Четвер, 2024-05-02, 7:59 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Молодіжне служіння » Служіння - важка ноша?
Служіння - важка ноша?
StRingДата: Четвер, 2006-02-23, 6:37 AM | Повідомлення# 1
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Якщо служіння стає важкою ношею, чому так стається? і чи значить, що потрібно шукати собі щось інше?

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
ВітерДата: Четвер, 2006-03-16, 8:50 PM | Повідомлення# 2
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Можливо й потрібно. Але краще звернутись до Господа за допомогою і підтримкою. Я впевнений, що Бог дасть відповідь. Чому так стається? Причини можуть бути різними: перевтома, неполадки на роботі, в сімї, в церкві, особистий гріх. Але коли ми звертаємось до Бога, просимо пробачення і допомоги, то наш Бог завжди дає відповідь.
 
FlowerДата: Неділя, 2006-03-19, 11:08 AM | Повідомлення# 3
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Якщо ми розуміє, що наше служіння - для Бога, то ми виконуємо його з радістю. Ми не можемо віддати Богу навіть найменшу частину з того, що Він зробив для нас. Важливо також знайти своє місце в церкві, якщо ми будемо робити те, що ми вміємо і що нам подобається, то це ніяк не буде ноша, а радість для нас і збудування для інших. Коли наше служіння стає для нас ношею, то потрібно зупинитись і переглянути своє життя, як християнина, бо тоді служіння не принесе ніяких благословінь ні для нас, ні для інших.

 
РемаДата: Неділя, 2006-03-19, 12:52 PM | Повідомлення# 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Офлайн
З одного боку служіння - це те, що повязане з самопожертвою, різними обмеженнями.І такий тягар зрозумілий і його потрібно нести, при правильному відношенні приносить радість.Адже Христос попереджав про це.
З іншого боку служіння може стати тягарем з причини особистої внутрішньої кризи, яка може наступити з різних причин. В такому випадку потрібно аналізувати життя, можливо з допомогою досвідчених служителів. До речі, наскільки мені відомо, на наступній молитовній зустрічі служителів буде представлена лекція по цій темі. Якщо це ваше особисте переживання, думаю вам буде корисно послухати.
 
АнютаДата: Середа, 2006-03-29, 3:00 AM | Повідомлення# 5
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 46
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Мне кажется - это сложный вопрос и ответить я на него не смогу, но скажу о себе.

Для меня служение - не тяжёлая ноша, а скорее благодарность Богу за подаренное мне прощение, любовь, спасение и благословение!
Раз Бог дал мне жизнь, как же мне Его не отблагодарить и не прославить?!
Я наверно в церкви больше провожу времени, чем дома biggrin


Всегда радуйтесь... : )
 
NatalyДата: Субота, 2006-04-01, 6:17 PM | Повідомлення# 6
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Для мене служіння-мої відносини з Богом.Якщо пояляється гріх для мене служіння справді стая тяжким,бо немає Того Хто б допоміг мені.
 
StRingДата: Понеділок, 2006-04-03, 12:23 PM | Повідомлення# 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Мабуть так стається коли ми намагаємось зробити щось для Бога своїми силами. Як говориться у одній книжці "...відмовтесь від синдрому успіху..." Часто ми прагнемо власного успіху в справі служіння. Тоді приходять розчарування. Потрібно розуміти, що ми своїми силами не зможемо досягнути нічого. Тільки через силу Духа Святого можна досягнути духовних результатів

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
StRingДата: Четвер, 2006-10-26, 11:00 AM | Повідомлення# 8
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
А ще розчарування приходять, коли ми виконуємо служіння, на яке у нас немає покликання від Бога. Бог дає кожному віруючому духовні дари які мали б визначати його служіння. Тоді служіння буде дієвим і приносити радість тому, хто служить. А коли ми навіть не знаємо який ми маємо дар, не знаємо свого призначення в тілі Христовому - Церкві і починаємо робити те, що нам здається потрібно, то часто приходять розчарування. Це так само, якби в нашому тілі ми пробували оком почути або ходити на руках чи щось інше.

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
Friend_of_JesusДата: П`ятниця, 2006-11-10, 0:01 AM | Повідомлення# 9
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 53
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Акак вы думаете, если человек не исполняет своего служения,то что ему за это будет? И кто будет за него это делать?

I want you to be
In Heaven with me! :)
 
АнютаДата: Субота, 2006-11-11, 0:00 AM | Повідомлення# 10
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 46
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Кто будет за человека совершать его служение - это я не знаю, но думаю одно, что если Бог нам дал таланты, чтоб мы Его прославляли и служили Ему, а мы этого не делаем, а просто сидим на скамеечке и слушаем проповедь, то Бог нас за это в вечности спросит.

Всегда радуйтесь... : )
 
StRingДата: Субота, 2006-11-11, 0:04 AM | Повідомлення# 11
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
А памятаєте притчу про таланти? Що господар талантів сказав слузі, який закопав талант?
А раба непотрібного вкиньте до зовнішньої темряви, буде плач там і скрегіт зубів!
(Матв.25:30)

Наші дари - це велика відповідальність!


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
StRingДата: Субота, 2006-11-11, 0:06 AM | Повідомлення# 12
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
А коли ми не виконуємо свого служіння, то його приходиться виконувати комусь іншому. Це так як в нашому тілі. Коли немає однієї руки, все приходиться робити другій руці. Часто вона перенавантажується, змучується, але що зробиш...

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
ChildДата: Понеділок, 2006-11-27, 5:32 PM | Повідомлення# 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Najbilwe, wo ljakaje mene: kolu mu mov4umo na grix, mu stajem spivy4asnukom grixa, za wo nam tezh prujdetsa vidpovidatu!
Nad cum treba zadymatus!!!


Jesus, I trust in you!!!
 
radbaptisДата: Середа, 2006-11-29, 10:50 PM | Повідомлення# 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Тому, кто говорит, что быть служителем очень легко. Я советую взять какое-нибудь самое маленькое служение. И через некоторое время он поймет - быть служителем очень не просто (можете спросить у пастыря в вашей церкви) сатана знает - порожу пастыря, и рассеются овцы стада (Матфея 26:31) + ...не многие делайтесь учителями, зная, что мы подвергнемся большему осуждению... (Иак. 3:1-2), ...противник ваш диавол, ходит, как рыкающий лев...(1-е Петра 5:8). Что делать - Помыслите о претерпевшем... (Евреям 12:3), Я есмь Лоза... (Иоан 15:5)...
PS. Служителя ставит Бог, поэтому хорошо подумайте прежде чем что-то сказать в их сторону....


Роман Мозговой
 
FlowerДата: Середа, 2007-03-28, 11:13 AM | Повідомлення# 15
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (radbaptis)
Служителя ставит Бог

Якщо Бог ставить на служіння, то Він дає і дари, щоб ми могли виконувате це служіння. Якщо служіння стає нам тяжке, то потрібно подумати: чи на свому ми місці, чи це не наше служіння.


 
snv512Дата: Субота, 2007-03-31, 2:15 PM | Повідомлення# 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Офлайн
StRing, angry


 
МаргоДата: Середа, 2007-07-11, 11:40 AM | Повідомлення# 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Наш пресвітер радить так: "Хочете дізнатися, ваше це служіння чи ні, - почніть його робити. І все стане ясно".
 
StRingДата: Четвер, 2007-07-12, 7:09 AM | Повідомлення# 18
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Марго)
Наш пресвітер радить так: "Хочете дізнатися, ваше це служіння чи ні, - почніть його робити. І все стане ясно"

Це значить, що якщо певне служіння стає важкою ношею, то це значить не твоє служіння і треба його кидати, чи як?


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
DominikДата: Четвер, 2007-07-12, 11:31 AM | Повідомлення# 19
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Не погоджуюсь, бо всяке служіння, якщо до нього ставитись відповідально, віддано та з посвятою і жертовністю - річ нелегка! Господь і над нами працює, шліфує, а це нелегко! Але, думаю, що внутрішнє задоволення та радість всеж мають бути присутні!!!!
 
МаргоДата: Четвер, 2007-07-12, 12:04 PM | Повідомлення# 20
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Це значить, що якщо певне служіння стає важкою ношею, то це значить не твоє служіння і треба його кидати, чи як?

Думаю, що це так...
Якщо служіння не виходить, люди не задоволені, тобі радості від цього немає, звичайно, я думаю, це не твоє служіння.

 
Форум » Форуми » Молодіжне служіння » Служіння - важка ноша?
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: