Четвер, 2024-05-02, 6:27 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Форуми » Молодіжний християнський табір "Пріоритет" » Запитання і відпровіді про табір
Запитання і відпровіді про табір
StRingДата: Субота, 2006-02-18, 11:16 PM | Повідомлення# 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Привіт,
Тут ви можете задати всі питання, що стосуються молодіжного християнського табору "Пріоритет". Роскажемо все, що знаємо tongue


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
LavinaДата: Четвер, 2006-06-22, 1:57 PM | Повідомлення# 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Привіт! smile Я Наталя! Мені дуже цікаво що це за табір? На яку аудиторію розраховуєте (віруючі, невіруючі)? Численність? Досвід? Багато у вас працівників в команді? Ми теж проводимо молодіжні табори(наметові) спрямовані на євангелізацію молоді. Дуже цікаво, є вже маленький досвід але цікаво почути як ви працюєте!? Може навіть буде чим обмінятися! smile
 
StRingДата: П`ятниця, 2006-06-23, 12:32 PM | Повідомлення# 3
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Привіт Наталя,
Я думаю в майбутньому буде сторінка на сайті про табір, там буде більше інформації.
Якщо коротко то це молодіжний табір, який ми проводимо в горах Карпатах, декілька км від найвищої гори Говерли. Перший заїзд ми робимо для учасників віком від 15 до 18 років. Другий заїзд від 18 років і старше. Табір розрахований на різну аудиторію. Хоча спочатку ми розраховували на учасників з церков області, але зараз більше 30% учасників взагалі не відвідують євангельські церкви. Кожного заїзду ми приймаємо 80-90 учасників. Більше не дозволяє територія і умови проживання. Є команда працівників (близько 30) яка вже має певний досвід роботи в таборах.

А що в вас за табір?


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників

Повідомлення відредагував StRing - П`ятниця, 2006-06-23, 12:34 PM
 
LavinaДата: П`ятниця, 2006-06-23, 4:48 PM | Повідомлення# 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Ми проводимо табори як я вже говорила наметові, кожний рік ми міняємо назву як і всю програму. В минулому році це був табір (по рус. "Перезагрузка"), десь на 40 відпочиваючих. Ми трохи обіграли "Матріцу", я боюсь що якщо я почну в подробицях розповідати про табір то займу дуже багато місця на форумі. Але це було класно! biggrin В цьому році ми теж збираємось проводити наметовий табір він має назву "Exit". Теж плануємо цікаву програму, гарне місце для відпочинку (подалі від людей) biggrin Ми теж плануємо зробити сайт своєї церкви і там розмістити все про наші табори, поділитися ідеями, своїми розробками... Якщо тебе цікавить щось конкретне запитуй я з радістю розповім!
А ви якусь базу знімаєте в Карпатах? Чи це щось своє?
 
StRingДата: Субота, 2006-06-24, 10:30 AM | Повідомлення# 5
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
В нас своя база. Ну якщо це можна назвати базою. Два будиночки, кухня і невелика територія.
Але ми плануємо там багато переробити. Вже дещо почали робити. Я думаю скоро там буде гарна база.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
LavinaДата: Понеділок, 2006-06-26, 4:05 PM | Повідомлення# 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Классно иметь что-то свое! Потому что уже который год мучаемся в поисках спокойного местечка. wacko Хотя у вас на западной попроще с этим, у нас проблема даже хвойный лес толковый найти. Ну ничего лишь бы было желание работать, а Бог все устроит. smile Я желаю вам классных лагерей, интересно немножко узнать о вашей программе? У вас есть четкая программа или это что-то вроде отдыха с вечерними общениями? Просто все всё делают по разному, хотелось бы услышать как вы?

Повідомлення відредагував Lavina - Понеділок, 2006-06-26, 4:06 PM
 
StRingДата: Понеділок, 2006-06-26, 4:27 PM | Повідомлення# 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Lavina)
У вас есть четкая программа или это что-то вроде отдыха с вечерними общениями?

У нас чітка програма, розписана по годинах і навіть хвилинах. Всіх учасників ділимо на групи. На 7-8 учасників є один лідер-наставник, який живе разом з групою, приймає участь у всіх міроприємствах разом з групою.
Спрощено програма виглядає так: зранку після сніданку дискусійні групи по темі табору, потім різні спортивні змагання, загальнотабірні ігри, вільний час, вечіріні спілкування. Також кожного року ми організовуємо похід на Говерлу. Це просто супер!
А як у вас проходить?


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
LavinaДата: Вівторок, 2006-06-27, 1:21 PM | Повідомлення# 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
В принципе, тоже мы делаем четкую программу расписанную от подъема и до отбоя. Ну примерно выглядит вот так:
Распорядок лагеря “Перезагрузка”
7:30 Подъем команды
8:00 Запуск (подъем)
8:30 На старт (зарядка)
8:45 Страйк (построение)
9:00 Запитка 1. (завтрак)
10:00 Есть контакт (дискуссионные группы)
11:00 Ледниковый период (обще лагерные и ледокольные игры)
13:00 Запитка 2. (обед)
14:00 Режим ожидания (время отдыха)
15:00 Вотербум (речка)
16:00 Веселые старты (спорт. игры, соревнования)
18:00 Запитка 3. (ужин)
20:00 Перезагрузка (прославление, проповедь)
21:30 Точка сборки (развлекательная вечерняя программа)
22:30 Снек (чай, печенье)
24:00 Отключка (отбой)

Ну это сам понимаешь в кратце, мы на каждый лагерь по разному называем все мероприятия, приблизительно в соответсвии с темой лагеря и спецификой. У нас на ура каждый раз в лагере идет радио, стол заказов во время обеда и ужина,кто хочет передает приветы и пожелания таким способом. Диджеям smile работки хватает. Ну и особо любят ночные игры. Каждый день у нас проходит под каким то названием (День crasy приколов, Экстрим, Национальный, Жизнь за день) пока у нас хватает фантазии выдумывать что-то новое для своего лагеря и в этом году у нас будут другие игровые темы дней. Ну а с походом нам не фарт :))) идти особо некуда. Хотя мы им в прошлом году устроили горячую встречу smile Так что им выдался поход в лагерь с приключениями smile А вы программу сами пишите? Где набираете работников? Или все делаете силами своей церкви? Может подкинешь что-нибудь пикантное новенькое? Ничего что я так много болтаю тут и расспрашиваю???

 
StRingДата: Вівторок, 2006-06-27, 2:08 PM | Повідомлення# 9
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Lavina)
Ничего что я так много болтаю тут и расспрашиваю???

Не нічого, а дуже добре. smile hello Для того цей форум і створений.
Quote (Lavina)
А вы программу сами пишите? Где набираете работников? Или все делаете силами своей церкви?

Програми в нас складаються по різному. Минулого року ми використовували програму ХМЛ "Гострі кути". Цього року в нас своя програма спільно з інститутом індуктивного вивчення Біблії. Тема всіх дискусій буде: "Сексуальність в світлі Біблії".
Табір в нас обласний. Учасники приїзжають з всієї області і не тільки з нашої tongue
Відповідно працівників набираємо також з всієї області. Хоча в основному задіяні декілька церков.
Quote (Lavina)
Может подкинешь что-нибудь пикантное новенькое?

А що саме тебе цікавить?
Доречі на цьому сайті в розділі "Бібліотека" є хороші книжки для проведення таборів і підготовки команди.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
LavinaДата: Четвер, 2006-06-29, 4:11 PM | Повідомлення# 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Так! Я бачила! Там є щось і нове, але в принципі багато знайомого, в мене досить непогана база ресурсів, я більш маю на увазі якісь персональні розробки, чи то ідея якоїсь рольової гри, чи може якісь цікаві приколи, чи може якісь постановки нові... А ким ти працюєш в таборі? Ти відповідаєш за розробку программи?

p.s. Вітаю тебе і всіх фанів нашої футбольної збірної, що вони пройшли в 1/4!!!! :)))Давайте підтримаєм їх молитовно в завтрашній грі!!!!

 
StRingДата: П`ятниця, 2006-06-30, 2:10 PM | Повідомлення# 11
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Lavina)
в мене досить непогана база ресурсів

А ти не могла б того, що в нас на сайті немає прислати? Я б розмістив це на сайті для загального користування.

Quote (Lavina)
А ким ти працюєш в таборі? Ти відповідаєш за розробку программи?

Працював в таборі я в різних ролях: лідером, координатором програми, адміністратором, перекладачем, ведучим новин і ще деякими tongue . Зараз я відповідальний за молодіжне служіння нашої області а молодіжний табір - це один з напрямків служіння. Хоча в мене є команда яка займається табором і відповідальний саме за табір. Зараз я більше приймаю участь в стратегічному плануванню роботи табору і значно менше в детальній розробці програми. Тому конкретних розробок в мене немає. Але, можливо, після проведення коли я зберу всі матеріали в координаторів програми я зможу щось тобі прислати.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
LavinaДата: Четвер, 2006-07-06, 9:28 PM | Повідомлення# 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Я в принципі не проти поділитися тим що є але я думаю що краще буде якщо я вишлю це тобі на e-mail а ти вже сам подивишся, що з цього варте вашої уваги! Буду чекати цікавостей від вас! smile З повагою!!!
 
StRingДата: П`ятниця, 2006-07-07, 7:06 AM | Повідомлення# 13
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Lavina)
Я в принципі не проти поділитися тим що є але я думаю що краще буде якщо я вишлю це тобі на e-mail а ти вже сам подивишся, що з цього варте вашої уваги!

Будемо дуже вдячні, і не тільки ми, але й відвідувачі сайту smile


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
priorityДата: Вівторок, 2006-10-10, 9:00 PM | Повідомлення# 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Офлайн
На сайті виложені фотографії з табору "Пріоритет-2006". Шукайте їх в фотоальбомі
 
NatalyДата: Вівторок, 2006-10-24, 1:13 PM | Повідомлення# 15
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Дивились фотографії, ви молодці!!! hands нажаль мене там немає weep
 
МарфуткаДата: Субота, 2006-11-25, 0:20 AM | Повідомлення# 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Була я в таборі 3, чи 4 рази... Класно...Природа, проповіді.....після приїзду додому зажди було важко.....хотілось назад..... smile
 
StRingДата: Четвер, 2007-06-07, 6:57 PM | Повідомлення# 17
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Цього року знову буде табір "Пріоритет"!!!!!
Перший заїзд з 6 по 11 серпня, другий - з 13 по 18 серпня.
Приєднуйтесть!!!


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
bratmukolaДата: Субота, 2008-01-19, 10:39 PM | Повідомлення# 18
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Офлайн
А як приєднатись і до кого звертатись?

brat Kolja
 
YulainДата: Середа, 2008-12-17, 1:45 AM | Повідомлення# 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Де, в кого і коли можна взяти (придбати) більше фотографій з табору "Пріорітет 2008" (бажано на диску)?

Говори що думаєш, але думай що говориш
 
StRingДата: Неділя, 2008-12-21, 8:25 AM | Повідомлення# 20
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Можна в мене smile

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
Форум » Форуми » Молодіжний християнський табір "Пріоритет" » Запитання і відпровіді про табір
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: