Четвер, 2024-05-02, 11:03 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Молодіжне служіння » Служіння - важка ноша?
Служіння - важка ноша?
FlowerДата: Четвер, 2007-07-12, 12:57 PM | Повідомлення# 21
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (Марго)
"Хочете дізнатися, ваше це служіння чи ні, - почніть його робити. І все стане ясно".

Я думаю, що спершу потрібно спитати Бога, а вже потім починати щось робити! yes


 
МаргоДата: Понеділок, 2007-07-16, 12:08 PM | Повідомлення# 22
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Flower, це само собою зрозуміло, але як Бог відповість, якщо ти нічого не робиш?

Повідомлення відредагував Марго - Понеділок, 2007-07-16, 12:09 PM
 
FlowerДата: Неділя, 2007-10-07, 10:44 PM | Повідомлення# 23
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
невже для того, щоб Бог відповів нам потрібно щось робити. Він і без нашої допомоги справиться!!! Бог може інакше відповісти, а не через наші помилки.

 
СвєтаДата: Середа, 2007-10-10, 9:42 PM | Повідомлення# 24
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
А які служіння переважно виконують у ваших церквах сестри(крім служіння на кухні і молитви)?Можливо хтось бачив якісь особливі сестринські служіння?

З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: Середа, 2007-10-10, 10:11 PM | Повідомлення# 25
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Дуже багато!!!! Можливо, ти просто не замічала, але приглянься і побачиш. Милосердя (відвідування хворих), недільна школа, служіння в притулках або школах, хор, прибирання, навчання молодих дівчат(Тит. 2:4),душеопікунство і б. ін.. В кожній церкві по-різному. Але ці служіння дуже важливі для Бога.

 
СвєтаДата: Середа, 2007-10-10, 10:19 PM | Повідомлення# 26
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Flower, [quoteДуже багато!!!! Можливо, ти просто не замічала, але приглянься і побачиш.]
Чому не помічала?Помічала!
Молодці!


З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: Середа, 2007-10-10, 10:29 PM | Повідомлення# 27
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
мені цікаво яке служіння в церкві маєш ти? Якщо не секрет biggrin

 
СвєтаДата: Середа, 2007-10-10, 10:51 PM | Повідомлення# 28
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Не секрет.
Роблю фінансові звіти.Можливо це не таке відповідальне служіння як в притулку, але крім мене воно в нашій помісній церкві нікому не до вподоби.
А так просто служіння допомоги:кому морально, кому матеріально, кому ділом, кому словом


З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: Четвер, 2007-10-11, 8:42 PM | Повідомлення# 29
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
всяке служіння відповідальне, тому що ми робимо це для Господа, а не просто для людей!

 
StRingДата: Неділя, 2007-10-21, 7:01 AM | Повідомлення# 30
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Свєта)
Не секрет.
Роблю фінансові звіти.Можливо це не таке відповідальне служіння як в притулку, але крім мене воно в нашій помісній церкві нікому не до вподоби.
А так просто служіння допомоги:кому морально, кому матеріально, кому ділом, кому словом

А що ти відчуваєш виконуючи це служіння? Це для тебе приємно, радісно, ти робиш це з великим бажанням, чи навпаки потрібно себе примушувати і часто робити не хочеться?


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
СвєтаДата: Понеділок, 2007-10-22, 0:04 AM | Повідомлення# 31
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Та ні з примусу я це не роблю, навпаки, я люблю математику!
Хоча можливо це не відповідає всім стандартам бухгалтерії, але покищо на це кажуть "амінь"


З Господом жити прекрасно
 
godschild@Дата: Понеділок, 2007-10-22, 10:46 PM | Повідомлення# 32
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Якщо не подобаеться служіння на яке поставили в церкві?Що робити?Підскажіть?

Аннушка
 
StRingДата: Понеділок, 2007-10-22, 11:55 PM | Повідомлення# 33
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
На мою думку спочатку потрібно самому розібратись в собі: чому мені не подобається це служіння?
Можливо причина просто в мені: у моєму відношенні до служіння, до Бога, до людей, яким служиш, мої мотиви - чому я служу і т.д.
Але, якщо з вищезгаданим усе нормально, то можливо служіння не є по тому дару Духа, який Бог дав мені. Тоді я не буду відчувати радість, мир і зрештою не буде видно плоду служіння. Тому що в кінці-кінців ми самі своїми силами нічого не можемо зробити для Божого Царства. Це все робить Бог через нас. І для цього Він дає нам певні здібності, дари.
Тоді потрібно дослідити які дари у мене і служити тими дарами які Бог дав. Це буде саме те служіння в якому Бог хоче бачити мене.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
bratmukolaДата: Неділя, 2008-01-20, 0:05 AM | Повідомлення# 34
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників

Що означає ця цитата???

І ще питання до вас!

Наприклад мені і ще більшій половині громади не подобається наш "пастир" громади, і що робити???
Адже в Біблії пише, що всяка влада від Господа?
Але в нас діється таке
- молодіжні відмінили (бо кажуть що там "кавалерка") але повинно бути якесь спілкування між віруючими бо при відсутності задіяння молоді молодь іде в світ в бари на дискотеки займається ... тим чим не потрібно, чере те що її вважають лишньою і хочуть нею тільки попихати таке знести може не кожен і молодь іде на вулицю а там ... а там 100 грам і більше і починається...
- молитися на мовах заборонили (якось після служіння "тіпа пастир" залишив жінку яка молилась на мовах і сказав "Хто тобі позволив молитися мовами? І нащо ти переказала псальму Давидову"
- є дарований молоденький братик який має видіння і доречі про нього виявляються досить погані речі, а він це теж заборонив і сказав "не приймав і не буду приймати" ми пересвідчились в двох Божих Помазаників, що це від Бога і питались в багатьох церквах в Рівному, було багато благословінь і підтверджень, що це від Бога.
- не пускає охочих проповідників до слова а сам подає Біблію кому читати, запалені люди залишаються обурені.
- при молитві він не закриває очі а всіх пасе, сам пересвідчився.
ітд.

Ми хотіли щось зробити але через цього молоденького хлопчика було відкрито, щоб ми чекали говорили і молилися за нього і не зачіпали його може він покається.

Так і робимо може і ви щось порадите.


brat Kolja
 
StRingДата: Неділя, 2008-01-20, 8:22 AM | Повідомлення# 35
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (bratmukola)
Quote (StRing)
Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
Що означає ця цитата???

Яке завдання радника? Він нічого не робить, а тільки дає свої поради. Багато людей, нажаль, так хочуть служити Богу.
Quote (bratmukola)

- молодіжні відмінили (бо кажуть що там "кавалерка") але повинно бути якесь спілкування між віруючими бо при відсутності задіяння молоді молодь іде в світ в бари на дискотеки займається ... тим чим не потрібно, чере те що її вважають лишньою і хочуть нею тільки попихати таке знести може не кожен і молодь іде на вулицю а там ... а там 100 грам і більше і починається...

В нас деякий час пастир сам проводив молодіжні служіння. Можливо запропонувати таке вашому пастиру? Ісус ап.Петру казав пасти не тільки овець, але і ягнят. Тому це відповідальність пастира. Якщо нікому не довіряє, хай сам проводить.
Quote (bratmukola)

- молитися на мовах заборонили (якось після служіння "тіпа пастир" залишив жінку яка молилась на мовах і сказав "Хто тобі позволив молитися мовами? І нащо ти переказала псальму Давидову"

Може він хоче щоб виконувалось 1Кор.14:27-28?
Quote (bratmukola)

- є дарований молоденький братик який має видіння і доречі про нього виявляються досить погані речі, а він це теж заборонив і сказав "не приймав і не буду приймати"

Я думаю Дух Святий не буде використовувати "нечисту посудину"
Quote (bratmukola)

ми пересвідчились в двох Божих Помазаників, що це від Бога і питались в багатьох церквах в Рівному, було багато благословінь і підтверджень, що це від Бога.

Цікаво, що це за Божі Помазаники, які благословіння і підтвердження?

Вибач, це напевно різко звучить, але можливо причиною є не зовсім вірне відношення до таких "відкриттів", "мов" і т.д.?


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
bratmukolaДата: Понеділок, 2008-01-21, 1:30 PM | Повідомлення# 36
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Офлайн
слова
Quote (StRing)
і доречі про нього виявляються досить погані речі,

це про пастира Бог показує різні темні речі щодо його діл і доречі вчора на служінні мали бути присутні брати але він їх "не пустив".

постає питання
- чому він відсуває Біблію від братів тих що гнили в тюрмах за слово Боже сам же в той час займався пянством і перелюбом за що свідчать його односельчани. Тепер він пастир хоч покійним дарованим братом було сказано що на чолі громади має бути зовсім інший.

- чому до нас в громаду вже дуже дуже давно не приїздять даровані брати а якщо приїздять то їх не приймає хоч так би хотілося

- чому відсуває всякі видіння, бо якщо і в когось є то проти нього

може тому?
Iв. 3:20,21
20 Бо кожен, хто робить лихе, ненавидить світло, і не приходить до світла, щоб не зганено вчинків його.
21 А хто робить за правдою, той до світла йде, щоб діла його виявились, бо зроблені в Бозі вони.

Еф 5:12,13
12 Бо соромно навіть казати про те, що роблять вони потаємно!
13 Усе ж те, що світлом докоряється, стає явне, бо все, що явне стає, то світло.

Хай буде так.
Як би ви поступили якщо би були пастерем і взнали що в вас в громаді в когось зявилось видіння і до вас звертається ця людина і каже що мені робити...
А я відповім як поступили вони.

Висновок один за їх плечами криється "Бо соромно навіть казати про те, що роблять вони потаємно!" а не приймають того що має відкриття від Бога бо "Бо кожен, хто робить лихе, ненавидить світло, і не приходить до світла, щоб не зганено вчинків його.
А хто робить за правдою, той до світла йде, щоб діла його виявились, бо зроблені в Бозі вони
." може я не прав то хай Господь мені в цьому простить а в зрешті я людина і можу помилятися якщо в вас є люди які мають відкриття від Бога - нехай помоляться вони. І ви, як казав Павло, що вірить тільки в те що йому відкрито, могли б переконатися а особливо приїхавши до нас в громаду , (якщо впустять).

З миром господнім!


brat Kolja
 
СвєтаДата: Четвер, 2008-01-24, 0:56 AM | Повідомлення# 37
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
bratmukola, я ще такої громади серед нашого братства не зустрічала. В Біблії написано що пастором може бути той чоловік, котрий гарно рядить своїм домом, сімєю, а також про нього не повинні ходити якісь погані плітки, тобто його життя повинно бути чистим як перед Богом так і перед людьми, церквою.Якщо ваш пастир, будучи наглядачем за церкою, чинить перелюб і пянствує то це не можна про це мовчати.Ви ж не є якась відокремлена від цілого світу громада, мабуть же у вас є братська рада,обласний пресвітер, всеукраїнський керівник вашого братства.
Quote (bratmukola)
приїхавши до нас в громаду , (якщо впустять).

Це цікаво.Наш служитель перш ніж пустити за кафедру якогось гостя, знає звідки той гість і що він сповідує.Якщо наш служитель не впевнений у тому що для церкви буде користь і чи в загалі це буде на збудування, то він теж не пустить проповідувати.А на самі служіння в нас всіх пускать, більше того запрошують всіх!Прославити Бога теж можуть всі бажаючі, заспівати пісню, вірш, нідля кого обмежень немає.Інше діло навчання церкви та проповіді, тут вже все перевіряється, щоб єресь ніяка не війшла.


З Господом жити прекрасно
 
StRingДата: Четвер, 2008-01-24, 1:07 PM | Повідомлення# 38
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Свєта)
bratmukola, я ще такої громади серед нашого братства не зустрічала.

Не зустрічала, тому що ця громада не в нашому братстві smile


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
СвєтаДата: Четвер, 2008-01-24, 9:47 PM | Повідомлення# 39
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Не зустрічала, тому що ця громада не в нашому братстві smile

Я це знаю. biggrin


З Господом жити прекрасно
 
FlowerДата: П`ятниця, 2008-01-25, 10:48 PM | Повідомлення# 40
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
bratmukola, мені вас шкода sad wacko

 
Форум » Форуми » Молодіжне служіння » Служіння - важка ноша?
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: