Четвер, 2024-05-09, 10:11 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: StRing, Friend_of_Jesus, Flower  
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Зовнішній вигляд християнина
Зовнішній вигляд християнина
FlowerДата: Середа, 2007-05-30, 11:23 AM | Повідомлення# 61
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
На здоров"я! biggrin

 
МаргоДата: Середа, 2007-07-11, 11:33 AM | Повідомлення# 62
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Думаю, одяг християн повинен бути пристойним, не еторічной, в традиціях нашого євангельсько-баптистського братерства. На сестрах не повинно бути чоловічого одягу (різних брюк), а на чоловіках сережок у вухах, і у заміжніх сестер косиночки. У деяких церквах вже хлопці сидять на зборах в кепках, а дівчата з голими животами з цацкамі в пупку. Жах просто...
 
DominikДата: Середа, 2007-07-11, 12:40 PM | Повідомлення# 63
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Марго, хочу сказати тобі, що багато хто помиляється, коли забороняючи дівчатам ходити в штанах, керуються тим,що
Quote (Марго)
На сестрах не повинно бути чоловічого одягу (різних брюк)
Проте в часи перших християн та Ісуса, взагалі небуло штанів (так, називаємого "чоловічого" одягу). Тому розпізнавались на жіночі і чоловічі різні халати. Жінці було непристойно ходити в халаті чоловічого вигляду.
Туж класифікацію можна примінити і до штанів: є чоловічого покрою, а є жіночі.
Хоча, я вважую, що "святим жінкам не личить ходити в брюках в церкву", а от на дворі, чи в город, чи коли холодно, чи в ліс, чи табір, чи на кришу лізти...то краще в штанах!!! biggrin
 
МаргоДата: Середа, 2007-07-11, 12:48 PM | Повідомлення# 64
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Dominik, в наших краях штани були завжди чоловічим одягом, тому ми так до цього і відносимося. Жінки стали носити штани недавно, коли стали невіруючими, в 20 столітті. Тому штани не годяться для християнок. І крім того, вони дуже обтягують, це непристойно виглядає.
На вулиці ми теж представляє нашу церкву, представляє Христа. Тому не дуже добре, я думаю, коли в цекрві ми одні, а в житті прямо протилежне. Хоча для дачі, роботи, звичайно, штани - це спецодяг.


Повідомлення відредагував Марго - Середа, 2007-07-11, 12:49 PM
 
DominikДата: Середа, 2007-07-11, 1:22 PM | Повідомлення# 65
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
невже тобі не зустрічались штани не вобліпку???? Які виглядають пристойно!
Quote (Марго)
На вулиці ми теж представляє нашу церкву, представляє Христа. Тому не дуже добре, я думаю, коли в цекрві ми одні, а в житті прямо протилежне

Недумаю, що це відноситься до нормальних штанів, швидше це про нашу поведінку, ну пристойний вигляд теж відноситься (але я думаю, що похристиянські, пристойно можна виглядати і в брюках)
Quote (Марго)
в наших краях штани були завжди чоловічим одягом, тому ми так до цього і відносимося. Жінки стали носити штани недавно, коли стали невіруючими, в 20 столітті. Тому штани не годяться для християнок.

А до 20 ст. всі були віруючими??? Смішно. А як же язичество?
І ще до 20 ст., та й взагалі, християнки, раніше некористувались заколками (а зараз вони різні), антиприспірантами, духами, кремами.... Це теж гріх. Я з баптиської церкви, але такого незнаю
 
МаргоДата: Середа, 2007-07-11, 2:40 PM | Повідомлення# 66
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Dominik.
Може бути і існують "нормальні штани", але це не нормально, коли вони на сестрі. wink
Звичайно, поведінка теж повинна бути пристойною, це ніхто не розділяє. Я помічала, що від одягу часто залежить і наша поведінка. У одному одязі поводишся агресивно, в іншій спокійно, велично...
У тебе, сестра, може бути твоя думка, а моя думка таке, що в брюках ніяк не може християнка виглядет по-хрістіанки. Це не наш гардеробчик. wacko
До 20 століття ми не бачимо в суспільстві переважання невіруючих вдач і ідей, у тому числі і язичницьких. Формально, традиційно, всі народи Європи і Російської імперії трималися вірного розуміння про різний одяг у чоловіків і жінок. Штани на жінках з'явилися толко з почалося революцій, емансипації, фемінізму. Всі ці рухи чужі християнству.
Не варто плутати шпильки і штани, технічні засоби комунікації і питання етики. Є певна традиція церков ЕХБ і не потрібно їх руйнувати, наслідуючи миру сему. Наш одяг - це теж проповідь невіруючим. Якщо ми не триматимемося Біблії, то і ніхто не буде.
 
DominikДата: Середа, 2007-07-11, 3:24 PM | Повідомлення# 67
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
В Біблії нічого несказано про штани..., а дещо, що сказано в Біблії, було актуальним лише до тих часів та тодішнього суспільства. Я член церкви ЄХБ, але в нас не забороняють ходити в брюках. На зібрання, звичайно ніхто крім невіруючих в штанах не приходить (а їх судити неможна), а на молодіжні зустрічі, клуби, гуляти - це нормально. І це стосується всіх відомих мені церков ЄХБ нашого міста, та багатьох церков ХВЄ.
 
МаргоДата: Середа, 2007-07-11, 6:47 PM | Повідомлення# 68
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Dominik, У Біблії сказано про відмінність чоловічою від жіночого одягу.
Ось ми і слухаємося Слова Божого.
Хоча в багатьох нових церквах вже ходять хто в чому хоче. І це дуже сумно. Я б не хотіла в такій церкві бути...
wacko
 
FlowerДата: Четвер, 2007-07-12, 1:32 PM | Повідомлення# 69
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Quote (Марго)
У Біблії сказано про відмінність чоловічою від жіночого одягу

Можна уточнити де саме, бо я щось не пригадую....... wacko


 
МаргоДата: Четвер, 2007-07-12, 2:24 PM | Повідомлення# 70
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Flower, Второзаконие 22:5
 
DominikДата: Четвер, 2007-07-12, 3:47 PM | Повідомлення# 71
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ага, і саме про штани...??? biggrin Чи ти хочеш сказати, що штани не відрізняються на чоловічі і жіночі??? (тоді так відрізнялись халати і плаття) smile
 
МаргоДата: Четвер, 2007-07-12, 5:20 PM | Повідомлення# 72
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Dominik, головне, щоб одяг був різна. У нас в Європі ця різниця виражалася в штанях у чоловіків, і в спідницях у жінок. Чому це розділення не збереглося - питання. Навряд чи це зробили віруючі, що слухають слово Бога.
Я не розумію, чому ми повинні сліпо слідувати моді, яку роблять невіруючі люди... тим більше коли вона явно протіворечит Біблії і самій природі.
 
DominikДата: Четвер, 2007-07-12, 5:36 PM | Повідомлення# 73
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
У нас у тій же Європі, шотландці та інші модники ходять в спідницях...., то може ми і від них відмовимось???
 
StRingДата: Четвер, 2007-07-12, 5:44 PM | Повідомлення# 74
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 275
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Quote (Марго)
Flower, Второзаконие 22:5

Цікаво, через декілька віршів є повеління робити поручні на даху, коли збудуємо дім (Повт.Зак.22:8), не засівати подвійним насінням (Повт.Зак.22:9), і не носити одягу з двійного матеріалу (Повт.Зак.22:11) і т.д. Ми ж беремо до уваги тільки перше, а всі решту відкидаємо.
А взагалі, коли дослідити оригінал, яких жінок і яких чоловіків означають єврейські слова, то зрозуміло, що мова йде про фітішизм, який є огидою для Бога.


Всі хочуть служити Богу, але більшість в якості радників
 
МаргоДата: Четвер, 2007-07-12, 7:24 PM | Повідомлення# 75
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Dominik, шотландці виключення. Ми не шотландці.
Наші національні костюми інші.

StRing, а чим відрізняється просте носіння одягу іншої підлоги від фитiшизму? Не так-то це і ясно. Ненормально, коли одягають одяг іншої підлоги, які б не були мотиви.
Щодо закону. Можна брати і інші ухвали Закону. Не думаю, що розділення полови змінилося і одягати одяг іншої підлоги стало нормальним. Такі висновки ніяк зробити не можна... Якщо, звичайно, дуже не захотіти носити одяг іншої підлоги (дуже підозріле бажання).

 
DominikДата: П`ятниця, 2007-07-13, 10:23 AM | Повідомлення# 76
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Марго, ти не ображайся... але це схоже на параною. Чому ти і справді так яро не відстоюєш ті постанови, які написані в тій же книзі???? Як ти вибираєш, де для нас, а де для не нас???
Крім того, давай розберемся... всі ходили в халатах і платтях, а потім, чомусь ЧОЛОВІКИ перейшли на ШТАНИ. Їм це "продиктував" світ...(явно не в церкві видумали)...То чого ж зараз пристають до жінок, що вони змінили, якби жіночий одяг на чоловічий??? Давайте пристанемо до чоловіків, чому піддались світу, і почали носити штани????

P.S. Я знаю декілька містечок, де дівчат (жінок) за носіння штанів (навіть на вулиці) виключають з церкви..... Це стало таким ВАЖЛИВИМ, що в церкві перестали звертати увагу на блуд, який заполонив церкви тих містечок...ОТ ЦЕ ВЖЕ ПРОБЛЕМА!!!

 
FlowerДата: П`ятниця, 2007-07-13, 1:23 PM | Повідомлення# 77
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 312
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Dominik, згідна с тобою і хочу додати, що більше звертають увагу на такі питання, які зовсім не впливають на спасіння і не бачать таких гріхів як заздрість, плітки і т. д. це щось подібне на: "Проводирі ви сліпі, що відціджуєте комаря, а верблюда ковтаєте!"
(Матв.23:24)


 
МаргоДата: Понеділок, 2007-07-16, 11:59 AM | Повідомлення# 78
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
До речі, действієтльно, не потрібно говорити тільки про сестри. Брати теж іноді в деяких цекрвях одягаються дуже погано. Растегнут сорочку, що видно волохаті груди, штани в обтягування одягнуть, футболки в церкву, сандалі босоніж. Дуже непристойно. Хтось голиться наголо, хтось відпускає волосся, кіски заплітає, смужки виголює... Жах.
wacko
Я думаю, про зовнішній вигляд потрібно говорити в цекрві. Але не на загальних зборах, де невіруючі бувають. А на спеціальних семінарах, наприклад. І обов'язково перед хрещенням.
 
МаргоДата: Понеділок, 2007-07-16, 12:05 PM | Повідомлення# 79
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Dominik, мені жалко, що ти не розумієш елементарних речей, пишеш, що відлучають за штани, а за розпусту немає. Це неправда. Ніяких біблейських аргументів ти не привела. Їх у тебе і ні.
У шотландців, до речі, розрізняються чоловіче і жіночі спідниці. Жінки ніколи не могли одягнути чоловічого кельта. Крім того, клітинка спідниць була строго по кланах. І лише у наш час жінки носять спідниці, похижіє на чоловічих кельтів. А чоловіки там
носять їх як національний одяг, дуже рідко.
Одяг у полови повинен бути різна. У Європі вона різна - у чоловіків штани, у жінок спідниці. Жінки стали надягати штани тільки в епоху революцій і безбожника, отже, християнам це не підходить. Тут сперечатися абсолютно не про що.
 
DominikДата: Понеділок, 2007-07-16, 2:40 PM | Повідомлення# 80
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Офлайн
це точно, бо ти мене всеодно нечуєш... А переконувати чи спорити до победного я незбираюсь. Кожен залишається при своїй думці. А жаліти мене не варто, бо Господь мене не судить, а якщо тобі краще так, то живи так. Хай Бог розсудить. На небі взнаємо Його ставлення до цього
 
Форум » Форуми » Практичне християнське життя » Зовнішній вигляд християнина
Пошук: