Субота, 2024-04-27, 1:39 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Зовнішній вигляд християнина
Зовнішній вигляд християнина
StRingДата: Неділя, 2006-10-15, 8:17 PM | Повідомлення# 21
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
А як особисто ви ставитеся до одягу? Коли у вас вибір що вдягнути (що купити) на що ви звертаєте увагу? Або чи взагалі ви звертаєте увагу на одяг (як на елемент життя християнина)?

Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
NatalyДата: Вівторок, 2006-10-24, 1:47 PM | Повідомлення# 22
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Наприклад я дуже звертаю увагу на одяг який я купую і який я одягаю на служіння, а саме так щоб я могла з спокійною совістю сидіти на служінні, адже на служінні люди повинні звертати уважу на служіння а не на мій одяг.
 
АнютаДата: Субота, 2006-11-11, 0:24 AM | Повідомлення# 23
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 46
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Я всегда обращаю внимания на то, что покупаю.
То что ношу на учёбу, на прогулку, и т.д. - я ношу и в церковь, т.е. я и в церкви и за её пределами одеваю одинаковую одежду.


Всегда радуйтесь... : )
 
Friend_of_JesusДата: Субота, 2006-11-18, 0:00 AM | Повідомлення# 24
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 53
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (Слуга)
Бог пропонує нам, щоб ми були і зовнішньо подібні теж на Нього. Як ви думаєте, в чому ця подібність може проявлятись?

Я верю, что Бог от нас хочет, чтобы мы одевались "как прилично святым", чтобы одежда не была соблазнительной и т.д.


I want you to be
In Heaven with me! :)
 
FlowerДата: Неділя, 2006-11-26, 1:38 PM | Повідомлення# 25
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Як ви ставитесь до жіночих штанів? Чомусь в нашій церкві вважають, що всі штани чоловічі.

 
NatalyДата: П`ятниця, 2006-12-08, 12:33 PM | Повідомлення# 26
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Flower, biggrin
 
knigaputДата: Неділя, 2007-01-28, 3:01 PM | Повідомлення# 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Офлайн
А, між іншим, як жінкам зручніше, бути в штанах або юбці?
 
LelikДата: Неділя, 2007-01-28, 4:53 PM | Повідомлення# 28
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
і так і так зручно.:D
Я вважаю, що на штани можна носити тоді коли ти знаходишся не в церкві, на прогулянкі, або ще десь.
А в церкві бути " как прилично святим ", щоб не бути соблазном для невіруючих людей


Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
FlowerДата: Субота, 2007-03-03, 6:33 PM | Повідомлення# 29
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Поза Церквою ми також остаємся святими і більше того, ми несем світло в цей світ і показуємо приклад. Але я згідна з Lelik, в Церкві ми в одному одязі, на вулиці і на роботі в другому, але щоб весь наш одяг був " как прилично святим ".

 
lifeДата: Вівторок, 2007-03-06, 4:30 PM | Повідомлення# 30
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Цікаво, а чому нас так цікавить зовнішній вигдяд? Так, ми можемо говорити те, що зовнішній вигляд - це демонстрація внутрішнього світу, або ж світогляду. Але, чому матеріальні речі нас більше турбують, ніж духовні? Чи не вважається нам, що це лише красиві слова? Так, я можу одягатись по-церковному, але чи оцерковіла моя душа знаходячись в Церкві? Ось в чому макарони! Зовнішньо я "святий", а що мене наповнює? Це полуправда, що люди дивляться на одежу, в більшості на те, що під нею виділяється (Ті, хто дивляться)! Невже Бог дивиться на нашу одежу і в залежності від її форми опреділяє нашу святість? Страшно уявити такого Бога! Ми повинні розрізняти різне призначення одежі. Є одежа вечірня, парадна, робоча, велільна кінець кінцем, але вона повинна бути доречною. Ну, не прийду ж я в робочій одежі в Церкву, не доведи Боже побачити неодружену сестру на зібранні в фаті, бо її просто захотілось її поносити eek Народ, про людей траба думати, а не про себе (Коли одіваєшся)! Для мене одежа - ніщо, а от манера її використання говорить - все!

die
 
LelikДата: Вівторок, 2007-03-20, 6:15 PM | Повідомлення# 31
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
life, так з одного боку ти правий у тому, що люди дуже багато приділяють уваги на матеріальні речі. Одежа є нішо, але ми обговорємо про те, як потрібно одягатися, так, щоб по перше не согрішали перед Богом, а вже потім не були каменем спотикання для невіруючих людей, щоб було видно,що ми є христиани.
Quote (life)
Народ, про людей треба думати, а не про себе

А я думаю, що ми повині питати у Господу, чи потрібно одягати той чи інший одяг.


Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
lifeДата: Четвер, 2007-03-22, 3:50 PM | Повідомлення# 32
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
На мій скромний глузд, в переважній своїй більщості, ми примудряємся бути каменем спотикання для віруючих, більше ніж для невіруючих! А чому так в нас виходить? ok

die
 
LelikДата: П`ятниця, 2007-03-23, 2:53 PM | Повідомлення# 33
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 237
Репутація: 4
Статус: Офлайн
life, так і таке буває у нашому житті. А чому виходить так дуже цікаво та не зрозуміло sad

Всё могу в укрепляющем меня Иисусе Христе
 
FlowerДата: Середа, 2007-03-28, 11:22 AM | Повідомлення# 34
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (life)
На мій скромний глузд, в переважній своїй більщості, ми примудряємся бути каменем спотикання для віруючих, більше ніж для невіруючих! А чому так в нас виходить?

У віруючих стандарти не такі, як в невіруючих. Те що для невіруючих є нормою, для віруючих - це гріх.


 
ангелДата: Середа, 2007-03-28, 2:52 PM | Повідомлення# 35
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
вчора трохи дискутував зі своїм старшим братом на цю тему. я не консерватор але мені б хотілось щоб наші сестрички не вдівали штани особливо джинси. і це нетільки на зібрання але й просто на прогулянку містом адже ми християни не тільки 2 год в неділю на служінні, а завжди. особисто мені дуже дуже подобаються дівчата в довгих спідничках. це моє бачення прошу незакидати мене за це камінням. краще напишіть про те як ви вважаєте потрібно чи непотрібно вдіватися хлопцям (зі сторони видніше) tongue


I BEALIVE I CAN FLY


Повідомлення відредагував ангел - Середа, 2007-03-28, 2:54 PM
 
FlowerДата: Середа, 2007-03-28, 3:21 PM | Повідомлення# 36
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Мені теж дуже подобаються коли сестри ходять в спідницях, але і багато невіруючих теж ходять в спідницях, тому це неможе визначати християнин ти чи ні. Дівчата повинні носити такий одяг (спідниця це чи штани), щоб не спокушувати інших.
Quote (ангел)
краще напишіть про те як ви вважаєте потрібно чи непотрібно вдіватися хлопцям (зі сторони видніше)

якщо хочеш знати мою думку, то я думаю, що хлопцям краще вдіватися. biggrin yes yes yes




Повідомлення відредагував Flower - Середа, 2007-03-28, 3:23 PM
 
ангелДата: Середа, 2007-03-28, 4:16 PM | Повідомлення# 37
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (Flower)
хлопцям краще вдіватися.

дивлячись в яких випадках biggrin biggrin biggrin angel
дівчатам також непомішає трішки іноді вдіватися cry cry cry cry cry
ну а якщо серйозно подумати то як краще?



I BEALIVE I CAN FLY
 
NataliДата: Неділя, 2007-04-01, 7:33 PM | Повідомлення# 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ангел, Мені також подобається коли дівчинка йде до Церкви в спідниці.А не в штанях. angel

Любовь всё переносит... (1 Кор. 13)
 
lifeДата: Понеділок, 2007-04-23, 1:41 PM | Повідомлення# 39
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (ангел)
а якщо серйозно подумати то як краще?

А мені подобається паранжа! Може мені слід виголосити серію проповідей про переваги цього виду одежі? Жарт! Я обожнюю класичний стиль! Просто, всім ніколи не догодиш: "На вкус и цвет - товарищей нет! Можливо ви мали на увазі: чи існує поміркованість? Ангел, а невже Біблія мовчить із цього приводу? Якщо є вхід, значить повинен бути і вихід! Поміркованність існує! Прочитайте мій лист від вівторка, 2007-03-06, 3:30 Pm! Доречі, Flower має рацію! Браво!


die

Повідомлення відредагував life - Понеділок, 2007-04-23, 2:02 PM
 
lifeДата: Понеділок, 2007-04-23, 2:05 PM | Повідомлення# 40
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (Natali)
Мені також подобається коли дівчинка йде до Церкви в спідниці.А не в штанях.
Natali, мені також подобається коли дівчинка йде до Церкви в спідниці.А не в штанях.


die
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Зовнішній вигляд християнина
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук: