух (Ів.4:24) і Його Слово духовне, а людина бувши душею живою (Бут.2:7), духовного Слова зрозуміти не зможе, тому цьому Слову необхідно було надати душевне значення (шату занурену в кров). Ім’я вершника на білому коні Слово Боже – Слово духовне.
(Об.19:14) А війська небесні (в грец.в небі), зодягнені в білий та чистий віссон, їхали вслід за Ним на білих конях.
Війська в духовному світі, це Анголи, як службові особи, зодягнені в чистий і білий вісон, а це праведність Слова і послух Йому.
(Об.19:15) А з Його уст виходив гострий меч, щоб ним бити (в грец.в ньому поражати) народи. І Він пастиме їх залізним жезлом (в грец.в посоху залізному), і Він буде топтати чавило вина лютого гніву Бога Вседержителя!
З уст Вірного і Правдивого виходив гострий меч, яким є Слово Бога, в Ньому Він буде поражати народи Ів.12:48, Господь буде пасти народи в Законі Божому (в посоху залізному), а це Слово Боже.

(Об.19:16) І Він має на шаті й на стегнах Своїх написане ймення: Цар над царями, і Господь над панами.
Слово Боже є Цар над царями (десятьма заповідями), і Господь над панами (пожадливість тілесна, пожадливість очам, і пиха життєва 1Ів.2:16).
(Бут.4:7) Отож, коли ти (Каїн) добре робитимеш, то підіймеш обличчя своє, а коли недобре, то в дверях гріх підстерігає. І до тебе його пожадання, а ти мусиш над ним панувати.
(Об.19:17) І бачив я одного Ангола, що на сонці стояв. І він гучним голосом кликнув, кажучи до всіх птахів, що серед неба літали: Ходіть, і зберіться на велику Божу вечерю,
Творець у Слові уподобляється сонцю Пс.83:12, Ангол, як службова особа з духовного світу, твердо стоїть на Слові Божому (на сонці). Споглядаючи за відступом від духовного слова в часі скорботи, а це кінець періоду благодаті – вічір, закликає птахів, які крадуть посіяне слово Мт.13:4;19, на вечерю.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Субота, 2019-11-16, 10:40 AM | Повідомлення# 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 19 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ). 

(Об.19:18) щоб ви їли тіла царів, і тіла тисячників, і тіла сильних, і тіла коней і тих, хто сидить на них, і тіла всіх вільних і рабів, і малих, і великих.
Птахи, подоба слуг лукавого, вони їдять тіла (використовують тілесну пожадливість1Ів.2:16), царів, тисячників, сильних (зверхників блудниці); коней і тих, хто сидить на них (тілесної науки блудниці); всіх вільних і рабів, і малих, і великих (членів блудливих спільнот з тілесною наукою).
(Об.19:19) І я побачив звірину, і земних царів, і війська їхні, зібрані, щоб учинити війну з Тим, Хто сидить на коні, та з військом Його.
Сидячий на білому коні – Вірний і Правдивий, це Ісус Христос з мечем, з Словом в устах Своїх, а військо Його – духовні службові особи. Ось з Ним і військом Його, вирішили вчинити війну звірина (антихрист) з земними царями (цінності світу цього 1Ів.2:16), та з членами церкви блудниці (війська їхні).
(Об.19:20) І схоплена була звірина, а з нею неправдивий пророк, що ознаки чинив перед нею, що ними звів (в грец.обдурив) тих, хто знамено звірини прийняв і поклонився був образові її. Обоє вони були вкинені живими до огняного озера, що сіркою горіло (в грец.в сірці горить).

В кінці часу скорботи, при виявленні блудниці, з її фальшивою доктриною, буде відкрито, що звірина з моря (антихрист) із душевною доктриною, та звірина з землі (неправдивий пророк) з тілесним (словесним) підтвердженням цієї науки з Писання, представляють диявола. Вони через ознаки, через знамено звірини, обдурили мешканців Землі і люди поклонились образові, тобто науці антихриста, а в його образові самому дияволу. Правда, про цю діючу (живу) фальшиву науку, з неправдивими ознаками, буде відкрита Духом Святим (кинені в огняне озеро), і це виявлення буде в світлі Слова Божого (в сірці горить).
(Об.19:21) А решта побита була мечем (в грец.в мечі) Того, Хто сидів на коні, що виходив із уст Його. І все птаство наїлося їхніми трупами (в грец.тілами).
Частина людей Землі віддано сповідували фальшиву релігію блудниці, ось ця категорія людей (решта) і буде осуджена пророчим Словом Ісуса Христа (побита в мечі), в результаті чого, виявиться хибність тілесних тлумачень слів Христа.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Середа, 2019-11-20, 10:43 AM | Повідомлення# 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 20 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.20:1) І бачив я Ангола, що сходив із неба, що мав ключа від безодні, і кайдани великі (в грец.ланцюг великий) в руці своїй.
Ангол, як службова особа духовного світу, наділена повноваженнями відкривати і закривати безодню, яка є змістом духовного світу.
(Пс.35:7) ПравдаТвоя, — як гори Божі, а присуди (в рос.судьбы) Твої, — як безодня велика, про людей і про тварин піклуєшся Ти, Господи.
Судьба людини, це інформація про все, що відбувається з даною людиною протягом її земного життя. Безодня велика, це теж судьба, це вічно існуючий зміст (в рос.вечно существующее содержание) духовного світу.
(Об.20:2) І схопив він змія, вужа стародавнього, що диявол він і сатана, і зв'язав його на тисячу років,
Противник Божий сатана, який названий змієм, є духовною особою і йому буде заборонено здійснювати свій духовний вплив на людство Землі протягом тисячу років, він буде зв’язаний в своїх діях повелінням Господнім, яке уподобляється земному, тобто, зв’язанню ланцюгом.

(Об.20:3) та й кинув його до безодні, і замкнув його, і печатку над ним поклав, щоб народи не зводив (в грец.обманював) уже, аж поки не скінчиться тисяча років. А по цьому він розв'язаний буде на короткий час.
Змій буде кинений в духовну безодню, тобто він буде знаходитись в духовному інформаційному просторі, зв’язаним, закритим духовним ключем та покладеною духовною печаткою над ним, що вказують на заборону його діяльності, бо його діяльність зводилась до обману людей Землі.
(Об.20:4) І бачив я престоли та тих, хто сидів на них, і суд їм був даний, і душі стятих за свідчення про Ісуса й за Слово Боже, які не вклонились звірині, ані образові її, і не прийняли знамена на чола свої та на руку свою. І вони ожили, і царювали з Христом тисячу років.
На початку вірша говориться про сидячих на престолах, яким даний суд, а це суд над дванадцятьма племенами Ізраїля, який будуть звершувати дванадцять Апостолів Ісуса Христа, про що Він попереджав під час Своєї місії на Землі.
(Мт.19:28) …Син Людський засяде на престолі слави Своєї, тоді сядете й ви, що за Мною пішли, на дванадцять престолів, щоб судити дванадцять племен Ізраїлевих.
Апостол Іван бачив також душі людей, вбитих в часі скорботи за свідчення про Ісуса й за Слово Боже, які ожили і царювали з Христом тисячу років.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Субота, 2019-11-23, 10:45 AM | Повідомлення# 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 20 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.20:5) А інші померлі (в грец.мертві) не ожили, аж поки не скінчиться тисяча років. Це перше воскресіння.
(Об.20:6) Блаженний і святий, хто має частку в першому воскресінні! Над ними друга смерть не матиме влади, але вони будуть священиками Бога й Христа, і царюватимуть з Ним тисячу років.
Щасливими і відділеними від цінностей матеріального світу, в сьомій тисячі років будуть ті, які воскресли в першому воскресінні, які зазнали насильницької смерті в часі скорботи за свідчення про Ісуса Христа та за Слово Боже. Вони будуть свідченням для живучих на Землі про Бога й Христа, а друга смерть, духовна смерть, над ними не матиме влади. Наголошення про другу смерть робиться тому, що все людство Землі, після часу скорботи, тобто в сьомій тисячі років буде піддане духовній смерті.

(Об.20:7) Коли ж скінчиться тисяча років, сатана буде випущений із в'язниці своєї.
(Об.20:8) І вийде він зводити (в грец.обманювати) народи, що вони на чотирьох краях землі, Гога й Магога, щоб зібрати їх добою (в грец.на війну), а число їхнє як морський пісок.
Після закінчення сьомої тисячі років, сатана вийде з безодні, а це духовний інформаційний простір, щоб обманювати жителів Землі, і зібрати їх на війну з вірними Господу. Вислів «на чотирьох краях землі, Гога й Магога», означає всі народи Землі, про що Господь попереджав через пророка Єзекіїля.
(Єз.38:14) Тому проречи пророцтво, сину людський, і скажи Гогу
(Єз.38:15) і підеш з місця твого, від меж півночі, ти і багато народів з тобою, всі, що сидять на конях, зборище велике і військо численне.
(Єз.38:16) І піднімешся на народ Мій, на Ізраїля, як хмара, щоб покрити землю: це буде в останні дні, і Я приведу тебе на землю Мою, щоб народи пізнали Мене, коли Я над тобою, Гог, явлю святість Мою перед очима їх.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Середа, 2019-11-27, 10:38 AM | Повідомлення# 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ
(Вірші 20 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.20:9) І вийшли вони на ширину землі, і оточили табір святих та улюблене місто. І зійшов огонь з неба, і пожер їх.
Обман сатани буде зводитись до того, що наука Ісуса Христа (улюблене місто) є помилковою, а свідчення воскреслих в першому воскресінні (табір святих), якібули вбиті за Христа та Слово Боже в часі скорботи, неправдиві. Огонь Духа Святого спалить брехливі аргументи сатани, та його прибічників.
(Об.20:10) А диявол, що зводив (в грец.обманював) їх, був укинений в озеро огняне та сірчане (в грец.огня та сірки), де звірина й пророк неправдивий. І мучені будуть вони день і ніч на вічні віки.

Диявол, як духовна особа, буде кинений в Божу духовну істину (озеро огня), підтверджену Словом Божим (сіркою). В цьому «озері огня та сірки», також буде знаходитись звірина (антихрист) із своєю душевною доктриною 666, та неправдивий пророк з тілесним тлумачанням Писання. Вічність мук диявола та його прихильників, стверджує земний, тілесний вислів «день і ніч на вічні віки».
(Об.20:11) І я бачив престола великого білого, і Того, Хто на ньому сидів, що від лиця Його втекла земля й небо, і місця для них не знайшлося.
В першому і другому віршах четвертого розділу, говориться про перебування Апостола Івана в небі, в духовному вимірі, де він бачив престола і Сидячого на ньому, також йому було показано перебіг процесів і подій часу скорботи. Після засудження диявола і його прихильників, Іван знову бачить престола, але великого і білого, тобто він бачить величну, переможну владу Творця. В присутності Того Хто сидів на великому білому престолі, фізична матеріальність (земля), а також духовна наука (небо) надана людині, для розуміння духовних процесів і подій, від Його лиця тікають, настільки вони недосконалі.


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
kbebogdanДата: Субота, 2019-11-30, 10:22 AM | Повідомлення# 9
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ПРОДОВЖЕННЯ  
(Вірші 20 розділу приведені з дослівного перекладу грецького НЗ).

(Об.20:12) І бачив я мертвих великих і малих, що стояли перед Богом. І розгорнулися книги, і розгорнулась інша книга, то книга життя. І суджено мертвих, як написано в книгах, за вчинками їхніми.
Перед Богом стояли духовно мертві сини Ізраїля, первосвященники, царі, начальники колін (великі), а також просто євреї (малі), які померли в тілі, неприйнявши Ісуса Христа своїм Месією, своїм Спасителем.
(Єр.7:33) І стане труп цього народу за стерво небесному птаству та земній звірині, і не буде, хто б їх відстрашив!
Погани, які увірували в Ісуса Христа, записані Ним у книгу життя, пізніше їхні діла записуються в книгу діл. Для євреїв, перше пишуться в книги діла їхньої віри в прихід Месії, а в другому приході Господа, після увірування Ізраїля в Ісуса Христа, вони згідно діл віри в прихід Месії, будуть записані в книгу життя. Духовно мертвий Ізраїль і буде суджений згідно діл віри в прихід Месії.

(Об.20:13) І дало море мертвих, що в ньому, і смерть і ад дали мертвих, що в них, і суджено їх згідно з їхніми вчинками (в грец.ділами).
Душевне людство Землі (море) дало духовно мертвих, смерть (тілесна) і ад (місце очікування суду), дали духовно мертвих і суджено їх згідно діл віри в прихідМесії.
(Об.20:14) Смерть же та ад були вкинені в озеро огня. Це друга смерть, озеро огня.
Смерть (тілесна) і ад (місце очікування суду) це духовні складові, при закінченні земного буття, у вічності, в духовному світі, вони непотрібні і їхнє місце озеро огня, тобто суд духовної правди.
(Об.20:15) А хто не знайшовся написаний в книзі життя, той укинений буде в озеро огня.
Народ Ізраїля, хто не записаний в книзі життя Мт.12:31-32, залишились духовно мертвими і вони будуть кинені в суд духовної правди Ів.16:13 (озеро огня).


А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
 
Форум » Форуми » Запитання по Біблії » Ім'я Його: Слово Бога. Царство Христа 1000 р. Об.19-20рзд. (Хто Він – Слово Бога і як розуміємо події сьомої 1000 років?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: