Субота, 2024-04-27, 12:15 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Зовнішній вигляд християнина
Зовнішній вигляд християнина
ангелДата: Вівторок, 2007-04-24, 9:38 AM | Повідомлення# 41
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
life, але ж і поміркованість я вважаю повинна мати певні рамки можливо хтось щиросердечно рахує що його манера вдіватись є нормальною але в Біблії інший погляд. я згідний що Бог дивиться на серце людини а не на зовнішність але це неозначає що зовнішність для нього неважлива. одежа людини показує її приналежність до тої чи іншої культури чи згрупування людей. Християнин в серці якого є Бог завжди своєю одежою повинен показувати приналежність до тіла Христового. незапалюють свічник щоб потім поставити його під посудину якщо ти християнин всередині це повинно відображатися зовні smile


I BEALIVE I CAN FLY


Повідомлення відредагував ангел - Вівторок, 2007-04-24, 9:39 AM
 
lifeДата: Вівторок, 2007-04-24, 1:56 PM | Повідомлення# 42
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Ангел, я можливо повторююсь, але, одежа - ніщо, але манера її використання говорить все про її власника! Для мене це аксіома. Розумієте, коли ми звертаємо свій погляд осторонь і переймаємось цим, то як результат - наш фокус уже не спрямованний на Христа, а це і є ідол (гр. "Айдола" - той, що відводить погляд). Дуже часто ми самі створюємо собі ідолів, борячись із ними, вдосконалюємо нові, навіть персоніфіковані ідоли (Ну прямо як Дон Кіхот). Якщо поміркованність має рамки, тоді вона вже автоматично не є поміркованністтю. Що до приналежності до Тіла Христового одежою, то як ми це будемо пояснювати в історичному контексті?

die

Повідомлення відредагував life - Вівторок, 2007-04-24, 2:22 PM
 
ангелДата: П`ятниця, 2007-04-27, 9:32 AM | Повідомлення# 43
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
Якщо поміркованність має рамки, тоді вона вже автоматично не є поміркованністтю. Що до приналежності до Тіла Христового одежою, то як ми це будемо пояснювати в історичному контексті?

шановний life, хочу зауважити що річка без берегів це болото, так само і поміркованість без будь якою межі дозволеності це безпредел.
Quote (life)
Розумієте, коли ми звертаємо свій погляд осторонь і переймаємось цим, то як результат - наш фокус уже не спрямованний на Христа

я вважаю що в житті християнина повинні бути речі якими потрібно перейматись зокрема дійсно одежа може ставати ідолом і відводити погляд від Христа, особливо коли цієї одежі невистачає, отож кожен християнин повинен перейматись тим щоб мій зовнішній вигляд небув ідолом для оточуючих мене людей і зокрема для мене і невідводив погляд від Ісуса.
що до приналежності до тіла Христового одежиною то непотрібно перевертати мої слова невже ви незнаєте що ще ніхто таким чином нестав частиною тіла Христового.
я працюю в медичному закладі в якому лікарі повинні зберігати певну форму одежі розуміючи всю відповвідальність праці яку вони роблять. коли я вдягну білий халат вибачайте я нестану автоматично лікарем. Християн Бог покликав працювати з душами людей то чи неповинні ми ставитись до цього непросто помірковано, а дуже відповідально. лікарю для того щоб стати лікарем потрібно довго вчитись і коли в лікарні виникає потреба в лікарі навіть незнаючи його в лице ви можете здогадатись по зовнішньому вигляду хто лікар коли ж лікар вдіває спортивний костюм то ніхто неподумає що він лікар. так само і християнин в момент покаяння стає частиною тіла Христового і було б дуже добре щоб людина яка потребує Бога могла побачити в нас його дітей і знайти допомогу



I BEALIVE I CAN FLY


Повідомлення відредагував ангел - П`ятниця, 2007-04-27, 9:35 AM
 
lifeДата: Вівторок, 2007-05-01, 11:06 AM | Повідомлення# 44
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (ангел)
так само і християнин в момент покаяння стає частиною тіла Христового і було б дуже добре щоб людина яка потребує Бога могла побачити в нас його дітей і знайти допомогу

Дякую, це не погана ідея. biggrin Потрібно тільки ввести форму одежі; для новонаверненних (наприклад білу), а для християн із стажем іншу (наприклад чорну, або червону - колір небезпеки, або ...). Що до річки без берегів, то невже тоді, коли Ісус Христос нам дарував свободу по-суті дав нам болото? Цікаво, а як ви розумієте свободу в Христі Ісусі? Що до переймання потенційним ідолом, це мені нагадує одну дуже стару карикатуру. Значить, на дияволі сидить "християнин" (в побожній одежі) із транспарантом "Диявол, геть із наших рядів!". Кумедно ж у нас виходить! angel Це мені нагадує Савла біля м. Дамаск, а в нього були добрі наміри, та не від Бога - фарисейське насліддя. Я вас не осуджую, скоріше навпаки - захоплююсь вами. Але практичне життя - це зовсім інше. Вас випадково не цікавить історія? Вона має багато цікавих епізодів з цього приводу.


die
 
StRingДата: Вівторок, 2007-05-01, 11:33 AM | Повідомлення# 45
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (life)
Що до річки без берегів, то невже тоді, коли Ісус Христос нам дарував свободу по-суті дав нам болото? Цікаво, а як ви розумієте свободу в Христі Ісусі?

Ісус дав нам свободу від рабства гріха. Це не значить що Він дав нам свободу робити все, що заманеться. Якраз навпаки. Таку "свободу" - слідувати своїм похотям - пропонує диявол.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
lifeДата: Вівторок, 2007-05-01, 1:02 PM | Повідомлення# 46
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Це не значить що Він дав нам свободу робити все, що заманеться.

Амінь! Так, свобода не є вседозволенність. Свобода включає в себе певну інформацію. А як ви вважаєте, з цього приводу існує універсальна для всіх часів і народів ідея-відповідь?


die
 
lifeДата: Вівторок, 2007-05-01, 1:16 PM | Повідомлення# 47
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (StRing)
Таку "свободу" - слідувати своїм похотям - пропонує диявол.

Невже одежа це похоть? Я починаю заздрити Адаму і Єві (в період до гріхопадіння), наскільки їм було легше. Справа в тому, що я не приймаю церкву Божу як систему заборон, скоріше навпаки. Тут умісно поставити питання наступним чином: А навіщо мені робити те, чи інше? А не, чи можна, чи ні...? Можливо тоді все стане на свої місця. Незнаю, як для вас, але для мене це є добрим самоконтролем. Хоча, без Бога втриматись на плаву практично неможливо. Слава Богу!


die
 
StRingДата: Понеділок, 2007-05-07, 12:21 PM | Повідомлення# 48
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (life)
Невже одежа це похоть?

Скоріше не одежа, а її відсутність з відповідними цілями biggrin biggrin


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
lifeДата: Вівторок, 2007-05-08, 12:58 PM | Повідомлення# 49
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Ага...! v Доречі StRing, ви не дали відповідь на запитання від Вторника 2007-05-01, 12:02 Pm! Пізнавально знати і інші погляди. Дякую smile

die

Повідомлення відредагував life - Вівторок, 2007-05-08, 1:15 PM
 
StRingДата: Середа, 2007-05-09, 1:02 AM | Повідомлення# 50
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (life)
А як ви вважаєте, з цього приводу існує універсальна для всіх часів і народів ідея-відповідь?

Важко сказати. Щодо ідеї то думаю що існує. Для мене ідея це щось співзвучне з принципом. Щодо конкретного застосування ідеї то вони всюди різні.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
lifeДата: П`ятниця, 2007-05-11, 1:41 PM | Повідомлення# 51
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
А чи можливо цю "ідею" детермінізувати, тобто дати дефініцію? А якщо спробувати?
Може "покуримо" над цим?


die
 
NatalyДата: Вівторок, 2007-05-15, 9:57 AM | Повідомлення# 52
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Quote (life)
А чи можливо цю "ідею" детермінізувати, тобто дати дефініцію? А якщо спробувати?
Може "покуримо" над цим?

wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko wacko
а можна якось більш доступніше висловлювати свою думки, а то ми, "прості, смертні" не дуже розумієм цих розумних фраз surprised а так хочеть бути в курсі того, про що ви розмовляєте angel
 
lifeДата: Четвер, 2007-05-17, 11:58 AM | Повідомлення# 53
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Quote (Nataly)
а так хочеть бути в курсі того, про що ви розмовляєте

Пардон, shy звичайно you wellcome! Так от, ми тут розмовляємо про можливість визначення центральної, ключової, універсальної для всіх часів і народів ідеї-відповіді. Доречі, я також простий, смертний і як більшість із вас - трошки освідченний, так що неприбідняйтесь biggrin ! .Приєднуйтесь до нас! flower


die
 
NatalyДата: Четвер, 2007-05-17, 1:07 PM | Повідомлення# 54
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
life, та я зрозуміла про що ви розмовляєте biggrin Але в вас такі мудрі богословські терміни
Quote (life)
дефініцію

Quote (life)
ідея-відповідь

............ А то я як зараз почту писати бухгалтерськими термінами то боюсь ви теж будете чуть невкурсі про що я..... biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

 
ангелДата: Четвер, 2007-05-17, 3:13 PM | Повідомлення# 55
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Nataly,
+1 biggrin



I BEALIVE I CAN FLY
 
NatalyДата: П`ятниця, 2007-05-18, 12:11 PM | Повідомлення# 56
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 156
Репутація: 2
Статус: Офлайн
ангел, shy biggrin
 
lifeДата: Понеділок, 2007-05-21, 2:44 PM | Повідомлення# 57
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Nataly, що до бухгалтерських термінів, то думаю я справлюсь, а що до богословських - то, вони нажаль якраз не богословські, скоріше навпаки - секулярні. Проте, тема цього розділу не термінологія angel ! Дякую !!!

die
 
lifeДата: Понеділок, 2007-05-21, 2:51 PM | Повідомлення# 58
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Ангел, рекомендую вам поміняти поведінку, або назву профіля, щось тут не відповідає дійсності!!! biggrin

die
 
FlowerДата: Субота, 2007-05-26, 3:18 PM | Повідомлення# 59
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
life, не умнічай! wacko , тут тема зовсім інша, а не демонстрація свого унікального словесного запасу! prof



Повідомлення відредагував Flower - Субота, 2007-05-26, 3:27 PM
 
lifeДата: Вівторок, 2007-05-29, 10:42 AM | Повідомлення# 60
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Квіточка, дякую вдруге! smile

die
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Зовнішній вигляд християнина
Пошук: