П`ятниця, 2024-04-19, 3:35 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Молодіжне служіння » Как привлечь молодежь в церковь? (Чем можно, чем нужно привлечь современную молодежь в церковь)
Как привлечь молодежь в церковь?
ВолченокДата: Субота, 2007-11-03, 9:12 PM | Повідомлення# 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Вот такой вот у меня вопрос, чем можно привлечь современную молодежь в церковь?
Какие есть варианты и способы это сделать?
И как нужно это правильно делать? Чем нужно руководствоваться планирую молодежные евангелизационные служения?


В жизни не бывает безвыходных ситуаций, бывают ситуации, выход из которых нас не устраивает...
 
NatalyДата: Неділя, 2007-11-11, 3:16 PM | Повідомлення# 2
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Я думаю одним із акцентів в євангелізації для мололоді повинна бути підтримка для них.... Дуже багато серед них попробували все... Особливо нічим ти їх не заінтерисуєш.... Але якщо молодь побачить що вона комусь потрібна,хтось нею інтерисуєтся це думаю їх заінтерисує..... Також я раз чула думку, що потрібно взнати субкультуру молоді для якої плануєтся євангелізація, думаю це теж грає важливу роль.... smile
 
СвєтаДата: Четвер, 2007-12-13, 11:02 PM | Повідомлення# 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
А в нас на молодіжне один брат позбирав невіруючу молодь і показував їм роліки про табір "Пріорітет"

З Господом жити прекрасно
 
StRingДата: Неділя, 2007-12-16, 10:50 PM | Повідомлення# 4
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Свєта)
А в нас на молодіжне один брат позбирав невіруючу молодь і показував їм роліки про табір "Пріорітет"

Приємно це чути. tongue І як успіхи?


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
СвєтаДата: Вівторок, 2007-12-18, 0:36 AM | Повідомлення# 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Розповідали, що молоді сподобалось, зацікавило, але на загальні служіння ще ніхто не прийшов

З Господом жити прекрасно
 
СвєтаДата: Вівторок, 2007-12-18, 0:43 AM | Повідомлення# 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
Можу потішити тим, що до Бога навернувся один молодий хлопець.В цю неділю вже розказував своє свідчення і прийняв запрошення на Новий Рік до Франківска.Було видно що в ньому цвіте перша любов до Бога, проте треба молитись, бо дуже багато спокус перед ним!

З Господом жити прекрасно
 
NatalyДата: Четвер, 2007-12-20, 0:25 AM | Повідомлення# 7
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Так всетаки можливо у когось є ідеї на рахунок того як зацікавати молодь ?????? smile
 
bratmukolaДата: Субота, 2008-01-19, 11:24 PM | Повідомлення# 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Частіше організовувати молодіжні зібрання на яких потрібно залучати молодь до якоїсь діяльності, контролюючи одною (старшою не пороках а в Господі) поставленою над ними людиною.
Закликати до проповіді чи просто читання Святого Письма.
Молодь має висловлювати свої думки, свої проблеми разом їх краще вирішити


brat Kolja

Повідомлення відредагував priority - Субота, 2008-01-19, 11:40 PM
 
bratmukolaДата: Субота, 2008-01-19, 11:28 PM | Повідомлення# 9
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Офлайн
А в нас "тіпа пастир" заборонив молодіжні і ми їздимо в інші міста і села проповідуючи і прославляючи Господа, останні рази приходилось навіть ходити пішком по 3 першого разу і 8 другого кілометрів пішком, але дякувати Богові це було не дармо.

brat Kolja
 
NatalyДата: П`ятниця, 2008-03-21, 4:20 PM | Повідомлення# 10
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (bratmukola)
А в нас "тіпа пастир" заборонив молодіжні і ми їздимо в інші міста і села проповідуючи і прославляючи Господа, останні рази приходилось навіть ходити пішком по 3 першого разу і 8 другого кілометрів пішком, але дякувати Богові це було не дармо.

??????????????????????????????????????????????
Виникає два запитання smile
1 - а чим він це аргументував??
2 - як проводятся ваші молодіжні, що їх заборонили проводити?????
 
СвєтаДата: Четвер, 2008-04-10, 11:53 PM | Повідомлення# 11
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 247
Репутація: 3
Статус: Офлайн
На останньому молодіжжному зібранні молодь пробували зацікавити християнським фільмом.Дехто з невіруючих відкрив для себе щось нове

З Господом жити прекрасно
 
yurecДата: Неділя, 2008-11-23, 10:31 PM | Повідомлення# 12
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Офлайн
у нас (думаю в усіх церквах) теж виникають подібні питання. тут питання два: ті, хто називають себе верушними і просто халдеї. з першими, я думаю, зрозуміло, йх не зацікавлювати треба, а повертати до Бога, а друга категорія...
я що подумав: для чого ми хочемо зацікавити молодь ("невіруючих")? нам хочеться, щоб більше народу приходило до нас в церкву, групи, молодіжні? чи може сам процес подобається нам? а може це не головна задача в підготовці служіння?
купу всяких умностей про організацію та підготовку спілкувань і служінь з усякими там матеріалами наочностями і т.д. ми при великому бажанні і потребі знайдемо, але головне не це. і ми часто забуваємо про це, коли готуємося. ми повинні ПОСІЯТИ Слово їм у серця.
звісно, до питання підготовки молодіжних спілкувань і євангелізацій слід ставитися сумлінно, відповідально і організовано. але це стосується будь-якого нашого служіння. якщо ми помічаємо, що намагаємось показати, яка ненудна наша церква, яка сучасна і просунута наша молодь, як з нами весело, ЯК КЛАСНО бути християнином - ми марно витратили сили, гроші, електроенергію.
ще одне: мені здається, якщо молодь після покаяння не хоче йти до церкви, а хоче залишатися у своїх молодіжних групах, клубах, у яких вони примирилися з Богом, це може привести до появи сучасних молодіжних общин, в яких не буде основи, і древніх общин, у яких не буде майбутнього. виникне маленький такий розкол. обидва напрямки будуть нібито одного віросповідання і довший час йтимуть поряд, дуже близько, братимуть участь в одних заходах, а згодом можуть відійти далеко одна від одної (це один з гірших варіантів, молитимемось, щоб так не сталося). sad
 
павелДата: Вівторок, 2011-03-15, 8:47 AM | Повідомлення# 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Повертаючись до цієї теми, хочу нагадати однк просту істину - подібне народжується від подібного. Звичайно зовнішні атрибути служінь сприяють проведенню самих служінь, але ви нічим не заміните стосунки між живими людьми, з одного боку віруючі, з другого - невіруючі. Без внутрішнього духовного світу, ви не зможете досягти інших людей. Тому, не зважаючи на ресурси, які в нас можуть бути, або не бути, бачу відповідь на це запитання в такому вигляді
1. як пастир, я через стосунки допомагаю церковній молоді розвиватися і рости в Господі, служачи їм
2. віруючі молоді люди через стосунки, приводять невуруючих друзів.

А формат зустрічей залежить від того, що у нас є.


павло
 
Форум » Форуми » Молодіжне служіння » Как привлечь молодежь в церковь? (Чем можно, чем нужно привлечь современную молодежь в церковь)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: